Jump to content
Dogomania

Ellig

Members
  • Posts

    38345
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by Ellig

  1. Nie ma za co, nie ma za co:)Na zdrowie i dobry humor dla Kaluchnego i jego przyjaciol:)
  2. [quote name='UBOCZE']Schwytanie Białaska i jego adopcja przez panią Halinkę to był pomysł jeszcze ze stycznia. Było wtedy już dogadane pożyczenie klatki z Psiego Anioła. Pani Halinka najpierw zgodziła się (pośredniczyła w tym Pani Zosia), a w ostatniej chwili się jednak wycofała i mówiła, że będzie oswajać psiaka w lutym, gdy będzie miała więcej czasu. I ta sprawa stała w miejscu aż do czerwca... Wszystko to dokładnie jest na wątku opisane... Schronisko w Milanówku jest schroniskiem bardzo dobrym i kameralnym. Jestem przekonany, że psiak nie zostanie stamtąd wydany nikomu bez określenia właściciela w pełni za niego odpowiedzialnego (z wizytą przedadopcyjną i poadopcyjną). Psiak na pewno nie może trafić z powrotem na ulicę...[/QUOTE] Nie moze:( nie moze skonczyc jak "Murasia... [IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_frown.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_frown.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_frown.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_frown.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] Jedna z kotek dokarmianych przez Panią Zosię przy ul. Meander na warszawskim Ursynowie - zginęła 9 czerwca (w środę), prawdopodobnie potrącona przez samochód... Była szukana przez tydzień i dopiero dziś dowiedzieliśmy się o jej śmierci.." [url]http://www.dogomania.pl/threads/176960-Nasz*****-i-inne-zwierz%C4%99ta-kt%C3%B3re-odesz%C5%82y-w-2010-roku-.../page6[/url] #164
  3. to dzisiaj bedzie wspaniale zakonczenie:)
  4. Jak dobrze czytac takie wspaniale wiesci, sunia jest cudna i taka madra.Jak dobrze ,ze do Was trafila:)
  5. [quote name='Nutusia']Baaardzo prosimy, gdyż wizyta już została umówiona! :multi: Na 4 października na godz. 20.30. To teraz czekamy, zajrze 4 :)
  6. [quote name='Neigh']Oooo Ela:-) Jak miło:-). To JA dziękuję za karmę:-). Nawet jej nie widziałam, bo jakąś nocą wczoraj do domu wróciłam i TZ ukrył w schowku...... Na kawę też sie wpraszam......daj znać kiedy będziesz miała ochotę na gości. Wybieram sie w Twoje okolice ( na Bieniewicka w tym tygodniu) [/QUOTE] Jak sie troche wykuruje to dam znac.Szkoda mi Moreli...........Och:(
  7. Informacja wstawiona na FB...
  8. [quote name='obraczus87']Allegro Cypiska :) [URL]http://allegro.pl/show_item.php?item=1251113610[/URL][/QUOTE] Cudne, domek musi sie znalesc...
  9. [quote name='Nutusia']Nie ma za co - cała przyjemność po mojej stronie - uwielbiam wizyty u Ellig! :) [/QUOTE]Dziekuje Nutusia i twojemu TZ rowniez w koncu to bylo ciezkie ponad 20 kg karmy i 24 kg zwirku:)A na kawe i pogaduchy zawsze serdecznie zapraszam:)
  10. [quote name='Ewa Marta']Jest piękna!!!!! Oby jak najszybciej zaufała i biegała po ogrodzie taka szczęśliwa, jak Kajuś, Emi, czy Misiek:-)[/QUOTE] Sliczna jest taka delikatna:)
  11. Tak, tak ja widze co najmniej jeszcze dwa anioly:) Bardzo prosimy dorzuccie sie do wizyty Toski u dr. Dembele....:)
  12. Jestem szczesliwa jak patrze na Muszke/Lucy w objeciach Pani Bozeny:)
  13. [quote name='tripti']to fajnie, dziękuje:) a tak swoją drogą to gdzie Wy to wstawiacie? na swoich tablicach?[/QUOTE] Nie, nie tylko , rowniez na tzw grupach:)
  14. Dziekuje Ewa Marta....Teraz kazdy ma mozliwosc bezposrednio zadbac o Bialaska, moze adoptowac Bialaska lub zaplacic za hotel dla niego z opieka behawiorysty, moje mozliwosci finansowe i pomysly juz sie wyczerpaly a wsparcia jakos nie widze:(
  15. [quote name='UBOCZE']Kajtuś szuka Białaska, ale do tamtego mieszkania (na parterze) podobno wraca - przez balkon. Miejmy nadzieję, że już nie będzie takim włóczykijem... Natomiast w domu Kajtusia tragedia. Dziś dowiedziałem się, że przedwczoraj w al. KEN samochód zabił stamtąd dziewczynę. 23 lata, zostawiła kilkumiesięczne dziecko... Trudno z nimi nawet teraz rozmawiać w tonie pouczającym o pilnowaniu Kajtka. Bardzo jest mi ich żal...[/QUOTE] Otrzymalam informacje od pani karmicielki z Ursynowa, ze Kajtek zostal wywieziony na wies , podobno na Mazury i tam zostawiony.nie wiem jaki byl powod takiej decyzji ale zapewne tragedia i brak czasu spowodowaly podjecie takiej decyzji.Moze Kajtek ma tam lepiej i jest bezpieczny?
  16. Bialasek bardzo trudno socjalizuje sie , ciagle gryzie i nie da sie dotknac , nawet obrozy nie mozna jemu zalozyc bez sedacji w zwiazku z tym zostala podjeta decyzja o znalezieniu dla Bialaska bezpiecznego schronienia bez narazania osoby z Dt na pogryzienia, Bialasek zostal przeniesiony do Milanowka, gdzie jest pod bardzo dobra opieka. Bialesek nadal ma lekcje z behawiorysta.
  17. wstawiam na FB juz po raz kolejny ale z nowym tekstem...:)
  18. DERMATOLOGIA dr n. wet. Kourou Dembele - zapisy! poniedziałek 16:00-22:00 czwartek 16:00-22:00 soboty: 11;25 .09.2010 Pacjenci nieumówieni rejestrowani są maksymalnie dwie godziny przed końcem dyżuru, oraz są przyjmowani przez Doktora pomiędzy pacjentami umówionymi. Zastrzegamy sobie prawo do skrócenia czasu rejestracji pacjentów nieumówionych, w sytuacji gdy liczba oczekujących jest duża. PRZYCHODNIA WETERYNARYJNA „BIAŁOBRZESKA” WARSZAWA - OCHOTA ul. Częstochowska 20 (wejście od ul. Białobrzeskiej 40a) tel. (0-22) 824 29 46, fax (0-22) 882 98 66 e-mail: [email protected]
  19. Niestety ale leczenie chorob skory wymaga czasu, trwa dluzej u tych psow , ktore byly zaglodzone albo dlugo sie blakaly :shake:
  20. Cudowne zdjecia! Moja kotka Mija tez wychowywala sie z psami a nawet mozna powiedziec ,ze sunia sznaucerka Dora uratowala ja i przywrocila jej krazenie tak ja zapalczywie lizala kiedy Mija chciala odejsc za Teczowy most, ze do konca zycia byly kumpelami, potem pojawila sie jeszcze w moim domu sunia Jaga i Mija miala ja w nosie ,co z trudem akceptowala nowa sunia bo bardzo kochala kotke .Mija zyla w domu , ogrodzie i w okolicy ale bardzo uwazala na inne psy :)
  21. Dzisiaj znalazlam watek Nero i jestem szczesliwa,ze tu zajrzalam....:)
  22. [quote name='ronja']jasne, w każdej chwili mogę pomóc. mogę też polecić naszego weta w Babicach - mają ogromne doświadczenie i serce. ludzie z odległego Leszna do nich jeżdzą. odradzam Małgosi wetów z Zaborowa, który jest zaraz obok.[/QUOTE] Dziekuje [B]ronja[/B]:) Teraz czekamy na kontakt od Pani Malgosi.
×
×
  • Create New...