Jump to content
Dogomania

gryf80

Members
  • Posts

    10790
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by gryf80

  1. jakie leki zapierające dostawał?czy wogóle coś dostawał zapierającego?nie chodzi mi o "suplementy" typu colon
  2. jak by to było "mało ważne"to by się nie pojawiło ;),mnoim zdaniem powinnas zasięgnąc opinii innego lek wet
  3. wpierw trzeba pokazać tego guza lekarzowi.może jest po injekcji?
  4. nie kąp w nizoralu.nie jesteś pewna przecież czy łupież jest spowodowany obecnościa grzyba na który nizoral zadziała,czy jest to spowodowane niedoborami pokarmowymi-na któryms dziale pytałaś chyba odnośnie żywienia.
  5. jeśłi chcesz zostac przy tych karmach to koniecznie musisz uzupełniać psia diete witaminami i minerałami a na pewno wit z gr b,albo jak pisze sukóru albo w tabletkach rumen tabs mikity
  6. to faktycznie różnica znaczna.moze dokup jej jeszcze jakies witaminy i minerały,bo z tego co piszesz może być niedoborowa
  7. sznaucery mini są predysponowane do pewnych chorob skóry.wet musi to obejżec raz jeszcze i powinien zalecić szamponoterapie+antybiotyki.
  8. super :),tylko uważaj z tymi podrobami.za często nie polecam
  9. diagnozę moze postawić tylko lekarz.jeśłi pies ma zaparcia trzeba spróbowac takich środków które przyspieszaqja perystaltyke jelit.najlepiej zadzwoń lub przejdż spytaj weta co mozesz dać i w jakiej dawce
  10. może spróbuj colon c i pozytywna flora (np.lakcid)
  11. no własnie tez nie bardzo rozumiem:roll:
  12. bo za te pieniądze to bardzo dobra JAKOŚCIOWO KARMA I SMAKOWITA
  13. moje 2 futra nie moga wysokobiałkowej karmy spozywać.w tym przypadku arion sprawuje sie bardzo dobrze(psy sa juz na tym ładnych 4 czy 5 m-cy)
  14. gryf80

    Ziemniaki

    można,jak najbardziej
  15. wpierw zaczyna się od spraw "najprostszych"-czyli m.in.odpchlania.ten twór na brzuchu ma od niedawna?,w którym konkretnie nmiejscu?
  16. stan ogólny psa decyduje o decyzji zabiegu.jesli jest cos nie tak z psem należy wpierw unormowac jego stan.nadziąslaki nie sa jakąś złosliwa zmiana choc moga odrastac w szybkim tempie.nie sa to zmiany które zagrazaja życiu psa.
  17. nie kazdy oranizm jest taki sam,jest masa leków (przewaznie zaczerpnietych z" ludzkiej "apteki)działajacych podobnie zapytaj weta
  18. [B]aga[/B] jeśli masz konkretnej marki glukometr to paski do niego musza byc tej samej firmy,pasujace do modelu glukometru.jakie sa ceny?nie mam pojecia.musisz pamietac ze np.w One Touch horizon johnso&johnson(ja taki mam) paski sa w pudełkach na których jest kod.który moze byc inny na kazdym pudełku.przed zmiana na inny musisz wpisac ten kod do glukometru.inaczej beda błedy.mam nadzieje że ine glukometry sa jeszcze łatwiejsze w uzyciu.pozdrawiam
  19. występuja na całym ciele czy w okolicy kregosłupa?
  20. niby w skladzie pisze 30%białka,co nie musi oznaczać mięsa,białko jest takze roślinne,a takze pochodzic moze z piór czy pazurów,pewnie w jakims tam niewielkim %zawiera mięso,moze 4% tak jak pedigree?
  21. ok.co do yorka atpie ze jeszcze go spotkam.co do maltanki w wersji xs-wielce prawdopodobne.spróbuje wydobyc najwięcej informacji jak tylko sie da(ale moze byc maly problem pani włascicielka nie jest narodowości polskiej)
  22. ja zalozyłam że skoro łukasz napisał że nie ma to charakteru przysadkowego to znaczy że miał robione testy(pies nie łukasz),ale moze sie myle. co do lysodren,u-niestety na nie wszystkie działa.znajomy mi mini pudel byl na lysodrenie bardzo długi czas z pozytywnym skutkiem.
  23. ok.jeśli chodzi o mleko-niektóre psy go nie trawia i maja po nim biegunke.niektóre go toleruja i przez cale zycie nic sie niepokojacego nie dzieje.ale na wszelki wypadek lepiej suni kupic kubek kefiru i wlac do miseczki
  24. jeśli chcesz dawac domowe jedzenbie zamiast naszpikowanej wypelniaczami i chemia szynki,daj białego sera.mleka nie dawaj ewentualnie jogurt bez cukru naturalny lub kefir,gotowane jajko na miekko 1 x w tyg. tak jak pisała atomówka trzeba odrobaczyc bo pewnie robali mam pełen brzuch.
  25. anulka to nie jest premium arion.premium to ten dla szczeniat malych i srednich [url]http://www.krakvet.pl/arion-puppy-premium-p-1444.html[/url] lub dla szczeniak ow ras dużych [url]http://www.krakvet.pl/arion-puppy-premium-large-breed-p-1454.html.ta[/url] wersja ktora nabyłas jest jakości puriny dog chow
×
×
  • Create New...