-
Posts
38346 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
40
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ellig
-
Bardzo sie ciesze ale musze przyznac ,ze nie spodziewalam sie nie dobrych wiadomosci tylko samych dobrych!!!!!!!!!!!!:)
-
Brutus-teraz Rufus. Pojechał do DS. Proszę trzymajcie kciuki!
Ellig replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
[quote name='lilk_a']miejmy nadzieję że już chłopak niczego głupiego nie wymyśli :):)[/QUOTE] Dokladnie tak, Brutus badz grzeczny:) -
Wojtus, dziekuje!:)Duzo zdrowia i czasu poswiecilam tej rodzince ale bylo warto.Bardzo sa mi bliscy, ciagle sprawdzam co sie dzieje. Dziekuje Wszystkim moim Przyjaciolom z poza Dogo i z Dogo za wielka pomoc udzielona Viki i jej maluchom. Urwiskowej Rodzince za wspaniala opieke.Wet.Karolinie za troske i pomoc.Wszystkim, ktorzy adoptowali psiaki za to ,ze dali im domy, wspaniale kochajace domy o ktorych mozna bylo tylko marzyc.:iloveyou::Rose::Rose::Rose:
-
Dr, powie tak musi byc.....Ja wierze w to co mowi i robi:)
-
Dzisiaj napisze cos i Lili/Laili........Po poludniu.
-
[quote name='V i k i']u Viki też wszystko w porządku :) Sierść ma nieporównywalnie lepszą niż kiedy ją przygarnęliśmy, przybrała też trochę na wadzę :) A to jej zdjęcie po kąpieli:[IMG]http://picasaweb.google.com/marcingd18/Viki#5508974463933194338[/IMG][IMG]http://picasaweb.google.com/marcingd18/Viki#5508974463933194338[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_PyN4dD54RWA/THPPFk9voGI/AAAAAAAADOw/CJqWEYOxd74/s640/DSCF0471.JPG[/IMG][/QUOTE] Bardzo, bardzo dziekuje, o matko jaka piekna Viki i jaka "okraglutka":)
-
Juz znalazlam, dziekuje...:)
-
[quote name='Jola+Rani+Sari']Teraz Lusia jest w Rudzie Śląskiej :)[/QUOTE] Dziekuje, jaki namiar podawac jako kontakt do adopcji, najlepiej nr telefonu.
-
Piekna sunia w jakim miescie jest teraz? Bede oglaszala....
-
[quote name='Jola+Rani+Sari']Atos nadal szuka domu! Wysłałam dzisiaj jego właścicielce kontakty do dwóch chętnych do opieki nad nim we wrześniu. Czekam na wiadomości o wynikach negocjacji...[/QUOTE] Jolu , ja pytam czy Atos ma byc adoptowany i czy nadal trzeba szukac dla niego domu.
-
[quote name='Jola+Rani+Sari']Szukamy nadal DS, DT lub kogoś, kto w pierwszych trzech tygodniach września pomoże: wyprowadzi Atosa na spacer, da mu jeść i pić, pogłaszcze go czasem... Może ktoś mieszka blisko niego? Atos jest warszawiakiem, mieszka w rejonie Czerniakowskiej i Gagarina ;)[/QUOTE] Czy Atos znalazl dom?Czy nadal szukac dla niego domu?
-
[quote name='go-ja']Posyłam zdjecia Kreseczki panu Sylwkowi, który tutaj wcześniej był wspomniany. Jest chętny przygarnąć młodego pieska lub sunię, więc może akurat! :) Pan Sylwek mieszka w Radomiu i miał wcześniej sunie przez 11 lat. Czekamy na jego reakcję...[/QUOTE] To my na wszelki wypadek poszukajmy Cioteczek z Radomia na wizyte przedadopcyjna, na razie nie moge sobie przypomniec kto jest z Radomia....