Jump to content
Dogomania

Ellig

Members
  • Posts

    38342
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by Ellig

  1. Cudowny Bemolek, tak się cieszę, ze ma kochajacy dom
  2. Promowanie ogłoszenia Bemolka skończyło się dzisiaj. Poczekamy na promocję
  3. Luka ogólnie czuje sie dobrze, mamy nadzieję , że Koteczka też dobrze się czuje,
  4. Luka spokojnie przespała całą noc, ponieważ zaczęła interesować się szwem, Ewunia założyła jej ubranko na które dobrze zareagowała, nie ma apetytu, ale zjadła gotowane jedzenie, suchego nie chciała, duzo odpoczywa.
  5. Ale super, bardzo się cieszę, powodzenia Bemolku! Rozumiem, ze zamykamy ogłoszenie Bemolka?
×
×
  • Create New...