Jump to content
Dogomania

Ellig

Members
  • Posts

    38346
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by Ellig

  1. Oczywiscie pieniadze wplacilam na konto Nikusa a reszta rzeczy /jedynie nie bedzie tabl na odrobaczenie nie ma w sklepie/ pojedzie do Natalii.....
  2. Dodaje smycz, obroze, tabl na odrobaczenie , spot on na pchly i kleszcze,karme przypomnij mi prosze Marta dokladny adres z telefonem do Natalii bo nie jestem w domu i nie mam przy sobie adresu jezeli mozna to na juz:)
  3. 10 zl deklaracji stalej za 5 miesiecy z gory... [COLOR=Red][B]Bakuje 30 zl deklaracji !!!![/B][/COLOR]
  4. [quote name='Nikus']Poszło na PW kochana Ellig:)[/QUOTE] Serdecznie dziekuje Drogi Nikusie juz przeslalam osobom, ktore chca wplacic pieniadze, bede czuwac!:) Pozdrawiam:)
  5. Bardzo sie ciesze ale musze przyznac ,ze nie spodziewalam sie nie dobrych wiadomosci tylko samych dobrych!!!!!!!!!!!!:)
  6. [quote name='lilk_a']miejmy nadzieję że już chłopak niczego głupiego nie wymyśli :):)[/QUOTE] Dokladnie tak, Brutus badz grzeczny:)
  7. Pilne! [b]dane i numer konta![/b] nikus poproszę!!!!!!!!!!!!!!!!!ludzie na fb prosza !!!!!!!!!!!!!
  8. Jestem z pieniedzmi krucho, na razie oglosze Cypiska na FB, potrzebuje informacje : 1.numer i dane konta i co w tytule, 2.tel i adres mailowy do kontaktu do adopcji.
  9. Wojtus, dziekuje!:)Duzo zdrowia i czasu poswiecilam tej rodzince ale bylo warto.Bardzo sa mi bliscy, ciagle sprawdzam co sie dzieje. Dziekuje Wszystkim moim Przyjaciolom z poza Dogo i z Dogo za wielka pomoc udzielona Viki i jej maluchom. Urwiskowej Rodzince za wspaniala opieke.Wet.Karolinie za troske i pomoc.Wszystkim, ktorzy adoptowali psiaki za to ,ze dali im domy, wspaniale kochajace domy o ktorych mozna bylo tylko marzyc.:iloveyou::Rose::Rose::Rose:
  10. Dr, powie tak musi byc.....Ja wierze w to co mowi i robi:)
  11. Dzisiaj napisze cos i Lili/Laili........Po poludniu.
  12. Przepiekne zdjecia Viki:) Dziekuje za dom i milosc jaka Panstwo dajecie "naszej" ukochanej suni, dzielnej mamie:)Serdecznie pozdrawiam!
  13. [quote name='V i k i']u Viki też wszystko w porządku :) Sierść ma nieporównywalnie lepszą niż kiedy ją przygarnęliśmy, przybrała też trochę na wadzę :) A to jej zdjęcie po kąpieli:[IMG]http://picasaweb.google.com/marcingd18/Viki#5508974463933194338[/IMG][IMG]http://picasaweb.google.com/marcingd18/Viki#5508974463933194338[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_PyN4dD54RWA/THPPFk9voGI/AAAAAAAADOw/CJqWEYOxd74/s640/DSCF0471.JPG[/IMG][/QUOTE] Bardzo, bardzo dziekuje, o matko jaka piekna Viki i jaka "okraglutka":)
  14. Dostalam zdjecia Paproszka vel Paprocha:)Paproszkowi stanely uszy:) [img]http://images38.fotosik.pl/326/9d86856962c72780.jpg[/img] [img]http://images38.fotosik.pl/326/d62ea7f5e66ba625.jpg[/img] [img]http://images38.fotosik.pl/326/03e92f7e66be8c37.jpg[/img]
  15. Juz znalazlam, dziekuje...:)
  16. [quote name='Jola+Rani+Sari']Teraz Lusia jest w Rudzie Śląskiej :)[/QUOTE] Dziekuje, jaki namiar podawac jako kontakt do adopcji, najlepiej nr telefonu.
  17. Piekna sunia w jakim miescie jest teraz? Bede oglaszala....
  18. [quote name='Jola+Rani+Sari']Atos nadal szuka domu! Wysłałam dzisiaj jego właścicielce kontakty do dwóch chętnych do opieki nad nim we wrześniu. Czekam na wiadomości o wynikach negocjacji...[/QUOTE] Jolu , ja pytam czy Atos ma byc adoptowany i czy nadal trzeba szukac dla niego domu.
  19. [quote name='_Goldenek2']Dom z ogrodem w Płocku. Więcej szczegółów nie znam.[/QUOTE]To kto byl na tej wizycie przed adopcyjnej?
  20. [quote name='Jola+Rani+Sari']Szukamy nadal DS, DT lub kogoś, kto w pierwszych trzech tygodniach września pomoże: wyprowadzi Atosa na spacer, da mu jeść i pić, pogłaszcze go czasem... Może ktoś mieszka blisko niego? Atos jest warszawiakiem, mieszka w rejonie Czerniakowskiej i Gagarina ;)[/QUOTE] Czy Atos znalazl dom?Czy nadal szukac dla niego domu?
  21. [quote name='obraczus87'][URL]http://www.dogomania.pl/members/8090-red[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/members/10357-tula[/URL] Jeszcze kilka osób, ale musze sobie przypomnieć :)[/QUOTE] Kochana jestes to teraz trzymamy kciuki:)
  22. Marta, pomoz, kto jest z Radomia, albo z okolic...plis:)
  23. [quote name='go-ja']Posyłam zdjecia Kreseczki panu Sylwkowi, który tutaj wcześniej był wspomniany. Jest chętny przygarnąć młodego pieska lub sunię, więc może akurat! :) Pan Sylwek mieszka w Radomiu i miał wcześniej sunie przez 11 lat. Czekamy na jego reakcję...[/QUOTE] To my na wszelki wypadek poszukajmy Cioteczek z Radomia na wizyte przedadopcyjna, na razie nie moge sobie przypomniec kto jest z Radomia....
×
×
  • Create New...