Jump to content
Dogomania

Ellig

Members
  • Posts

    38344
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by Ellig

  1. Nie możemy martwić się na zapas. Remik potrzebuję trochę czasu, żeby oswoił się z nową sytuacją. Wierzę, że da radę.
  2. bardzo dobre wiadomości.
  3. Zamy tę osobę Tak , nawet 2 części chyba tylko oni byli zgryźliwi Dziekujemy bardzo za zdjecia Bonuska.
  4. Koteczka taka kruszynka malutka, super , ze dobrze się czuje i ma apetyt. Szkoda tego psiaka, mam nadzieję, ze wyzdrowieje. Moze jednak ktos da mu jak nie dom to DT.
  5. Zagladam, zeby sprawdzić jak czuje się Koteczka po amputacji.
  6. Na razie zmieniłam na Zieloną Górę https://www.olx.pl/d/oferta/mlodziutki-przesliczny-piesek-bemol-szuka-kochajacego-domu-CID103-IDKkM1g.html
×
×
  • Create New...