-
Posts
38345 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
40
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ellig
-
Do mnie tez zglaszja sie osoby, ktore maja male dzieci a to dlatego ,ze rasa Golden, kojarzy sie Im ze spokojnym lagodnym psem lubiacym dzieci, czesto "dogoterapauta".............
-
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
Ellig replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[quote name='Pipi']Z namiarami będzie kłopot,bo ja wiem tylko,że suczka pojechała do Camary,która mieszka w okolicy Krakowa.Myślę,że Camara założy jej wątek i wtedy będzie wiadomo. A co to jest FB? Dziękuję,że ją ogłosiłaś.[/QUOTE] facebook, portal spolecznosciowy........ -
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
Ellig replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[quote name='Pipi']Nie,dt nie ma.Dziś pojechała do dt,do Camary.Myślę,że już dojechała,lub własnie dojeżdża.Powiozła ją Evelin.[/QUOTE] Dziekuje za odpowiedz, oglosilam mala na FB, czy mozesz napisac w jakiej jest teraz miejscowosci i jakis kontakt do adopcji moze byc na pw. -
[quote name='ronja']dlatego mam, nadzieję, że p. Małgosia się nie obrazi, że na plakatach, która ja będę rozwieszać dziś jak wrócę z pracy dopiszę mój nr telefonu. zrozumiałam, że mąz właścicielki psa jest w delegacji, ona jest chora, więc po psa i tak nie będzie miał kto pojechać. mój mąz jest na miejscu, o każdej porze może pojechać po Fuksa.[/QUOTE] Bardzo dziekuje [B]ronja[/B]!:)Tak bardzo prosze, dopiszcie Wasz numer telefonu.
-
[quote name='ronja']ja mieszkam na ul. Leśnej we wsi obok (bo ta Leśna ciągnie się przez kilka wsi). bedę się rozglądać, mąz mój chodzi na spacery po lesie z naszymi psami - też go uczulę. ps. a wiadomo w jakie rejony uciekł, w którą stronę?też poproszę ogłoszenie na maila [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] - niestety nie widziałam żadnych ogłoszeń w naszej okolicy[/QUOTE] Dziekuje juz wysylam:) Wczoraj wyslalam plakaty do wlascicielki Skrzata/Fuksa, obiecala ,ze zostana rozwieszone:( Fuks lubi skupiska ludzkie, np ludzi stojacych kolo sklepu, jest bardzo ufny, podobno lubil tez zagladac do sasiadow jak nie byl na smyczy:(
-
Puma zdrowieje i jest szczęśliwa we własnym domu razem z kotem Leonem.)))
Ellig replied to UBOCZE's topic in Już w nowym domu
Puma bawi sie z psem Kleksem na dzialce , wrzesien 2010 r. [img]http://images49.fotosik.pl/341/dca7d56a9a239f94.jpg[/img] -
Ruda,długowłosych gromada czyli jak mi na łeb pada....
Ellig replied to Neigh's topic in Kotki już w nowych domach
To mile co napisalas o swoim Dziadku. Mam piekne zdjecia formatu A4, oprawione w antyramy moze ktos z Warszawy zrobi bazarek,szkoda,ze wczoraj nie dalam ich Ewie ale nie najlepiej sie czuje i nie pomyslalam....no jak to przyszla "babcia". -
Ruda,długowłosych gromada czyli jak mi na łeb pada....
Ellig replied to Neigh's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='Nutusia']Ellig - GRATULUJĘ! Wszystkiego najlepszego dla Ciebie, przyszłych Rodziców i oczywiście Maleństwa! :)[/QUOTE] Dziekuje, dziekuje:) -
Ruda,długowłosych gromada czyli jak mi na łeb pada....
Ellig replied to Neigh's topic in Kotki już w nowych domach
Dzieckow nie mam maluskich , za to spodziewam sie wnuka/wnuczki:) -
[quote name='gameta']Podzwoń po znajomych, może ktoś się zaoferuje pomóc w poszukiwaniach. Jak możesz tak poprostu siedzieć i czekać? Jak mogłaś nie wyjść za nim, gdy uciekł, bez obroży nawet? Bo gorączka? No proszę cię, jak byś wyszła od razu, nie było by teraz problemu. Ja w dużo gorszym stanie szukałam psa. Czyżby "łatwo przyszło łatwo poszło" ?[/QUOTE] Przepraszam gameto ale to nie pora moim zdaniem na nie potrzebne klotnie teraz trzeba dzialac jak najszybciej bo i tak od 12 wrzesnia minelo sporo czasu jak na taka sprawe, Fuksa 3 dni nie ma w domu:(