Jump to content
Dogomania

Ellig

Members
  • Posts

    38351
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by Ellig

  1. [quote name='Romka']Post 45 .San ma 7-9 lat[/QUOTE] To duza rozbieznosc, zeby wygla na to ,ze ma ladne ja bym jemu dala 5-6 lat:)
  2. [quote name='mamanabank']Wg naszych weterynarzy San może przebywać z innymi psami, jeśli chodzi o leczenie, raz miesiącu musi być zakraplany advocatem.[/QUOTE] Szukamy domu stalego jest duzy odzew, tylko ile lat ma San?
  3. [quote name='Romka']Są zdjęcia!Wieczorem będzie dużo zdjęć![/QUOTE] Wspaniale wrzuce na FB do grup zamknietych:)
  4. Czy sa jakies nowe zdjecia bez krat?
  5. [quote name='izabellah-aldonda']Cudownie że ma gdzie sie podziać, ale co zrobić by nadal Lili miała szanse na dom na FB ?[/QUOTE] Napisac a ja wkleje tam gdzie jestem adm.co dalej z lili i kiedy jedzie do Poznania.......
  6. [quote name='bela51']Trzymam kciuki za Lionka i jego szybki powrót do zdrowia po zabiegu. A jutro bede obgryzac paznokcie, jak Koreczek pójdzie pod nóż.[/QUOTE] Trzymamy kciuki za liona i jutro za Koreczka, bedzie dobrze!
  7. Dzisiaj powinna byc dostarczona sucha karma 15 kg,szelki, obroza, smycz, spot-on...... [B] Sterylizacja, kastracja zdrowych suk i kotek 15% taniej w kazdy ostatni piatek miesiaca. Koszt całkowity zalezy od wielkosci zwierzaka wiec nie moge podac konkretnej ceny. Operacje bedzie przeprowadzał doswiadczony chirurg w lecznicy Lupus na Targówku Ul.Gajkowicza 2 [URL]http://www.lupus-vet.pl/[/URL] Zapisy: tel.(22) 424-36-02[/B]
  8. Sterylizacja, kastracja zdrowych suk i kotek 15% taniej w kazdy ostatni piatek miesiaca. Koszt całkowity zalezy od wielkosci zwierzaka wiec nie moge podac konkretnej ceny. Operacje bedzie przeprowadzał doswiadczony chirurg w lecznicy Lupus na Targówku Ul.Gajkowicza 2 http://www.lupus-vet.pl/ Zapisy: tel.(22) 424-36-02
  9. [B] Sterylizacja, kastracja zdrowych suk i kotek 15% taniej w kazdy ostatni piatek miesiaca. Koszt całkowity zalezy od wielkosci zwierzaka wiec nie moge podac konkretnej ceny. Operacje bedzie przeprowadzał doswiadczony chirurg w lecznicy Lupus na Targówku Ul.Gajkowicza 2 [URL]http://www.lupus-vet.pl/[/URL] Zapisy: tel.(22) 424-36-02[/B]
  10. [B] Sterylizacja, kastracja zdrowych suk i kotek 15% taniej w kazdy ostatni piatek miesiaca. Koszt całkowity zalezy od wielkosci zwierzaka wiec nie moge podac konkretnej ceny. Operacje bedzie przeprowadzał doswiadczony chirurg w lecznicy Lupus na Targówku Ul.Gajkowicza 2 [URL]http://www.lupus-vet.pl/[/URL] Zapisy: tel.(22) 424-36-02[/B]
  11. [quote name='idusiek']tak, taki jest plan;) Lili prawdopodobnie - jak wszystko dobrze pojdzie- pojedzie do Magdy do Poznania na DT.[/QUOTE] Problem w tym ,ze obie siostry Stencel pisza ,ze Lili ma dom w Poznaniu a to oznacza ,ze juz nikt na FB adopcja Lili sie nie interesuje, Lili jest ogloszona w najwiekszych grupach pomocowych dla zwierzat na FB a jak wiadomo wszystko zalezy od tego czy Lili bedzie mogla byc wysterylizowana bo u P.Stencel sa nie wykastrowane psy....................
  12. [quote name='Lulka']Lili wlasnie skonczyl sie Minirin:( 30 tabletek to 107 zł oprocz tego trzeba zrobic malej kontrolne badania krwi i moczu jesli ktos moze sie dorzucic byloby super ;-)[/QUOTE] [URL="http://www.facebook.com/profile.php?id=100000170983080"]Kasia Stencel[/URL] podajcie konto na które mam sie dorzucic!!!!!!!!!!!
  13. [URL="http://www.facebook.com/profile.php?id=100000167034434"]"Magda Stencel[/URL] lili jedzie do poznania po sterylizacji ma domek z trzema kumplami bedzie mieszkala i sasiadem elwiskiem:))))))))))))bedzie tak samo rozpieszczonak jak nasze chlopaki"
  14. [quote name='obraczus87']Ja zmykam do drugiej pracy. Nie wiem czy uda mi się wejść na Dogo wieczorem. Trzymajcie wszyscy kciuki :) :loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] Trzymamy !!!!!!!!!!!!!!:)
  15. Czy to prawda z tym domem w Poznaniu?
  16. Na FB "[URL="http://www.facebook.com/profile.php?id=100000170983080"]Kasia Stencel[/URL] lilunia bedzie teraz mieszkac w Poznaniu:) bedzie miała w domu 3 chłopaków, za płota sasiada Elwiska, który i tak przesiaduje u nas:) a jego Pan jest troszke zazdrosny,że mały po spacerze zatrzymiuje sie przy nasze firtce,ale to ze zdgledu na chłopaków no a teraz jak bedzie tam jeszcze piekna dama to już wogóle:)))"
  17. Co z Atosem jaka jest sytuacja na dzis i co jest nawazniejsze?
  18. [quote name='obraczus87']Akcja musi sie udac, nie ma innej opcji. Skoro M. powiedziała mi, że nic nie stanie na przeszkodzie, to tak będzie :loveu: 1gaz całkowicie bezpłatnie wykona dla nas ten transport :loveu::loveu: dziekujemy :) :loveu:[/QUOTE] Serdecznie dziekujemy, maluszku do hoteliku i do domku:)
  19. [quote name='obraczus87']Rozmawialam juz dawno o tym z Natalia. Mysle o kolejnych psiakach, ale w tej chwili moge podjąc sie wyciagnięcia tego jednego. Chciałabym im pomóc, ale musze działac z rozsądkiem. Potem wszystko zostaje głównie na mojej głowie, a czasu mam niestety mało; zbyt mało. Monika ma wiele zdjęc psiaków, ma mi je przeslac gdy uda sie je zgrac na płytę. Szczeniakom warto robic ogloszenia. Zawsze mozna przesylac Monice kase na szczepienia... tyle pieknych szczeniakow. Mysle, że nie potrzebne byloby nawet wyciąganie ich.[/QUOTE] Marta ja tez czekam na te zdjecia i opisy mam pomysl, napisze jutro na pw bo nie jestem w domu.
  20. wklejam tekst Idy dalej.....................
×
×
  • Create New...