-
Posts
38345 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
40
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ellig
-
Muszka ze stodoły już śpi na kanapie- Ma super domek!!
Ellig replied to majuska's topic in Już w nowym domu
[quote name='majuska']A jeszcze chciałam nadmienić, że Andzike dziś miała strasznie ciężki dzień, nie dość, że swoją Nelę na operacji, wizyte poadopcyjną u Czoko i dała radę w swój napięty grafik jeszcze wrzucić wizytę w nowym domku Muszki, zuch kobieta!!! Bardzo dziękujemy!!!![/QUOTE] Bardzo, bardzo dziekujemy!:Rose: -
Muszka ze stodoły już śpi na kanapie- Ma super domek!!
Ellig replied to majuska's topic in Już w nowym domu
[quote name='majuska']Andzike dzwoniła: wszystko git, pewnie sama tu jeszcze coś więcej napisze, ale kazała Muszkę pakować i to szybciorem. Tylko jedno zastrzeżenie Andzike miała: strasznie ją w tym domku rozpuszczą :)...ale czyż nie tego dla niej chcemy:eviltong::evil_lol: Pani Bożena przyjeżdża po Muszkę w sobotę.[/QUOTE] Brawo, cudnie ale sie cieszę!:) -
Nutusia prosze, nie lecz Toski tymi "swinstwami" to naprawde nie pomaga, zapisz Toske do Dembele . On i tak wprowadzi nowe leczenie zupelnie inne niz stosuja wszyscy lekarze.Puma byla leczona w szpitalu na Bemowie potem u bardzo znanej dr Milewskiej, ktora w pewnym momencie powiedziala rece mi opadaja, potem byla Dorota Suminska i powiedziala tylko Dembele, ile ona wziela lekow na odpornosc to juz nawet nie wymienie, rok leczenia!Teraz codziennie odpukuje od kuracji u Dembele , spokoj .Ale uprzedzam nie bedzie latwo, pierwsze 2 tyg beda nawet gorsze jak to mowi dr. nuzeniec musi wyjsc, wiec zapisuj Toske i podaj nr konta na ktore mozemy wplacic pieniadze nie ma co czekac...:)
-
[quote name='izabellah-aldonda']Jeszcze tylko tydzień i Dziuba moja kochana będzie miała dom w Raszynie koło Warszawy. Dom już jest, ale są jakieś komplikacje życiowe, musimy więc przeczekać. Tyle już wytrzymałyśmy to wytrzymamy jeszcze tydzień. Dziuba zamieszka w domu z ogrodem z cudownymi ludźmi którzy od zawsze mieli zwierzęta , bywały i chore i lękliwe, zawsze otrzymywały dużo ciepła i wyrozumiałości. Ani jej brak łapy , ani choroba nie są przeszkodą. Przyznacie mi chyba rację,że to cudowna wiadomość [IMG]http://www.dogomania.images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] Bardzo ją kocham [URL="http://img687.imageshack.us/i/dziubka.jpg/"][IMG]http://img687.imageshack.us/img687/6348/dziubka.th.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] Wspaniala wiadomosc!!!!!!!!!!!:)
-
Szczesliwa Emi...:)
-
Ruda,długowłosych gromada czyli jak mi na łeb pada....
Ellig replied to Neigh's topic in Kotki już w nowych domach
Maluszka jest cudowna. Zamiescilam ogloszenie o aukcji na FB...:) -
Muszka ze stodoły już śpi na kanapie- Ma super domek!!
Ellig replied to majuska's topic in Już w nowym domu
[quote name='Andzike']Zadzwonie jutro rano i umówie się z Panią na wizytę między zawiezieniem Neli do weta a wizytą u Czoko :) Myślę, że będzie dobrze... :)[/QUOTE] Fantastycznie!!!:) -
Muszka ze stodoły już śpi na kanapie- Ma super domek!!
Ellig replied to majuska's topic in Już w nowym domu
[quote name='UBOCZE']Z któregoś wątku wynikało, że tam w pobliżu chyba mieszka NiJase...[/QUOTE] Tak, majuska ma juz namiary na NiJaSe...:) -
Nutusia ja Cie prosze jak nuzeniec to tylko do dr Dembele, wiesz ile czasu leczylam Pume ile lekarzy, pieniedzy i ile cierpienia psa, prawie rok dopiero wizyta u dr, dembele i jego leczenie definitywnie zakonczylo problem nuzycy. Mam taka propozycje, moze kazdy z Nas da chociaz po 20 zl / bo teraz ciezko okrutnie/ i uzbierajmy na leczenie Losia u Dembele? Ja pozbieram jakies rzeczy na bazarek ostatnio widzialam bazarek Kociabandy z roznosciami od wazonu do torebki i sie sprzedaje , tylko poprosze kogos o wystawienie bo u mnie z samopoczuciem nie najlepiej i jakos to udzwigniemy.
-
Muszka ze stodoły już śpi na kanapie- Ma super domek!!
Ellig replied to majuska's topic in Już w nowym domu
[quote name='majuska']Już wyjaśniam: ul Cichociemnych , nieopodal Promenady i Polsatu, coś nam to ułatwia?[/QUOTE] To bardzo blisko Ostrobramskiej:)Grochów. -
Muszka ze stodoły już śpi na kanapie- Ma super domek!!
Ellig replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Wyslalam do majuski namiary na wszystkie osoby z okolic Goclawia i Grochowa, zobaczymy co z tego wyjdzie? Majuska nie pamietala nazwy ulicy, jak sie odezwie to wszystko sie wyjasni:) -
Ruda,długowłosych gromada czyli jak mi na łeb pada....
Ellig replied to Neigh's topic in Kotki już w nowych domach
Wlasnie dotarl zwirek 20 kg, mam nadzieje ,ze w piatek sie zobaczymy:) -
Ja jestem dobrej mysli, bedzie dobrze:)
-
Muszka ze stodoły już śpi na kanapie- Ma super domek!!
Ellig replied to majuska's topic in Już w nowym domu
[quote name='majuska']I chwała Wam za to bo miałam dziś jeden tel. z FB :)[/QUOTE] Bardzo sie ciesze oby tak dalej:)