Jump to content
Dogomania

Ellig

Members
  • Posts

    38345
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by Ellig

  1. [quote name='obraczus87']zrobiłam małemu gumtree, ale na razie zero odzewu :([/QUOTE] Cypisek jest ogloszony na FB.
  2. [quote name='Malagosiar']I jeszcze dwa: [IMG]http://fotoforum.gazeta.pl/photo/0/sc/ii/pkek/pyyb71Zfp17sQ3zeSB.jpg[/IMG] [IMG]http://fotoforum.gazeta.pl/photo/0/sc/ii/pkek/DLNhQHpDZBaw9afobB.jpg[/IMG][/QUOTE] Piekne zdjecia pozwolisz, ze wkleje na FB:)
  3. [quote name='mru']mi się w głowie kręci po wizycie tam, fuj. jeszcze im później tym więcej drechów w zdezelowanych autach a pan dróżnik się głośno zastawia jak te koty się mnożą, że ich kotka jest w ciąży ciągle... :eviltong:[/QUOTE] O matko!!!!!!!!!!!!!!!!!
  4. Musi sie udac ! Trzymam kciuki!
  5. Lulka Teqila ogloszona na razie zero odzewu.:(
  6. [quote name='mru']założyłam wątek psu z torów: [url]http://www.dogomania.pl/threads/192474-nie-chce-zej%C5%9B%C4%87-z-tor%C3%B3w-dzikawy-pies-w-nieszcz%C4%99snych-okol.-Mi%C5%84ska-czeka-na-%C5%9Bmier%C4%87[/url]..! Cywilowi się tak ładnie udało :( tak szybko i bez fotek nawet... proszę i ja o pomoc :([/QUOTE] Bylam czytalam, bede zagladac jak tylko bede mogla...
  7. Dziekuje za emaila, ciesze sie ,ze jest szansa na to ,ze Cywil znajdzie dom, trzymam kciuki!:)
  8. [quote name='obraczus87']Info od Natalii o Cypisku :evil_lol: Hehe Cypis to agent :) "Szczeka na własne odbicie w misce z wodą, ale żebyś widziała jak sie złości. Próbuje się napić i odskakuje oburzony że mu jakiś pies w misce siedzi :lol:" :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] No prosze ale smieszny ten "nasz" Cypisek:)
  9. [B]Sterylizacja, kastracja zdrowych suk i kotek 15% taniej w kazdy ostatni piatek miesiaca. Koszt całkowity zalezy od wielkosci zwierzaka wiec nie moge podac konkretnej ceny. Operacje bedzie przeprowadzał doswiadczony chirurg w lecznicy Lupus na Targówku Ul.Gajkowicza 2 [URL]http://www.lupus-vet.pl/[/URL] Zapisy: tel.(22) 424-36-02[/B]
  10. [quote name='akucha']Dziękuję Elu :lol:. Fajnie się ogląda takie fotki, mając z tyłu głowy obraz miejsca, które Fuks opuścił, prawda?[/QUOTE] Prawda, prawda a zdjecie "Latajacego Skrzata/Fuksa", robi ogromne, pozytywne wrazenie!:)
  11. Witaj Malgosiu bardzo dziekuje Ci ja osobiscie za przygarniecie Skrzata/Fuksa:)Link wysle na PW.Pozdrawiam serdecznie cala Rodzinke!:)
  12. [quote name='obraczus87']Po kwarantannie będa szczepienia i od razu ruszamy z ogłoszeniami :)[/QUOTE] Na FB ogloszony:)
  13. [quote name='Astaroth']doszła paczka :karma, dwie obróżki, szeleczki, smycz i fiprex.[/QUOTE] Ok, dziekuje za informacje:)
  14. Dajcie znac na pw co to za psiak, odezwe sie wieczorem.Jak myslecie ile ma lat?Mam ludzi, ktorzy szukaja malego psiaka w wieku 5-7 lat, w miare zdrowego i spokojnego, zeby nie musial chozic na bardzo dlugie spacery , poniewaz sami maja po 70 lat i chca wiedziec ,ze sobie poradza chociazby w sytuacji kiedy psiaka trzeba zawiesc do weterynarza. Niedawno stracili przyjaciela.:( Mam ograniczony dostep do internetu.
  15. [quote name='obraczus87']ELUNIU dziekuję za informację. Wysłałam Ci maila ;)[/QUOTE] Dziekuje bardzo:)
  16. Jezeli ktos potrzebuje karme wet. Hill'sa l/d, moze zglosic sie do Ewa Marta i powolac sie na mnie, oczywiscie tylko w uzasadnionych przypadkach:)
  17. [quote name='Nutusia']Może tego nie widać, ale dziś jest naprawdę PIĘKNY dzień! :)[/QUOTE] No prosze jakie wspaniale wiesci:)
  18. [quote name='Romka']Post 45 .San ma 7-9 lat[/QUOTE] To duza rozbieznosc, zeby wygla na to ,ze ma ladne ja bym jemu dala 5-6 lat:)
  19. [quote name='mamanabank']Wg naszych weterynarzy San może przebywać z innymi psami, jeśli chodzi o leczenie, raz miesiącu musi być zakraplany advocatem.[/QUOTE] Szukamy domu stalego jest duzy odzew, tylko ile lat ma San?
  20. [quote name='Romka']Są zdjęcia!Wieczorem będzie dużo zdjęć![/QUOTE] Wspaniale wrzuce na FB do grup zamknietych:)
  21. Czy sa jakies nowe zdjecia bez krat?
  22. [quote name='izabellah-aldonda']Cudownie że ma gdzie sie podziać, ale co zrobić by nadal Lili miała szanse na dom na FB ?[/QUOTE] Napisac a ja wkleje tam gdzie jestem adm.co dalej z lili i kiedy jedzie do Poznania.......
×
×
  • Create New...