-
Posts
10790 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by gryf80
-
co do samej karmy-uważam że jest niezła-futro błyszczące i przez 8 lat ani razu nie miały problemu z drogami moczowymi(na rc od kociaka),ale do rzeczy-polecam [B]kerabol[/B].prep[arat w płynie.osoby które go nagminnie kupuja polewaja nim chrupki własnie royalowskie.prep nie jest drogi.
-
pytanie ode mnie kiedy był odrobaczony czy miał osłuchiwane serducho i płuca. wyniki ma całkiem niezłe
-
dziękuje,więc wynika z tego że hodowla zarejestrowana w pkpr może wystawiac psiaki na wsytawach,czy tak?
-
[quote name='Tessi&Tola']to ja mam najlepiej - 65 zwierząt:p w tym 63 rybki akwariowe:evil_lol: mogłabym mieć nawet kilka kotów, gdyby moje psy wyraziły na to zgodę, ale niestety nie wyrażają... zastanawiam się za to nad założeniem woliery dla ptaków - skoro już nie mam kotów, to mogłabym tam wpuścić kilka par zeberek:knuje:[/QUOTE] [B]tessi[/B] az się spociłam jak zaczełam czytać..:lol:
-
ale te kolce moze srebrne,nie wiadomo:razz:
-
super ,wszstko co ma nazwie terier jest dosc dlugowieczne:multi:
-
Ocena pomysłu karmienia sznaucera.Proszę o opinie.
gryf80 replied to stepelkaa's topic in Domowe jedzenie
ja tez swoim daje m.in.gotowane-ale tu ci nie bardzo pomoge bo daje "na oko" i bez warzywnie je jeden pies reszta warzywa gotowane. moze wspomne o tych [B]suplementach[/B] o które pytałaś:dolfosowskie sa niezłe,mozesz smiało je podawać(ja akurat podaje niebieski can vit).jeśli będziesz jak opisujesz opierała psi jadłospis na mieszanym schemacie to jak najbardziej pies powinien byc suplementowany. czy podawać [B]olej[/B]-ja swojej sterylizowanej suczy nie podaje-olej to kalorie,o które walcze u kastratki.więc trzeba bardzo uważać -
beatrx moze to tak tylko do zdjęcia,wierz jak u nas bizuteria ;)
-
ponoć przyjmuja do Lublina bardzo dużo studentów,zbyt dużo-czyzby dla "kasy"?czyzby w myśl,że"za studentem ida pieniadze"?ciekawe.
- 2376 replies
-
- lekarz weterynarii
- studia weterynaryjne
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
stęka bo moze dokuczaja mu stawy,prostate mu badałeś czy jest on po kastracji?
-
czekajcie bo ja sie juz pogubiłam,to które sa legalne w sensie takie,w których zrzeszone sa hodowle majace psy np wystawiane na wystawach;a które to pseudoorganizacje.? i o co chodzi z rasa york biewer-czy to rasa czy"rasa",czy te psy moga uczestniczyc w wystawach psów czy sa to "kundelki"?mógłby ktos mi dopomóc?
-
[B]evodish[/B] sory,mam wrażenie że nie przeczytałeś o co chodzi:shake:
-
bo ropomacicze to nie tylko problem lokalny ale i wszystkich narządów
-
Trzustka- rwę włosy z głowy 1 rok leczenia 0 poprawy co robić??
gryf80 replied to aga026's topic in Gastrologia
ja badam co 3 m-ce kotom,bo wychodzace i jedzące myszy.psom raz do roku.uważam że raz na rok mozna zbadac psom co nie posiadaja skłonności do podjadania róznych"dziwnych"rzeczy na spacerach -
masz rację,fakt.agniesia jak jesteś zdecydowana to nie czekaj,teraz -zakładajac że sucz nie jest w cieczce-korzystaj z "promocji"marcowej
-
może być,ale moim zdaniem naj,naj,najlepszy czas to idealnie w "środku"pomiędzy cieczkami
-
jeśli będzie miał dobrane odpowiednie leki i będzie pod stałą kontrola to bardzo długo może zyc z taką"chorobą"
- 5 replies
-
- kardiologia
- komora
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
[B]beatrx[/B] masz rację poniekąd,ale jeśli [B]agniesia[/B] nie chce mieć nigdy po niej potomstwa to moim zdaniem dobrze jest ja wysterylizowac-przynajmniej widmo problemów czy to z jajnikami(cysty,nadczynnosc) czy ropomaciczem zostanie odsuniete.moim zdaniem w takim przypadku na prawde waRTO ZWŁASZCZA TERAZ GDY JEST AKCJA
-
choroba psa prawdopodobie nie wynika z trybu życia psa.a miał jakies objawy ?prawdopodobnie da się problem zaleczyć.
- 5 replies
-
- kardiologia
- komora
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
cyba to trzeba przeniesc do działu bodajże galerie-poproś moda o przeniesienie
-
[B]casia&ttb[/B] laska świetna.jakim,tzn jakim kolorystycznie psem kryłas?
-
[B]agata i piotr[/B] jak pójdziecie do weta jak pisał [B]gajos[/B],dostaniecie hormony-podaje się 1 x dz i działaja prawia natychmiast, [B]bejasty[/B] długo to działa,ten spray?
-
faustus ma rację,nie ma co konfliktu nakrecac jeszcze bardzeiej.spróbowac się dogadać.ale...jak wyzej ktos napisał-w momentach mozliwych do spotakania tego pana-nosić włączony dyktafon w kieszeni,tak na wszelki wypadek,wszelkie z nim rozmowy także nagrywac,nielegalny biznes "złego"-cykać foty.to wszystko na wszelki wypadek gdyby polubownie nie dało sie załatwic sprawy. oczywiście psy w kagańcach i na smyczach jak najbardziej.spuszczaj ze smyczy chen daleko i najlepiej codziennie zmioeniać trasy spaceru psów