Jump to content
Dogomania

Ellig

Members
  • Posts

    38345
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by Ellig

  1. Rozeslalam info po znajomych....Moze on sie zgubil, jakies ogloszenie wywiesic ze zdjeciem u "Araba" na Kepie.... Jaki kontakt podawac, wrzucilam ogloszenie na FB?
  2. Alez Emi ma ogromne lapy, cudowne! Piekne jest to zdjecie z Misiem:)
  3. Pieknie! Tylko Tolek nie przesadzaj z tym rozbrykaniem!:)
  4. Emi z ta glisto-fretka slicznie wyglada:)
  5. Dzielny chlopak!Serduszka polecialy!!!!:)
  6. Buba ma ogromne szczescie, teraz musi trzymac lapy za siostry:)
  7. Dostalam smutna wiadomosc :"E....Dziś niestety się dowiedziałem od sąsiadki, że Czorcik nie żyje..Ponoć miał zawał....."
  8. [quote name='mmd']Dostałam sms od Lu, że jest w stanie przedzawałowym, bo Tolek jedzie:)[/QUOTE] O matulu!Ja mam dzisiaj bardzo ciezki dzien to juz na sto procent beda 2 zawaly! Brawo Tolek!
  9. [quote name='__Lara']Macie pomysł jak pomóc potrąconemu szopowi-praczowi? :( [url]http://www.dogomania.pl/threads/190036-Potr%C4%85cony-Szop!-Kto-mu-pomoze-Kto-go-we%C5%BAmie-do-siebie!?p=15107341#post15107341[/url][/QUOTE] Najlepiej zadzwonic do ZOO.
  10. [quote name='mmd']Trzymanie psiej łapki w nocy też się liczy? ;)[/QUOTE] Liczy sie podwojnie!:) O 13 godz.0!!!!!!!!!!! Bede trzymac psia lapke:)
  11. [quote name='RenW']A gdzie tam urlopujemy..:evil_lol: Ciężko pracujemy!:cool3::cool3: Myślę o jamniorku..:roll: ciekawe skąd trafił..może z Opola, lub okolic... muszę tam przedzwonić.[/QUOTE] Ren , Kochana jak dobrze ,ze zadzwonisz ja przez tego jamnika spac nie moge....
  12. Pieknie Emi wyglada:)Zdjecia wspaniale!
  13. [quote name='mala_czarna']To jest hotel u p. Beaty w Konstancinie. Tam była moja Kosta, która od Ciebie Elu dostała karmę, i generalnie wszystkie Klembowskie pieski idą tam :)[/QUOTE] Dziekuje tak myslalam:)
  14. [quote name='AGA35']koszt hoteliku to 350 zł bez karmy . Specjalistyczna karma 15 kg worek to 185 zł.[/QUOTE] Ale w ktorym hotelu? U P.Beaty?Jezeli mam pomoc to chce wiedziec gdzie jest pies i jeszcze jedno jaka dokladnie karma jest karmiony?
  15. [quote name='Ra_dunia']O rany :) mam nadzieję, że wszystko się uda! Mocno zaciskam kciuki.[/QUOTE] Trzymam kciuki, Tolkowi bardzo potrzebny jest dom:)
  16. Ja sie opieram na badaniach , faktach i przepisach w konkretnych krajach i nie zamierzam uswiadamiac calego swiata, w Szwecji po pierwsze obowiazuje 40 dniowa kwarantanna i psy nie sa usypiane po dwoch tygodniach, jak nie znajda domu, takie rozwiazanie jest tylko w WB i Australii. Decyzje podejmujesz sama i bardzo jak widac chcesz te psiaki wyslac do Szwecji, dlatego wiecej sie tu nie odzywam.Twoja decyzja, Twoja odpowiedzialnosc.
  17. Na razie jestem....W ktorym hotelu w Konstancinie jest biedak?Napiszcie ile kosztuje miesiac pobytu?
  18. W Szwecji sa schroniska dla zwierzat koszt adopcji np. psa to 5200 koron. [url]http://www.hundarutanhem.se/[/url]
  19. [quote name='RenW']Witajcie! U mnie nie pada, jest chłodno i przyjemnie.:p[/QUOTE] Ren w Opolu do schroniska trafil szorstkowlosy jamnik z czipem ale jak to wiadomo czipa nie ma w bazie, psiak jest mlody i moze ktos go szuka? Ja juz wstawilam w kilku miejscach ogloszenie... [img]http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs235.snc4/39111_1317527070564_1602377320_694142_7814266_n.jpg[/img] Okolo 22lipca trafil do schroniska w Opolu jamnik szorstkowlosy, kto zgubil pieknego psa?Kontakt do schroniska w Opolu: 77-45-45-902
  20. Czesc Cioteczki , widze ,ze u Tolka bez zmian :)
  21. [quote name='obraczus87']Już pisze :)[/QUOTE] :) w razie co moge podac dokladne namiary:)
×
×
  • Create New...