Jump to content
Dogomania

Ellig

Members
  • Posts

    38345
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by Ellig

  1. Do mnie tez zglaszja sie osoby, ktore maja male dzieci a to dlatego ,ze rasa Golden, kojarzy sie Im ze spokojnym lagodnym psem lubiacym dzieci, czesto "dogoterapauta".............
  2. [quote name='Pipi']Z namiarami będzie kłopot,bo ja wiem tylko,że suczka pojechała do Camary,która mieszka w okolicy Krakowa.Myślę,że Camara założy jej wątek i wtedy będzie wiadomo. A co to jest FB? Dziękuję,że ją ogłosiłaś.[/QUOTE] facebook, portal spolecznosciowy........
  3. [quote name='Pipi']Nie,dt nie ma.Dziś pojechała do dt,do Camary.Myślę,że już dojechała,lub własnie dojeżdża.Powiozła ją Evelin.[/QUOTE] Dziekuje za odpowiedz, oglosilam mala na FB, czy mozesz napisac w jakiej jest teraz miejscowosci i jakis kontakt do adopcji moze byc na pw.
  4. [quote name='idusiek']ale byl widziany przez męża [B]ronji[/B], bo to jej okolice. trzeba go poszukać a może się znajdzie.[/QUOTE] Oby jeszcze raz go zobaczyl, [B]ronja[/B] i jej Maz to bardzo odpowiedzialne osoby...
  5. [quote name='ronja']dlatego mam, nadzieję, że p. Małgosia się nie obrazi, że na plakatach, która ja będę rozwieszać dziś jak wrócę z pracy dopiszę mój nr telefonu. zrozumiałam, że mąz właścicielki psa jest w delegacji, ona jest chora, więc po psa i tak nie będzie miał kto pojechać. mój mąz jest na miejscu, o każdej porze może pojechać po Fuksa.[/QUOTE] Bardzo dziekuje [B]ronja[/B]!:)Tak bardzo prosze, dopiszcie Wasz numer telefonu.
  6. [quote name='3 x']ale o tym dowiemy się jak będzie odzwe z ogłoszeń a te Gosia musi rozwiesić Gosia jak idzie z ogłoszeniami? rozwiesiliście jakieś?[/QUOTE] I jeszcze trzeba reagowac na ewentualne telefony w sprawie Skrzata/Fuksa!!!!!!!!!!!
  7. [quote name='alice midnight']nie wierze...jak los tego psiaka mógl sie tak odwrocic :( a schroniska? sprawdzaliscie już?[/QUOTE] Tam nie ma schroniska sa tylko hycle i to ci najgorsi P.G i P.J
  8. [quote name='ronja']ja mieszkam na ul. Leśnej we wsi obok (bo ta Leśna ciągnie się przez kilka wsi). bedę się rozglądać, mąz mój chodzi na spacery po lesie z naszymi psami - też go uczulę. ps. a wiadomo w jakie rejony uciekł, w którą stronę?też poproszę ogłoszenie na maila [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] - niestety nie widziałam żadnych ogłoszeń w naszej okolicy[/QUOTE] Dziekuje juz wysylam:) Wczoraj wyslalam plakaty do wlascicielki Skrzata/Fuksa, obiecala ,ze zostana rozwieszone:( Fuks lubi skupiska ludzkie, np ludzi stojacych kolo sklepu, jest bardzo ufny, podobno lubil tez zagladac do sasiadow jak nie byl na smyczy:(
  9. Zagladam ale niestety nie ma zadnych wiesci.....Jutro nie wiem czy uda mi sie zajrzec, nie wiem co robic juz tylko chyba trzeba sie modlic za tego biednego psiaka.............:(
  10. Puma bawi sie z psem Kleksem na dzialce , wrzesien 2010 r. [img]http://images49.fotosik.pl/341/dca7d56a9a239f94.jpg[/img]
  11. To mile co napisalas o swoim Dziadku. Mam piekne zdjecia formatu A4, oprawione w antyramy moze ktos z Warszawy zrobi bazarek,szkoda,ze wczoraj nie dalam ich Ewie ale nie najlepiej sie czuje i nie pomyslalam....no jak to przyszla "babcia".
  12. [quote name='obraczus87']A Skrzat ma swój watek na DGM?? Kurcze nie dobrze.. 3 dni to bardzo długo...[/QUOTE] Tak ma: [url]http://www.dogomania.pl/threads/191943-Najmniejszy-m%C4%99czennik-warmi%C5%84ski-Warszawiakiem!!!-Dobry-los-u%C5%9Bmiechn%C4%85%C5%82-si%C4%99-do-skrzata[/url].
  13. [quote name='Ziutka']Wątpię żeby tam był, z tamtych rejonów to pan G i J odławiają psiaki z tego co wiem, więc mogą trafić w nieznane niestety...[/QUOTE] Dokladnie tak :(
  14. Plakat do Pani Malgosi wyslany, teraz trzymam kciuki i czekam na dobre wiesci.....
  15. [quote name='Nutusia']Ellig - GRATULUJĘ! Wszystkiego najlepszego dla Ciebie, przyszłych Rodziców i oczywiście Maleństwa! :)[/QUOTE] Dziekuje, dziekuje:)
  16. Dzieckow nie mam maluskich , za to spodziewam sie wnuka/wnuczki:)
  17. Problem w tym ,ze osoba , ktora adoptowala Skrzata nie jest zainteresowana jego szukaniem:(Tylko markuje jakies dzialania, dzisiaj przez przypadek dowiedzialam sie ,ze skrzat zaginal 12 wrzesnia:(
  18. [quote name='obraczus87']Ogłoszenia poszły w ruch... na razie brak odzewu... przyznam szczerze, że myslałam, że po Cypka będa sie ludziska zgłaszac chętnie...[/QUOTE] Jeszcze troche.....Musi sie udac!:)
  19. Przepraszam za offa, moze znacie kogos z okolic, moze ktosc widzial Skrzata... [IMG]http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs655.snc4/61525_1361853978709_1602377320_803697_5025670_n.jpg[/IMG] plakat zrobila go-ja:)
  20. [quote name='Malagosiar']Plakaty oczywiście rozwiesimy. Rozmawiała już teściowa z właścicielami pobliskich sklepów.[/QUOTE] Poprosze o adres mailowy, wysle plakat...
  21. Poprosze na pw adresy mailowe ,na szybko plakat zrobila go-ja.Dziekuje bardzo! [img]http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/hs320.ash2/60073_1361835738253_1602377320_803654_6620935_n.jpg[/img]
  22. [quote name='gameta']Podzwoń po znajomych, może ktoś się zaoferuje pomóc w poszukiwaniach. Jak możesz tak poprostu siedzieć i czekać? Jak mogłaś nie wyjść za nim, gdy uciekł, bez obroży nawet? Bo gorączka? No proszę cię, jak byś wyszła od razu, nie było by teraz problemu. Ja w dużo gorszym stanie szukałam psa. Czyżby "łatwo przyszło łatwo poszło" ?[/QUOTE] Przepraszam gameto ale to nie pora moim zdaniem na nie potrzebne klotnie teraz trzeba dzialac jak najszybciej bo i tak od 12 wrzesnia minelo sporo czasu jak na taka sprawe, Fuksa 3 dni nie ma w domu:(
  23. Plakaty do wydrukowania w przygotowaniu, jak tylko dostane taki to porozsylam i poprosze o adresy emailowe............................
  24. [quote name='Malagosiar']Coś nie wychodzi mi poprawienie linka: [URL]http://www.zaborow**********/co-waznego-w-zaborowie,2/12-wrzesnia-zaginal-maly-wesoly-kundelek,896.html#17390[/URL][/QUOTE] [U]Link nie wchodzi:shake:[/U]
  25. Koniecznie podac nr telefonu i ulice maga byc 3 ulice obok siebie , gdzie zniknal a ogloszenie wywiesic chociaz na swoim ogrodzeniu!
×
×
  • Create New...