Jump to content
Dogomania

Ellig

Members
  • Posts

    38345
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by Ellig

  1. [quote name='majuska']Miałam dziś kilka telefonów, czekam na jeszcze, z dwoma domkami jestem umówiona na 2 turę rozmów .[/QUOTE] Muszka ogloszona na wszystkich forach pomocowych na FB.
  2. Czesc, czesc, czytalam od poczatku caly watek, ogladalam zdjecia i jestem pod wrazeniem, ogromu Waszego ciepla, dobra, kompetencji, pracy:) Zdjecia to po prostu miod na serce:) Ja zaczynam od karmy wspomaganie Kaira bo z pieniedzmi u mnie krucho a mam odlozony kupiony worek karmy.Poszukam tez rzeczy na bazarki i jakos sobie razem poradzimy:)
  3. Ewa jestem mam dla Kajusia worek karmy:) Pozdrawiam Wszystkich serdecznie:)
  4. Jestem, bede mala Muszke oglaszac:)
  5. Krecik spryciarz i przytulak , dobrze,ze bedzie mial domek:)
  6. No to mamy juz prawie pelny obraz zachowan Sana....
  7. [quote name='go-ja']Będzie dobrze! :) Doczekamy się :)[/QUOTE] Oczywiscie,ze sie doczekamy:)
  8. [quote name='Neigh']Ja odbiorę:-) Duża Puchata jest sterylizowana. Bywasz w domu przedpołudniem? Bo tak by mi było najwygodniej. Chyba mam jeden dt dla kociaka!!! Fajnie by było......Wiecie to jest nieprawdopodobne, ale mimo totalnego szaleństwa, to odnoszę wrażenie, ze opanuję tę sytuację.....aż mnie to samą dziwi.[/QUOTE] Do konca tygodnia jestem w domu:)
  9. [quote name='Neigh']Ellig wielkie Ci dzięki, coraz bardziej zakręcona jestem. Karma każda i chyba w każdej ilości:-). Pozbyliśmy się robali i cała Trójka nie je tylko żre......dwie napełnione michy ( bo nie miski ) jedna mokrym jedna suchym sie zdematerializowały przez noc. One dostają karmę mieszaną ( Junior + Senior ). Są odizolowane w jednym pomieszczeniu, maluchy nie jedzą przy nas......Tak wiec nie jestem w stanie kontrolować kto ile zezarł.......ale żrą:-). Co czuć jak się kota podniesie. Wszelkie bazarki BARDZO mile widziane. W piątek najpóżniej chciałabym je zaszczepić........niestety rozmiar wydatków na koty we wrześniu ( noo ponad 500 zł jak wliczyć benzynę) dawno przekroczył moje możliwości......[/QUOTE] Ja mam karme dla kotow doroslych po sterylizacji- 15 kg, tylko ktos musi ja ode mnie odebrac, nie mam samochodu...
  10. Ale cudownie wyglada Emitka:)
  11. Karoluch, dziekuje za Kore:(Trzymaj sie cieplo:) Koruniu jestes bardzo dzielna....
  12. Czesc, jak beda zdjecia i wiadomo bedzie kto jest kto to zaczynam akcje ogloszeniowa na FB. Co z karma? Jak mozna pomoc ?Troche ciezko z pieniedzmi ale mam kupiony 3 tyg temu worek karmy dla doroslych kotow.............. I obiecane oprawione w antyramy piekne zdjecia /zrobione przez czlonka rodziny - Sandra G./, czy ktos moze wystawic bazarek?
  13. Jak tylko beda zdjecia i jakies namiary , tel do adopcji to bede oglaszac.Na gumetre nie ma podanego nr telefonu.
  14. Jest pieknota, bedziemy oglaszac:)
  15. Nie obrazaj mnie Irena ja nie musze dostawac ani pisac na pw ,zeby wyrazic swoje zdanie, na tym konwersacje z Toba zakoncze......Troche szacunku!!!!!!!!!!
  16. Zdjecia, byloby wspaniale:)
  17. Powiem tylko tyle, ze Ronja wspaniale i bardzo odpowiedzialnie zajmuje sie wszystkim podopiecznymi i robi to dlatego ,ze jest bardzo odpowiedzialna Osoba i rowniez dlatego ,ze kocha te zwierzaki to nie tylko taki sobie h...... Szkoda mi Soni, szkoda mi ronji. Irenka zastanow sie czego chcesz? Scisle okresle swoje wymagania , bo moze inny hotel albo opiekun im sprosta, czego nie zycze Soni:(
  18. Bedziemy mieli co oglaszac:)
  19. [quote name='Malagosiar']Fuks jest już w domu. Zadzwoniła do mnie Pani u której przebywał cały ten czas. Znalazła go niedaleko naszego domu.[/QUOTE] Wspaniala wiadomosc!!!!!!!!!!! Bardzo dziekujemy tej Pani , ktora zajela sie Fuksem:)
  20. Szkoda Baszy, badz szczesliwy piesku... [*]
  21. [quote name='ronja']Bartek dziś się rozglądał podczas spacerów z psami, niestety nie ma Fuksa. Nasi sąsiedzi też go nie widzieli. Przejechalaliśmy dziś tylko Leśną od Mariewa do Wiktorowa, bo mój mąz jak na złość ma wysoką gorączkę. Ogłoszeń też niewiele rozwiesiłam, tylko przy Leśnej, bo póżno wróciłam z pracy. Dałam tylko psom obiad i zrobiło się ciemno (a u nas latarni niet). Jutro dowieszę resztę ogłoszeń i popytam miejscowych pijaczków.[/QUOTE] [B]ronja[/B] bardzo, bardzo dziekujemy!!!!!!!!!!! Czekamy na wiesci od Pani Malgosi?????????????
  22. Wazne informacje, dziekujemy:)
  23. [quote name='malawaszka']dla każdej minuty szczęścia tych psów WARTO[/QUOTE] To jest bardzo wazne co powiedzialas inaczej mozna zwatpic. Biegaj szczesliwa "malutka" [*]:(
×
×
  • Create New...