-
Posts
38344 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
40
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ellig
-
Och, cudownie , ze Felek ma dom, taki dom. Powodzenia psiaku.
-
Kamisia jest w Domu juz 3 lata, w maju miała operację nie ładnej zmiany na łapie, weterynarz twierdził, że nowotworowa ale powinna być łagodna. Tak czy inaczej trzeba to było przebadać. Zmiana została wycięta dużym z marginesem i całość do badania . Szybko jakoś to urosło i dlatego decyzja o wycięciu . Kamisia Jest w dobrej kondycji ,zdrowie dopisuje ,radosna z apetytem. Wyniki histopatologii wyszły negatywne.
-
- 1565 replies