Jump to content
Dogomania

Ellig

Members
  • Posts

    38351
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by Ellig

  1. Witaj Lupo, trzymam kciuki za dobry dom dla Ciebie.
  2. Trzymam kciuki za Adopcje i dobry dom dla Bafiego. Jest mi bardzo przykro z powodu "odejścia" kotki...:(
  3. Dla małej Meli przekazałam 3 kg suchej karmy BOSCH - Adult Mini Lamb & Rice, jagnięcina i ryż, oraz 6 puszek x 800 g Rocco sensible jagnięcina z ryżem.
  4. WAŻNE ! Karetka weterynaryjna: Gorzowska karetka dla zwierząt działa pod numerem telefonu: 888 925 999. Podobne ambulanse jeżdżą w: - Katowicach (SmartVet: 32 760 56 18); - Opolu (VetAmbulans DoggyDream: 691 855 548); - Radomiu (Zielony Szpitalik: 533-390-393); - Szczecinie (wypadki należy zgłaszać pod nr straży miejskiej: 986; telefon do wezwań prywatnych: 507 97 99 98; pogotowie od 18:00 do 8:00: 91 350 72 02); - Warszawie (Vets: 22 622-55-22). Trójmiejskie Pogotowie Weterynaryjne 600-464-777
  5. Gusia, dzisiaj zmieniłam zdjecia i wyróżniłam ogłoszenie :)
  6. Jeszcze jedno z Semikiem :)
  7. Zdjecia Lunki :) Autor : Ewa
  8. Serdecznie witamy Wszystkich. Lunka to jest przylepa. Żywa psinka, potrzebuję dużo ruchu i miłości :)
  9. Nie ma siły na tych ludzi.
  10. Pozdrowienia dla Hopkowej powiększonej Rodzinki :)
  11. Lupo jest słodkim psiakiem i jest dużo mniejszy niż mi się wydawało.
  12. Semiczku kochany, dzielny jesteś, walczysz. Uda się! Przytulam cię Słoneczko :)
  13. Miluchna, tyle osób o ciebie pyta, w końcu musisz trafić na swojego człowieka. :)
  14. Lunka, wciąż czeka na dom.
×
×
  • Create New...