-
Posts
38345 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
40
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ellig
-
[quote name='mmd']Nie padłam. Ale zaraz padnę Tylko nie padnij w toalecie:)
-
[quote name='Wunia'] padam ze zmęczenia ...[/QUOTE] Albo i nie:) [img]http://uncontrollable.wrzuta.pl/sr/f/1uGKq4Y8Mbp/sen[/img]
-
[URL="http://apps.facebook.com/nadwoje-babka/?ref=mf"][IMG]http://platform.ak.fbcdn.net/www/app_full_proxy.php?app=113675478656405&v=1&size=z&cksum=de3c6b7b119c634edc227326f31ec003&src=http%3A%2F%2Fwrozby.i-g.pl%2Fimg%2Flogo_app.jpg[/IMG] [/URL] [URL="http://apps.facebook.com/nadwoje-babka/?ref=mf"]Nadwoje babka[/URL] Jeśli dziś nikt do Ciebie się nie łodezwie we dogomanii, to znacy ze musis komputra do naprawy zanieść… albo nie.
-
Ciotka jaka Ty masz ladna "mordke":)
-
[quote name='agnieszka24']Wieści od weta są bardzo dobre :) Nie ma konieczności przedłużania sterydu - gdyby coś się działo trzeba będzie wrócić do Encortonu. Wzięłam wypis od lekarza z całą historią choroby. Oskarek może być zaszczepiony za ok. 2 tygodnie :) Leki wspomagające i witaminy nadal ma dostawać. Pani Magdo napiszę pani na karteczce kiedy i jakie leki maluch musi brać. Jutro lub pojutrze zrobimy badanie krwi - najważniejsza jest ocena stanu wątroby. I Oskarek może się pakować do domu :)[/QUOTE] Bardzo dobre wiesci:)
-
Aniu, dziekuje za przypomnienie bo ja te karme kiedys kupowalam dla Lakusia ale tyle tych bid ,ze juz czasami sie myle:)
-
[B] Sytuacja w Koźlu jest dramatyczna. Woda zagraża ludziom i cały ciężki sprzęt skierowany jest na ich ewakuację. To oznacza, że na razie nie ma szans na pomoc zalewanemu schronisku, a sytuacja jest coraz gorsza. [/B] [URL="http://opole.gazeta.pl/opole/3292000,35086,3807534.html?back=/opole/1,35086,7904016,schronisko_dla_zwierzat_w_kedzierzynie_kozlu_bez_szans.html"][IMG]http://bi.gazeta.pl/im/4/3807/z3807534N.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://opole.gazeta.pl/opole/3292000,35086,3807534.html?back=/opole/1,35086,7904016,schronisko_dla_zwierzat_w_kedzierzynie_kozlu_bez_szans.html"][IMG]http://opole.gazeta.pl/i/37/lup2.gif[/IMG][/URL] Fot. Rafał Mielnik / AG ZOBACZ TAKŻE [LIST] [*] [URL="http://opole.gazeta.pl/opole/1,35086,7904503,Trwa_ewakuacja_ludnosci_w_Kozlu.html"]Trwa ewakuacja ludności w Koźlu[/URL] (19-05-10, 12:20) [/LIST] - Wczoraj wieczorem proponowaliśmy łódź ratunkową, ale ze schroniska były sygnały, że takowej nie potrzebują. Dziś w tak dramatycznej sytuacji najpierw musimy skupić się na ratowaniu ludzi, a dopiero potem będziemy myśleli o zwierzętach - mówi Andrzej Kopacki, rzecznik prezydenta miasta. Kopacki zaznacza również, że nie ma kogo prosić o pomoc, bo wszystko wokół Kędzierzyna jest zalane i tam sprzęt jest również potrzebny. Tymczasem schronisko dla bezdomnych zwierząt przy ul. Gliwickiej w Kędzierzynie otoczone jest wodą, która wdziera się już do budynków placówki. Kierownik Andrzej Zębala jeszcze wczoraj wieczorem i w nocy pewny był, że poradzi sobie z sytuacją. Pewnie by tak było, gdyby nie to, że dziś rano woda przerwała wał w okolicach ronda w Koźlu. Woda wdziera się do miasta. Teraz życie zwierząt jest zagrożone, a kierownik, bezskutecznie stara się o łódź ratunkową dla zwierząt. Tymczasem w opolskim schronisku właśnie trwa reorganizacja i liczenie kojców, by wiadomo było, ile zwierząt z Kędzierzyna będzie można przyjąć. Natomiast członkowie Fundacji Fioletowy Pies lada moment wyruszy do Kędzierzyna, by odebrać zwierzęta, które uda się uratować i przewieźć je do Opola. Źródło: Gazeta Wyborcza Opole
-
Jestem daleko ale zawsze chetna do pomocy....Bede tu zagladac i sprawdzac jakie sa potrzeby......
-
[quote name='Anetka83']Nie spodziewałam się kochani że będzie taki odzew... normalnie się poryczałam jak głupia... DZIĘKUJE WSZYSTKIM !!! ja siedze i z niepokojem czekam na kogos ze sztabu kryzysowego... bo mur nam przestaje wytrzymywać...[/QUOTE] Trzymajcie sie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
-
Dziekujemy, wzajemnie!!!!!!!!!!!!!!
-
Kto jest z Krakowa i okolic, zajrzyjcie pomagajcie....... [URL="http://www.dogomania.pl/threads/32052-Krak%C3%B3w-w%C4%85tek-pom.-plakat-rozlicz.-dla-ps%C3%B3w-i-kot%C3%B3w-bezd-w-KR-owie-LINKI-Pwp-str.-1/page1059"]http://www.dogomania.pl/threads/32052-Krak%C3%B3w-w%C4%85tek-pom.-plakat-rozlicz.-dla-ps%C3%B3w-i-kot%C3%B3w-bezd-w-KR-owie-LINKI-Pwp-str.-1/page1059[/URL] [B]Prośba o rozsyłanie po forach i stronach internetowych informacji, żeby wszyscy kierowali się po zwierzęta na Kobierzyńską w Krakowie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/B]
-
[quote name='Szarotka']A gdzie sa zwierzeta ze schronu w Krakowie i co sie tam dzieje??[/QUOTE] Sa w stadninie w Klubie jezdzieckim i bardzo duzo osob prywatnie wzielo do siebie psy....
-
[quote name='marlenka']to samo czuję ...[/QUOTE] To nie jest tak do konca, mozna pomoc i z daleka, szukac, prosic nawet zebrac o pomoc dla potrzebujacych, zbierac karme, koce itd.
-
Jaka sucha karme ostatnio jadl Lakus, bo on nie moze byc tylko na gotowanym, musi jesc sucha karme jak ma znalezc DS i byc dobrze odzywiany....
-
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
Ellig replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Pieniadze przelane............ -
[quote name='yoko100']a czy potrzebna jest jakas pomoc finansowa/?[/QUOTE] Bardzo potrzebna , strona 1 post 1,,,,,,,,,,,,
-
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
Ellig replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='mysza 1']Ależ tempo, dziękuję :multi:[/QUOTE] poprosze o nr konta na maila wyslalam na pw:) -
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
Ellig replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='jola_li']Super :-)!!!!! To wpłacaj Myszy pieniążki, a ja dziś polecę na pocztę i wyślę Ci smycz :-)!!!![/QUOTE] Poprosze , zeby Mysza sie wypowiedziala i ile mam wplacic do mnie wiadomosc tylko na mail.....:) -
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
Ellig replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='jola_li']Mam dla Misia - do zamiany na gotówkę ;-) - coś takiego: [IMG]http://images36.fotosik.pl/182/2268e6f95e7c6d02.jpg[/IMG] Jednoproduktowego bazarku nie ma co robić, ale może dołączycie to do kolejnego. Lub może ktoś wcześniej zechce to kupić, powiedzmy za 30-35 zł (wysyłka gratis) :-). Długość 5 m.[/QUOTE] moge kupic:) -
Sliczny jest ten "nasz" Gapcio:)
-
[quote name='Dada M']Wiadomość sprzed godziny: Rzeka Breń przerwała wał w miejscowości Ziempniów w powiecie mieleckim. Trwa ewakuacja 60 gospodarstw - poinformował dyżurny Wojewódzkiego Centrum Zarządzania Kryzysowego w Rzeszowie. Wcześniej strażacy bezskutecznie próbowali umocnić workami z piaskiem śluzę na wale. Był on jednak bardzo nasiąknięty wodą i rzeka przerwała zabezpieczenia. Woda przelewa się też przez wał przeciwpowodziowy koło Gliwic. Ziempniów jest oddalony od Brzyścia o jakieś 8 km. :shake::shake::shake::shake::shake::-(:-(:-(:-(