Jump to content
Dogomania

Ellig

Members
  • Posts

    38345
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by Ellig

  1. Powodzenia, jestes Wyjatkowa!!!!!!!!!!!!!!!!:)
  2. Jestem, Śmieszku do gory:)
  3. Ubocze , Bialasek ma DT tylko dzieki ludziom dobrej woli, moim przyjaciolom i tyle. Ja nie zamierzam ingerowac w to co postanowicie zrobic z Bialaskiem, pisze tylko ,ze nie bedzie mogl wrocic do DT.Bo moim zdaniem taka informacja jest tu potrzebna i jest to uczciwe z mojej strony. Wplacilam kolejne 2 raty za szkolenie Bialaska i czekam na informacje o postepach, o zachowaniu psiaka. W piatek postaram sie z Toba Ubocze skontaktowac.Pozdrawiam:)
  4. Jak najszybciej trzeba wywiesic ogloszenia!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Napisz prosze gdzie zaginal w jakiej dokladnie okolicy, trzeba prosic o pomoc ludzi, ktorzy sa z tych okolic!!!!!!!!!!!! Nie mozna sie zloscic tylko trzeba szukac, zostawiac otwarta furtke, jedzenie.
  5. Wczoraj Ewa opowiedziala mi jak to Neigh znalazla kolejna "bide".... Bede starala sie pomoc, przynajmniej w oglaszaniu tych wszystkich maluchow. Teraz napisze na FB , troche wiecej o malej przywiezionej z Helu...:)
  6. Jak beda zdjecia i jakis tekst to wrzuce informacje na FB:) teraz trzymam kciuki:)
  7. [quote name='Przemas'] Uprzedzając pytania chciałbym też wyjaśnić, że wzięcie przez nas Suna na DT nie było naszym "widzimisię" lecz wynikało z bezowocnych apeli na rożnych forach o szukanie tymczasu dla niego. Nasza grupa pomocy goldenom dopiero się organizuje, ale uznaliśmy, że nie można być biernym wobec sytuacji Suna i postanowiliśmy wyciągnąć do niego pomocną dłoń. Także teraz nie ma mowy o pozbywaniu się "problemu" lecz o szukaniu rozwiązania adekwatnego do sytuacji. Mam nadzieję, że także przy waszym życzliwym wsparciu uda się wypracować jakieś dobre rozwiązanie. Pisząc natomiast o braku powodu Suna do warczenia mialem na myśli oczywiście brak zauważalnego dla nas powodu. Oczywistym jest, że on jakiś konkretny powód ma. Moim zdaniem wynikający bardziej z przeszłości, ale zarzekać się nie będę. Poczekamy na opinię specjalisty.[/QUOTE] Uwazam, ze Sunny ma szczescie,ze trafil do Was, do odpowiedzialnego DT.
  8. Szukamy domow.....bedzie trudno trzeba zwolac ludzi.....
  9. Pipi, czy ta ruda jamniczka ma juz DS?
  10. [quote name='UBOCZE']No to mamy kłopot. Bo jeśli socjalizacja nawet u Jamora nie ruszy, to co będzie z Białaskiem dalej? Może, Ellig, spróbuj ponegocjować na temat możliwości powrotu, bo przecież samo miejsce (bez socjalizacji) jest tam bezpłatne... [/QUOTE]Miejsce nie jest bezplatne, daje co miesiac 15 kg karmy, przysmaki i 40 zl na opieke, juz mowilam Ubocze ,ze nie bede w tej sprawie negocjowac bo to ,ze Bialasek ma to DT to byla praca i wykorzystana przyjazn ludzi, ktorych nie moge zawiesc.
  11. [quote name='Lulka']Astka pojechala do domku - ku wielkiej uciesze jej opiekunki, bo sunia do psow byla starszna agresorka :shake:[/QUOTE] To dobrze,ze sprawa sie rozwiazala....
  12. Same dobre wiesci...:)Mizianko i sciskanko:)
  13. Piekne sa te koteczki:) Ewus jestes Wielka! nutusia i Ula dziekuję bardzo! Teraz oglaszam mala na FB.
  14. [quote name='UBOCZE']Jamor odpowiedział. Napisał, że nie robi "zapisów", bo gdy przychodzi co do czego, to okazuje się, że psiak z kolejki jeszcze nie ma zebranych deklaracji. Gdyby takowe dla Białaska były, to mógłby nawet dzisiaj do Jamora jechać, bo jedno wolne miejsce jest. Koszt za Białaska wynosiłby 14 zł za dobę... Myślę, że najlepiej byłoby poczekać, aż odbędą sie wszystkie spotkania socjalizacyjne z Białaskiem i jeśli to nie pomoże, roześlę wątek i spróbujemy zebrać deklaracje na hotel u Jamora... A Wasze zdanie?[/QUOTE] Ja zgodze sie na Wasz wybor ,natomiast musze powiedziec jedno Bialasek po oddaniu do Jamora nie bedzie mial powrotu do obecnego DT. Nie moge tez zadeklarowac sie poniewaz moje wydatki na Bialaska, przekroczyly juz 1000 zl.
  15. Zdjecia Sunnego piekne:) Nie podoba mi sie to ,ze zawarczal na dziecko:shake: nie wyobrazam sobie takiej sytuacji gdyby przy tym nie bylo kogos z doroslych.Nalezy to jego zachowanie tlumaczyc tym co przeszedl ale trzeba uwazac.
  16. Z Bialaskiem jest troche lepiej pozwala posiedziec obok siebie, czasami z zaskocznia da sie dotknac, co bedzie dalej nie wiem to okaze sie po zakonczonczonych lekcjach z behawiorysta. O miejscu u Jamora mozna zawsze pomyslec, szczegolnie, ze do Jamora / hoteliku/ jest dluga kolejka.
  17. Wlasnie znalazlam watek a tu takie wspaniale wiadomosci,trzymam kciuki za szczesliwe dotarcie do domu:)
  18. Socjalizacja Bialaska przebiega z trudem w kazdym sensie,pani Halinka przyjezdza do Bialaska raz, dwa razy w tygodniu i ciagle powtarza,ze chce go adoptowac, chociaz do tej pory nawet go nie dotknela, wyparla sie swojej suni, mowi ,ze to pies meza a jakie to ma znaczenie?Nie mowi tez nic o dominujacym jamniku. Ja z coraz wiekszym trudem pokrywam wiekszosc kosztow zwiazanych z Bialaskiem. Bialaskowi zostalo jeszcze 6 lekcji z behawiorysta. Do adopcji nie bede sie wtracala, dom jezeli tylko Bialasek bedzie gotowy do adopcji sprawdzi inna osoba. Caly czas mam nadzieje, ze sie uda Bialaskowi, najwazniejsze, ze ma cieply kat i jedzenie , i jest bezpieczny.:)
  19. [quote name='Nikus']superek:) no teraz musi się ruszyć:razz:[/QUOTE] Oczywiscie, ze musi !!!!!!!!!!!!!:)
  20. [quote name='obraczus87']Był jeden odzew z FB, ale dziewczyna chciała dać Cypiska do swojej babci, wies pod Łodzią...Niestety po dłuższej wymianie maili nie zgodziłam się.[/QUOTE] Niestety nie kazdy dom jest odpowiedni....
  21. Lennon to kochany psiak teraz bedzie nianczyl szczeniaki:)
  22. Poprosze o kontakt do adopcji do rozmowy i numer konta z tytulem do wplaty, wklejam ogloszenie na FB...:) Juz nr konta podany.
  23. Na FB, jest zapytanie czy Kreska jest nadal do adopcji , oczywiscie odpisalam ,ze tak....moze swiatelko w tunelu:)
  24. Wspaniale wiadomosci!Boze jak sie ciesze!Dziekuje bardzo Wszystkim, ktorzy pomogli Lionowi:)
  25. [quote name='1qaz']jestem w domu, pies u Natalii :)[/QUOTE] Serdecznie dziekujemy a teraz zdjecia i bedziemy oglaszac, czy maluch ma swoj watek?:)
×
×
  • Create New...