Jump to content
Dogomania

Ellig

Members
  • Posts

    38342
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by Ellig

  1. Och, cudownie , ze Felek ma dom, taki dom. Powodzenia psiaku.
  2. Kamisia jest w Domu juz 3 lata, w maju miała operację nie ładnej zmiany na łapie, weterynarz twierdził, że nowotworowa ale powinna być łagodna. Tak czy inaczej trzeba to było przebadać. Zmiana została wycięta dużym z marginesem i całość do badania . Szybko jakoś to urosło i dlatego decyzja o wycięciu . Kamisia Jest w dobrej kondycji ,zdrowie dopisuje ,radosna z apetytem. Wyniki histopatologii wyszły negatywne.
  3. Zostawiam ogłoszenie Lumi na Poznań, jest promowane do 22 lipca. https://www.olx.pl/d/oferta/piekna-lumi-w-typie-owczarka-szwajcarskiego-czeka-na-dom-CID103-IDK0YJV.html
  4. Takie zapytanie z wczoraj. Poprosiłam, żeby zadzwonił. Pan Paweł pyta- Dzień dobry, jeśli ogłoszenie jest nadal aktualne i piesek akceptuje kotki, jesteśmy chętni i zdecydowani na przyjęcie pieska do rodziny.
×
×
  • Create New...