Jump to content
Dogomania

Ellig

Members
  • Posts

    38345
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by Ellig

  1. [quote name='obraczus87']Chyba faktycznie nie chcę wiedzieć nic więcej, niż to konieczne :D[/QUOTE] Czasami tak jest lepiej ale......................zawsze pozostaje jakies ale....:)
  2. Moze trzeba zmienic tytul watku?:)
  3. [quote name='Nutusia']Jasna cholera, no! Ewuś, moja propozycja na funkcję "kierowcy" wciąż aktualna, jeśli lepszych pomysłów nie będzie.[/QUOTE] Nutusia jestes kochana , wiedzialam o tym co sie stalo nawet szukalam jakiegos transportu z Helu na FB ale ci ludzie zrezygnowali w ostatniej chwili i bylo za pozno ,zeby kogos znalesc.......................
  4. Brutus, kochany dzielny psiak....jak wrocil to znaczy ,ze polubil swoj nowy dom, moze szukal kolezanek i kolegow?Bedzie dobrze!:)
  5. Jestem, podkladow nie mam, bede zagladac zobaczymy co powie wet.co jeszcze bedzie potrzebne.Bardzo biedny Krzys, gdzie go znalezliscie?
  6. Jezeli sie nie oddali to jest ogromna szansa na zlapanie uciekiniera.....
  7. Brutus musi sie znalesc , nie wiemy co go przestraszylo.Na szczescie wszyscy sasiedzi Brutusa znaja tam psiaki, mysle, ze pomoga w poszukiwaniach, moze trzeba zrobic plakaty, kto zrobi plakaty A4?
  8. Pieknie wygladaja , dziubasy kochane:)
  9. Bardz, bardzo zal, biegaj Mary, juz nic nie boli.... [img]http://pluszaczek.com/images/teczowy_most.jpg[/img]
  10. Bardzo mi przykro, biegaj Malutka juz nic nie boli :( [img]http://pluszaczek.com/images/teczowy_most.jpg[/img]
  11. Tak o to chodzilo, pieknie!Teraz bedzie za kazdym razem coraz lepiej!:)Kochana Emi:)
  12. Brutus trzymamy kciuki za ciebie i twoja nowa Rodzinkę:)
  13. Bziekuje [B]mru[/B] i jej TZ za odebranie 15 kg karmy, obrozy przeciwpchelnej, obrozy i smyczy, przysmakow, zabawki dla Pioruna/Kapsla, a ty sie maly nie wyglupiaj i nie rozrabiaj:)
  14. [quote name='lilk_a']dziękuję serdecznie :)[/QUOTE] Lilka nie ma za co....:)
  15. [url]http://opole.gazeta.pl/opole/1,35086,8270132,Pomoz_odnalezc_psa__opiekuna_niepelnosprawnych_dzieci.html?utm_source=Nlt&utm_medium=Nlt&utm_campaign=1077785[/url]
  16. [quote name='Ellig']Lila przyjslij mi na emaila link do filmu o Zulusie....[/QUOTE] Oglosilam na 5 grupach pomocowych dla zwierzakow na FB i wstawilam film......
  17. Lila przyjslij mi na emaila link do filmu o zulusie....
  18. Ja wstawie na FB tylko info skad z allegro , zdjecia tez?
  19. [quote name='anett']Lion dostał 30kg karmy, pojemnik na karmę i sosik od Elig:lol::multi: Elu ogromnie Ci DZIĘKUJĘ Kochana:loveu::loveu: .[/QUOTE] Nie ma za co Anetko, bardzo sie ciesze ,ze Lion jest juz bezpieczny i taki szczesliwy :) Jezeli macie jakis tekst do ogloszen do poprosze na maila, bede rozsylac:) Pozdrawiam Wszystkich.
  20. Juz przekazalam dane do kontaktu.... Umowilam sie tez z Lulka , ktora wezmie ode mnie 15 kg suchej karmy dla suni...:)
  21. [quote name='mru']tak, ma. dwóch może nie mieć, ale rok to ma :) dzieki! wpadniemy dziś, spróbujemy. bede sie odzywać telefonicznie![/QUOTE] Koniecznie zadzwon, bo ja nie jestem w dobrej formie i mam malo czasu. Mam jeszcze obroze anty pchly, kleszcze?
  22. Hej, jezeli Piorun ma powyzej 1 roku to dam karme, wracam dzisiaj do domu, bede okolo 16...
  23. Fantastyczne wiadomosci teraz juz wiadomo na co dokladnie trzeba i jak leczyc emi, ciesze sie bardzo:)
  24. Osoby z FB, pytaja o kontakt nr telefonu, adres mailowy do osoby, w sprawie adopcji, poprosze na pw!!!!!!!!!!!!Pilne!!!!
×
×
  • Create New...