Jump to content
Dogomania

gryf80

Members
  • Posts

    10790
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by gryf80

  1. nie wchodzi nic pod skorę.prep typu spot on roprowadzane sa z tzw."filmem"skórnym.kąpanie w detergentach znacznie osłabia działanie tego typu preparatów
  2. [B]bvurzowo[/B] a może psie feromony?np.takie do kontaktu.
  3. [B]one[/B] jeśli nie odstraszaja cie płaskie mordki to polecam"mops,buldozek francuski lub pekin
  4. to masz racje,dlatego wynalezli obroze wodoodporne
  5. od 8 tyg życia można "adsvocata"stosować
  6. masz rację agnieszka-pchły nie śpią
  7. paweł wez albo mixa owczarka niem lub po prostu owczarka-tyle że polecam krótkowlosego ,nie długowłosego(często trzeba czasac,nieczesany=kołtuny).dobry stróż,moi sasiedzi(chyba srednio co drugi),na wsi maja owczarki.sa dosc popularne więc nawet jeśłi byś kupowała z hodowli to dużo nie powinienes zapłacić
  8. oczywiście że tak
  9. gosiu wszstko powinien powiedzieć ci lekarz testy sa dostępne w gabinetach wet
  10. nie ma znaczewnia byle nie w cieczce.jeśli natomiast masz np w domu psa samca to jak najbardziej przed cieczką
  11. małgośka watpie żeby to była alergia na mleko czy kiełbasy-odpisałam w dziale dermatologia
  12. robiliście testy na Dilofilaria immitis?
  13. pisałas że miała kleszcza-jeśli pies ma/miał boreliozę(bo nie napisałaś jaka chorobe stwierdzili)to może jest nie doleczona-antybiotyki pies musio łykać nawet 2 m-ce. pisałas że psu wycieli wątrobę-a ja myślę że miałas na myśli śledzione-bez watroby pies by juz nie żył. jeśłi pies sie garbi byc może nie jest to kwestia kregosłupa a bolesnego brzucha,moze warto o jeszcze jedno np.usg i badanie krwi(mam na myśli biochemię ,może morfologię)
  14. od człowieka niczego nie złapie poza wścieklizna;),gdy pies zjada na dworze śnieg może to byc spowodowane problemem z żołądkiem.może zjadła coś na dworze albo nalizała sie włosów np z wykładziny jedząc np.kosc lub bawiąc się zabawka.jeśli wymioty były az tak częste ,tak jak zasugerowałaś -lepiej iśc do weta
  15. jedyne co mi przychodzi do głowy to brak jakichkolwiek gwałtownych wyskoków,wskakiwania na wysokie przedmioty,zalecałabym dużo pływania a z suplementów chondroprotektory w celu wzmocnienia strutkur ścięgnistych
  16. pewnie przez internet ;)
  17. [B]delph [/B]kwintesencja moich myśli :loveu:
  18. może to byc również problem z samym łokciem-ale żeby to zdiagnozowac to trzeba zrobić rtg
  19. no włqasnie,musicie wcześniej wszstko wyjasnić,porozmawiac o wspólnej opiece.trzymam kciuki
  20. [B]marcin[/B] pamietaj ze pies żyje z wami na co dzień i codziennie potzrebuje dużej dawki ruchu-a zwłaszcza rasa myśłiwska czy to beagle czy to russel.niewybiegany pies to pasmo udręki,zniszczenia w domun i otyłosc u psa.6 cio godzinne pozostawienie psa w domu to nie jest jakaś wielka tragedia ale wazne jest że bez względu na pogodę trzeba wyjśc na długi spacer po południu no i rano,nawet jeśli nie ma się na to ochoty bo na dworze deszcz czy mróz,myśle że o tym wiesz-bo jak sam napisałeś miałeś juz psa i wiesz czym to pachnie. małe płaskopuskkie srednio dają rade w górach
  21. sanditta- pewnie naaczytałas sie o "ludzkich"guzach,a badabnie histopatolog.guza kosztuje dodatkowo a wynik przecież niczego nie zmieni taks:fadein:
  22. po co wywalać-można przekazaqć potrzebująccym psom. prazsky powodzenia
  23. pisałam ci że czasem wystarcza najprostsze rzeczy....
  24. gryf80

    wylew u psa

    uważam że jest nieżle leczona,dobre leki dostaje... ale ja bym tej padaczki nie wykluczała:roll:
  25. może za mocno czyścisz styąd ta krew.moim zdaniem przez pierwsze 3-4 dni nie powinno się czyścuc bardzo delikatnie.jeśłi jest znikoma ilosc wydzieliny to przez te 3 dni nie czyściłabym wcale -dopiero po tych 3 dniach jak stan zapalny w kanałach słuchowych lekko zostanie opanowany lekami dousznymi wchodzić z czyszczeniem
×
×
  • Create New...