-
Posts
38345 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
40
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ellig
-
Muszka ze stodoły już śpi na kanapie- Ma super domek!!
Ellig replied to majuska's topic in Już w nowym domu
[quote name='majuska']Miałam dziś kilka telefonów, czekam na jeszcze, z dwoma domkami jestem umówiona na 2 turę rozmów .[/QUOTE] Muszka ogloszona na wszystkich forach pomocowych na FB. -
Czesc, czesc, czytalam od poczatku caly watek, ogladalam zdjecia i jestem pod wrazeniem, ogromu Waszego ciepla, dobra, kompetencji, pracy:) Zdjecia to po prostu miod na serce:) Ja zaczynam od karmy wspomaganie Kaira bo z pieniedzmi u mnie krucho a mam odlozony kupiony worek karmy.Poszukam tez rzeczy na bazarki i jakos sobie razem poradzimy:)
-
Muszka ze stodoły już śpi na kanapie- Ma super domek!!
Ellig replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Jestem, bede mala Muszke oglaszac:) -
Okazałem się spanielem tybetańskim i znalazłem cudowny DOM!!
Ellig replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Krecik spryciarz i przytulak , dobrze,ze bedzie mial domek:) -
No to mamy juz prawie pelny obraz zachowan Sana....
-
Ruda,długowłosych gromada czyli jak mi na łeb pada....
Ellig replied to Neigh's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='Neigh']Ja odbiorę:-) Duża Puchata jest sterylizowana. Bywasz w domu przedpołudniem? Bo tak by mi było najwygodniej. Chyba mam jeden dt dla kociaka!!! Fajnie by było......Wiecie to jest nieprawdopodobne, ale mimo totalnego szaleństwa, to odnoszę wrażenie, ze opanuję tę sytuację.....aż mnie to samą dziwi.[/QUOTE] Do konca tygodnia jestem w domu:) -
Ruda,długowłosych gromada czyli jak mi na łeb pada....
Ellig replied to Neigh's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='Neigh']Ellig wielkie Ci dzięki, coraz bardziej zakręcona jestem. Karma każda i chyba w każdej ilości:-). Pozbyliśmy się robali i cała Trójka nie je tylko żre......dwie napełnione michy ( bo nie miski ) jedna mokrym jedna suchym sie zdematerializowały przez noc. One dostają karmę mieszaną ( Junior + Senior ). Są odizolowane w jednym pomieszczeniu, maluchy nie jedzą przy nas......Tak wiec nie jestem w stanie kontrolować kto ile zezarł.......ale żrą:-). Co czuć jak się kota podniesie. Wszelkie bazarki BARDZO mile widziane. W piątek najpóżniej chciałabym je zaszczepić........niestety rozmiar wydatków na koty we wrześniu ( noo ponad 500 zł jak wliczyć benzynę) dawno przekroczył moje możliwości......[/QUOTE] Ja mam karme dla kotow doroslych po sterylizacji- 15 kg, tylko ktos musi ja ode mnie odebrac, nie mam samochodu... -
Ale cudownie wyglada Emitka:)
-
Ruda,długowłosych gromada czyli jak mi na łeb pada....
Ellig replied to Neigh's topic in Kotki już w nowych domach
Czesc, jak beda zdjecia i wiadomo bedzie kto jest kto to zaczynam akcje ogloszeniowa na FB. Co z karma? Jak mozna pomoc ?Troche ciezko z pieniedzmi ale mam kupiony 3 tyg temu worek karmy dla doroslych kotow.............. I obiecane oprawione w antyramy piekne zdjecia /zrobione przez czlonka rodziny - Sandra G./, czy ktos moze wystawic bazarek? -
Jak tylko beda zdjecia i jakies namiary , tel do adopcji to bede oglaszac.Na gumetre nie ma podanego nr telefonu.
-
Zulu-Gula - czyli jamnik szorściak na łowach :-) Już upolował!!!
Ellig replied to Camara's topic in Już w nowym domu
Jest pieknota, bedziemy oglaszac:) -
Lion z Dobrocina-znalazl domek!! Powodzenia Slodziaku:)
Ellig replied to monika083's topic in Już w nowym domu
Zdjecia, byloby wspaniale:) -
Powiem tylko tyle, ze Ronja wspaniale i bardzo odpowiedzialnie zajmuje sie wszystkim podopiecznymi i robi to dlatego ,ze jest bardzo odpowiedzialna Osoba i rowniez dlatego ,ze kocha te zwierzaki to nie tylko taki sobie h...... Szkoda mi Soni, szkoda mi ronji. Irenka zastanow sie czego chcesz? Scisle okresle swoje wymagania , bo moze inny hotel albo opiekun im sprosta, czego nie zycze Soni:(
-
Ruda,długowłosych gromada czyli jak mi na łeb pada....
Ellig replied to Neigh's topic in Kotki już w nowych domach
Bedziemy mieli co oglaszac:) -
Szkoda Baszy, badz szczesliwy piesku... [*]
-
[quote name='ronja']Bartek dziś się rozglądał podczas spacerów z psami, niestety nie ma Fuksa. Nasi sąsiedzi też go nie widzieli. Przejechalaliśmy dziś tylko Leśną od Mariewa do Wiktorowa, bo mój mąz jak na złość ma wysoką gorączkę. Ogłoszeń też niewiele rozwiesiłam, tylko przy Leśnej, bo póżno wróciłam z pracy. Dałam tylko psom obiad i zrobiło się ciemno (a u nas latarni niet). Jutro dowieszę resztę ogłoszeń i popytam miejscowych pijaczków.[/QUOTE] [B]ronja[/B] bardzo, bardzo dziekujemy!!!!!!!!!!! Czekamy na wiesci od Pani Malgosi?????????????
-
Wazne informacje, dziekujemy:)