Jump to content
Dogomania

Ellig

Members
  • Posts

    38344
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by Ellig

  1. Takie zapytanie z wczoraj. Poprosiłam, żeby zadzwonił. Pan Paweł pyta- Dzień dobry, jeśli ogłoszenie jest nadal aktualne i piesek akceptuje kotki, jesteśmy chętni i zdecydowani na przyjęcie pieska do rodziny.
  2. Dobrze ,ze zaczął trochę obserwować to już krok do przodu. Potrzebuje czasu.
  3. O jej Bemolku! Bardzo mocno trzymam kciuki za zdrowie Bemolka
  4. Serce sie sciska kiedy patrzę na to jaki psiak ma dyskomfort, ból , ale też ciesza bardzo jego postępy, na pewno byłoby łatwiej gdyby był już po wizycie u gromera / chociaz w tym wypadku chyba jednak u weterynarza, bo trzeba ostrzyc psa do zera/ i rozumiem obawy Murki, bardzo mocno trzymam kciuki ,żeby jak najszybciej psiak mógł sie wyzwolić z tego strasznego sfilcowanego futra.
  5. Bardzo proszę https://www.olx.pl/d/oferta/nieduzy-przesympatyczny-piesek-do-adopcji-CID103-IDKyp5L.html
  6. Bemolek w abażurku tez wygląda cudnie. Trzymam kciuki za wizytę przed adopcyjną i dobry domek. Szkoda, ze jest krucho z pieniędzmi, (z resztą nie tylko u Bemolka ) bo wciąż myślę o tym jak bardzo przydałaby się Bemolkowi wizyta w spa. Dobry dom napewno o niego zadba.
  7. Fajny psiak, mam nadzieję, że szybko znajdzie dom. Mogę pomóc w ogłoszeniach.
  8. Felek zaopiekowany, wracaj szybko do zdrowia psiaku. Koteczka kochana ma dom, cudowna wiadomość.
×
×
  • Create New...