-
Posts
38346 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
40
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ellig
-
Walcze z nuzyca i uczuleniem u suni, ktora przygarnelysmy juz ponad rok temu, byla leczona wszystkim , iwerm....i sterydy tylko jeszcze oslabialy odpornosc pomimo ze dostawala leki i oprocz tego jeszcze Immunal i echinacee, drapala sie, puchly jej lapy,miala tez przeprowadzona kuracje boraksowa, byly ciagle nawroty, wysypka, rany, pekajaca skora.Bardzo cierpiala.wszystko skonczylo sie od wizyty u lekarza o ktorym juz pisalam, zastosowal inne leki, bylo ciezko przez dwa tygodnie bo nuzeniec musial "wyjsc' z mieszkow wlosowych ale nareszcie jest spokoj.Ten lekarz jest przeciwnikiem stosowania sterydow i iwermektyny, twierdzi ,ze leczenie nuzycy zmienilo sie i od 2 lat robi sie to inaczej...... Niektorym psom bardzo pomaga kuracja boraksowa, moze sprawdzi sie u Emi , jest tania, boraks i wode utleniona najlepiej kupic na Allegro.Jeszcze jedna rada, na poslanie trzeba klasc codziennie czyste podklady, dezynfekowac wszystko, kojec, klatke, i rowniez swoje rece albo zakladac rekawiczki, jest duzo srodkow odkazajacych i niszczacych w tym gronkowca. Lekarz naszej suni, kazal zmienic na czas leczenia diete na rybe, gotowana rybe, lub karme dla psow z alergia oparta na rybie. http://www.atos.ovh.org/choroba.htm
-
onkowaty, zachudzony szczeniak chodzi po zoliborzu - juz w nowym domku:)
Ellig replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
[quote name='marra']Ellig chyba w tym samym czasie zmieniłaś post co ja do cytowałam ;)[/QUOTE] Tak bo zauwazylam ,ze piszesz do Myszy:) -
onkowaty, zachudzony szczeniak chodzi po zoliborzu - juz w nowym domku:)
Ellig replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
[quote name='marra']Akurat chodziło mi o Avatar dziewczyny o nicku "Mysza", ma pięknego owczarka, ale Twój Golden też niczego sobie;) Czekamy na informację o Jokerze vel Krasnalu :)[/QUOTE] Tak Mysza bardzo lubi owczarki, ja oczywiscie nie zauwazylam , przeczytalam szybko:) -
onkowaty, zachudzony szczeniak chodzi po zoliborzu - juz w nowym domku:)
Ellig replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
Dobrego dnia dla Wszystkich:)Joker na FB jes nazywany Krasnalem, zainteresowanie duze ale nie wiem czy byly jakies telefony do Lulki.... -
[quote name='Paulina78']Z tego co wiem, nie... Ale co oni zrobią...? Zabiorą do schroniska tylko, tak...? Czy jest jakaś szansa na leczenie, pewnie ma babeszjozę, jak ten mój... :([/QUOTE] Pytam bo szansy na Dt i to jeszcze taki , gdzie psa beda leczyc nie widze.............Szukam DT dla 4 psow zdrowych i tez nic z tego.
-
Czy ktos zawiadamial TOZ?
-
Jestem, z peniedzmi na razie krucho, tak jak mowi mru trzeba bedzie wrzucic ogloszenie na FB, tylko zdjecia sa potrzebne. Kto sie zajmuje psem, kto go dokarmia, kto zanosi mu wode?
-
[quote name='_Goldenek2']Dziękujemy Jadwigo :). Trotter ma się bardzo dobrze. Już nie wygląda na psa o którego drżałyśmy. Oczywiście za miesiąc trzeba wykonać badania kontrolne, ale weci są dobrej myśli, a więc my też :):):).[/QUOTE] Wspaniale wiadomosci!:) Trotterku zagladam do Ciebie ale nie zawsze moge napisac.
-
Tolo już w DS na zawsze-dziękuje wszystkim pomagającym!
Ellig replied to Lu_Gosiak's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ra_dunia']matko - jak to kota zagryzł?? Tolek - ja cię proszę! Ty nie testuj wytrzymałości ludzi. Nikogo już nie zagryzaj...[/QUOTE] Tolek niec nie powiem.... -
Brutus-teraz Rufus. Pojechał do DS. Proszę trzymajcie kciuki!
Ellig replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
Dzien dobry Cioteczki, czesc Brutus! Co u ciebie? -
onkowaty, zachudzony szczeniak chodzi po zoliborzu - juz w nowym domku:)
Ellig replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
Czesc psiaku!Co u Ciebie? Mysle ze na Allegro warto napisac tylko ,ze obowiazuje podpisanie umowy adopcyjnej i potem rozmawiac z osobami, ktore sa zainteresowana adopcja, natomiast pisanie od razu ,ze psa trzeba wykastrowac odstrasza...:) Czekamy na wiesci...:) Poprosimy o adres emailowy do ogloszen....:) -
onkowaty, zachudzony szczeniak chodzi po zoliborzu - juz w nowym domku:)
Ellig replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Paulina78']Ja go ogłaszałam jako MŁODY :), no dobra ważne, żeby ktoś się znalazł :) Dalej poogłaszam jako Joker, jak tak zapadło :) Bardzo Was proszę o zerknięcie na ten wątek, tego piesia też ogłaszam, ale mało osób na wątku jest, obiecałam, że pozbieram troszkę osób :) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/190034-Kabaty-Powsin.-ul.G%C4%85sek-po-%C5%9Bmierci-Pani-Kuba-czeka%C5%82-na-ulicy-%21%21%21-Zdj%C4%99cie-str.-3./page3"]http://www.dogomania.pl/threads/190034-Kabaty-Powsin.-ul.Gąsek-po-śmierci-Pani-Kuba-czekał-na-ulicy-!!!-Zdjęcie-str.-3./page3[/URL] Dzięki jak ktoś zajrzy :)[/QUOTE] Paulina czy mozesz napisac gdzie oglaszasz Jokera? Zebysmy nie dublowaly ogloszen, dziekuje bardzo!:) -
onkowaty, zachudzony szczeniak chodzi po zoliborzu - juz w nowym domku:)
Ellig replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
[quote name='mmd']Tekst już jest, bardzo fajny. "Pożyczę" sobie i zrobię gumtree - też wyróżnione. Nie wiem czy jest sens robić bazarek, bo szczeniak znajdzie dom, zanim pierwsza ciotka coś zalicytuje, aloe gdyby nie miał kto, to mogę wystawić. [url]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Szczenie-w-typie-owczarka-dlugowlosego-W0QQAdIdZ221158725[/url][/QUOTE] O matko ! Bardzo dziekuje!Przepraszam ,ze tak zagladam tylko na chwile, moze jutro bedzie lepiej:) Bardzo, bardzo Wszystkim dziekuje z calego serducha, teraz psiak musi znalesc dom. Lulka pojechala do niego, po powrocie napisze jak maly sie czuje i czy byly jakies telefony. -
8 szczeniaków z Ostrowii już w dt! Potrzebne ogłoszenia i ds!
Ellig replied to LadyBell's topic in Już w nowym domu
Zaznaczam...... -
onkowaty, zachudzony szczeniak chodzi po zoliborzu - juz w nowym domku:)
Ellig replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
Przepraszam ale nie najlepiej sie czuje dlatego zajrze potem ,nie wiem jak Wam Wszystkim dziekowac , jestescie prawdziwymi Przyjaciolmi :) -
onkowaty, zachudzony szczeniak chodzi po zoliborzu - juz w nowym domku:)
Ellig replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
[quote name='akucha']Jestem na zaproszenie Ellig. Wyróżnione allegro dla ślicznego malucha: [URL]http://allegro.pl/show_item.php?item=1173849020[/URL][/QUOTE] Asiu, serdecznie dziekuje ,ze jestes i za Piekne allegro!!!!!!:) -
onkowaty, zachudzony szczeniak chodzi po zoliborzu - juz w nowym domku:)
Ellig replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
[quote name='polubek']hello hello pszczółki moje kochane wpadłam z małym co nieco po powrocie z pracy wieczorkiem jeszcze dorobię [URL="http://www.dogomania.pl/threads/190152-onkowaty-zachudzony-szczeniak-chodzi-po-zoliborzu-potrzebne-wsparcie-na-hotel-i...#post15119689"][IMG]http://a.imageshack.us/img59/7393/p11105832.png[/IMG][/URL]**[URL="http://www.dogomania.pl/threads/190152-onkowaty-zachudzony-szczeniak-chodzi-po-zoliborzu-potrzebne-wsparcie-na-hotel-i...#post15119689"][IMG]http://a.imageshack.us/img32/1241/p11105652.png[/IMG][/URL][/QUOTE] Kasiu, bardzo dziekuje za to ,ze jestes i za sliczne banerki:) -
onkowaty, zachudzony szczeniak chodzi po zoliborzu - juz w nowym domku:)
Ellig replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
[quote name='mmd']Ellig mnie przyciągnęła - przydam się na coś? ;)[/QUOTE] M.Dziekuje bardzo, ze jestes! Moze tekst do ogloszen?:) -
onkowaty, zachudzony szczeniak chodzi po zoliborzu - juz w nowym domku:)
Ellig replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Tora&Faro']Zapisuję sobie Malucha....dzięki za zaproszenie Elu:) Generalnie takie psiaki cieszą się powodzeniem, do tej pory czasami mam telefony w sprawie Kajko i Kokosza (owczarkowatych szczeniaków które miałam pod opieką). Myślę że jak się go poogłasza to szybko znajdzie dom. Później doczytam jaka jest sytuacja Maluszka.[/QUOTE] Dziekuje:) -
onkowaty, zachudzony szczeniak chodzi po zoliborzu - juz w nowym domku:)
Ellig replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
[quote name='obraczus87']Zapisuje :) a jakie imię ma Maluszek?? :)[/QUOTE] Jeszcze nie ma imienia, zostal znaleziony na poznowieczornym spacerze 31 lipca.:) Dziekuje M.,ze jestes:) -
onkowaty, zachudzony szczeniak chodzi po zoliborzu - juz w nowym domku:)
Ellig replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kociabanda2']Jestem. Dzięki Ellig za zaproszenie. Niestety nie wiem jak mogłabym pomóc :([/QUOTE] Dziekuje ,ze jestes, moze popytac znajomych, porozsylac?:) -
onkowaty, zachudzony szczeniak chodzi po zoliborzu - juz w nowym domku:)
Ellig replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
Olu zadzwonie jak tylko bede w Warszawie, mam na pewno jakies przysmaki, gryzaki, zabawki, poslanie, kocyk , 1 miske, smycz, obroze albo szelki, karme bedzie ciezko ale sprawdze..... Naszykowalam tez duzo plyt na bazarek.... -
[quote name='tripti']nijak nie działa edycja... jeszcze to chciałam dodać: [URL]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Szkrabek-mala-suczka-6-miesiecy-do-adopcji-W0QQAdIdZ220913302[/URL] tylko zdjęcia niezbyt jutro postaram się poprawić.[/QUOTE] Cudowne zdjecia:) [img]http://img1.classistatic.com/cps/kj/100731/179r6/067411m_20.jpeg[/img]