[quote name='Nutusia']Jasna cholera, no! Ewuś, moja propozycja na funkcję "kierowcy" wciąż aktualna, jeśli lepszych pomysłów nie będzie.[/QUOTE]
Nutusia jestes kochana , wiedzialam o tym co sie stalo nawet szukalam jakiegos transportu z Helu na FB ale ci ludzie zrezygnowali w ostatniej chwili i bylo za pozno ,zeby kogos znalesc.......................