Jump to content
Dogomania

Ellig

Members
  • Posts

    38345
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by Ellig

  1. [quote name='majuska']A jeszcze chciałam nadmienić, że Andzike dziś miała strasznie ciężki dzień, nie dość, że swoją Nelę na operacji, wizyte poadopcyjną u Czoko i dała radę w swój napięty grafik jeszcze wrzucić wizytę w nowym domku Muszki, zuch kobieta!!! Bardzo dziękujemy!!!![/QUOTE] Bardzo, bardzo dziekujemy!:Rose:
  2. [quote name='majuska']Andzike dzwoniła: wszystko git, pewnie sama tu jeszcze coś więcej napisze, ale kazała Muszkę pakować i to szybciorem. Tylko jedno zastrzeżenie Andzike miała: strasznie ją w tym domku rozpuszczą :)...ale czyż nie tego dla niej chcemy:eviltong::evil_lol: Pani Bożena przyjeżdża po Muszkę w sobotę.[/QUOTE] Brawo, cudnie ale sie cieszę!:)
  3. No i swietnie!:) A ja wstawie na FB, damy rade!:)
  4. Ja placilam za Pume razem z lekami i pobraniem zeskrobiny w granicach 80 zl...
  5. Nutusia prosze, nie lecz Toski tymi "swinstwami" to naprawde nie pomaga, zapisz Toske do Dembele . On i tak wprowadzi nowe leczenie zupelnie inne niz stosuja wszyscy lekarze.Puma byla leczona w szpitalu na Bemowie potem u bardzo znanej dr Milewskiej, ktora w pewnym momencie powiedziala rece mi opadaja, potem byla Dorota Suminska i powiedziala tylko Dembele, ile ona wziela lekow na odpornosc to juz nawet nie wymienie, rok leczenia!Teraz codziennie odpukuje od kuracji u Dembele , spokoj .Ale uprzedzam nie bedzie latwo, pierwsze 2 tyg beda nawet gorsze jak to mowi dr. nuzeniec musi wyjsc, wiec zapisuj Toske i podaj nr konta na ktore mozemy wplacic pieniadze nie ma co czekac...:)
  6. Ciekawe jak sie czul Fuks u tej Pani, ktora go znalazla?Byl tam kilka dni, czy taz chcial uciekac? Jezeli P.Malgosia sie zgodzi to poprosimy ronje o wizyte u Niej i Fuksa.Ronja ma ogromne doswiadczenie z psami.
  7. [quote name='izabellah-aldonda']Jeszcze tylko tydzień i Dziuba moja kochana będzie miała dom w Raszynie koło Warszawy. Dom już jest, ale są jakieś komplikacje życiowe, musimy więc przeczekać. Tyle już wytrzymałyśmy to wytrzymamy jeszcze tydzień. Dziuba zamieszka w domu z ogrodem z cudownymi ludźmi którzy od zawsze mieli zwierzęta , bywały i chore i lękliwe, zawsze otrzymywały dużo ciepła i wyrozumiałości. Ani jej brak łapy , ani choroba nie są przeszkodą. Przyznacie mi chyba rację,że to cudowna wiadomość [IMG]http://www.dogomania.images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] Bardzo ją kocham [URL="http://img687.imageshack.us/i/dziubka.jpg/"][IMG]http://img687.imageshack.us/img687/6348/dziubka.th.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] Wspaniala wiadomosc!!!!!!!!!!!:)
  8. Szczesliwa Emi...:)
  9. Maluszka jest cudowna. Zamiescilam ogloszenie o aukcji na FB...:)
  10. [quote name='Andzike']Zadzwonie jutro rano i umówie się z Panią na wizytę między zawiezieniem Neli do weta a wizytą u Czoko :) Myślę, że będzie dobrze... :)[/QUOTE] Fantastycznie!!!:)
  11. Na szczescie sa jeszcze pieniadze.....Kciuki trzymamy!
  12. [quote name='UBOCZE']Z któregoś wątku wynikało, że tam w pobliżu chyba mieszka NiJase...[/QUOTE] Tak, majuska ma juz namiary na NiJaSe...:)
  13. Nutusia ja Cie prosze jak nuzeniec to tylko do dr Dembele, wiesz ile czasu leczylam Pume ile lekarzy, pieniedzy i ile cierpienia psa, prawie rok dopiero wizyta u dr, dembele i jego leczenie definitywnie zakonczylo problem nuzycy. Mam taka propozycje, moze kazdy z Nas da chociaz po 20 zl / bo teraz ciezko okrutnie/ i uzbierajmy na leczenie Losia u Dembele? Ja pozbieram jakies rzeczy na bazarek ostatnio widzialam bazarek Kociabandy z roznosciami od wazonu do torebki i sie sprzedaje , tylko poprosze kogos o wystawienie bo u mnie z samopoczuciem nie najlepiej i jakos to udzwigniemy.
  14. [quote name='majuska']Już wyjaśniam: ul Cichociemnych , nieopodal Promenady i Polsatu, coś nam to ułatwia?[/QUOTE] To bardzo blisko Ostrobramskiej:)Grochów.
  15. Wyslalam do majuski namiary na wszystkie osoby z okolic Goclawia i Grochowa, zobaczymy co z tego wyjdzie? Majuska nie pamietala nazwy ulicy, jak sie odezwie to wszystko sie wyjasni:)
  16. Wlasnie dotarl zwirek 20 kg, mam nadzieje ,ze w piatek sie zobaczymy:)
  17. Mam do Was ogromna prosbe, majuska z Rzeszowa szuka osoby z Warszawy, ktora zrobi wizyte przed adopcyjna dla suni Muszki na Goclawiu, prosze pomozcie, moze znacie kogos....
  18. Ja jestem dobrej mysli, bedzie dobrze:)
  19. Ewus odezwaly sie juz osoby na ktore zawsze mozna liczyc i prosza o nr konta wyslalam Ci maila:)
  20. To teraz czekamy i trzymamy kciuki za Sonie...
  21. [quote name='majuska']I chwała Wam za to bo miałam dziś jeden tel. z FB :)[/QUOTE] Bardzo sie ciesze oby tak dalej:)
×
×
  • Create New...