Jump to content
Dogomania

Ellig

Members
  • Posts

    38344
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by Ellig

  1. "Chcieliśmy skupić jej uwagę na czymś innym, niż otoczenie. W sumie się udało:) "
  2. To nasza, moja i Ewy podopieczna Kami, zabrana ze schroniska, od 3 lat w cudownym domu. Nie dawała się dotknąć, była przerażona. Po obcięciu na tyle na ile to było mozliwe w sedacji , tak jakby odetchnęla i jeszcze ze strachem się przytulała do rąk opiekunki. Piszę o tym z wielką nadzieją , że i u kudlaczka wszystko się pozytywnie ułoży.
  3. Nic nie napiszę w ogłoszeniu napisałam, ze nie odpowiadam na wiadomości, ale jak widać czytanie ze zrozumieniem wielu sprawia kłopot o reszcie nie dyskutuję.
  4. Kolejna wiadomość: Witam, czy piesek miał konsultacje behawiorysty, czy bedzie mógł zostawać sam w domu. Jestem osobą pracujaca - 8 -9 godzin pies zostawał by sam. Pozdrawiam Grażyna
  5. I jeszcze jedno zapytanie, a raczej ogólnie pyta... Dzien dobry, Piszę w sprawie pieska Cookie. Ogloszenie jest z Katowic, a piesek przebywa w Zamosciu? Troche daleko. Proszę o informacje, czy Panstwo są jakąś organizacją non profit, czy osobami prywatnymi? Pozdrawiam Malgorzata
×
×
  • Create New...