nie kąp w nizoralu.nie jesteś pewna przecież czy łupież jest spowodowany obecnościa grzyba na który nizoral zadziała,czy jest to spowodowane niedoborami pokarmowymi-na któryms dziale pytałaś chyba odnośnie żywienia.
jeśłi chcesz zostac przy tych karmach to koniecznie musisz uzupełniać psia diete witaminami i minerałami a na pewno wit z gr b,albo jak pisze sukóru albo w tabletkach rumen tabs mikity
diagnozę moze postawić tylko lekarz.jeśłi pies ma zaparcia trzeba spróbowac takich środków które przyspieszaqja perystaltyke jelit.najlepiej zadzwoń lub przejdż spytaj weta co mozesz dać i w jakiej dawce
stan ogólny psa decyduje o decyzji zabiegu.jesli jest cos nie tak z psem należy wpierw unormowac jego stan.nadziąslaki nie sa jakąś złosliwa zmiana choc moga odrastac w szybkim tempie.nie sa to zmiany które zagrazaja życiu psa.
[B]aga[/B] jeśli masz konkretnej marki glukometr to paski do niego musza byc tej samej firmy,pasujace do modelu glukometru.jakie sa ceny?nie mam pojecia.musisz pamietac ze np.w One Touch horizon johnso&johnson(ja taki mam) paski sa w pudełkach na których jest kod.który moze byc inny na kazdym pudełku.przed zmiana na inny musisz wpisac ten kod do glukometru.inaczej beda błedy.mam nadzieje że ine glukometry sa jeszcze łatwiejsze w uzyciu.pozdrawiam
niby w skladzie pisze 30%białka,co nie musi oznaczać mięsa,białko jest takze roślinne,a takze pochodzic moze z piór czy pazurów,pewnie w jakims tam niewielkim %zawiera mięso,moze 4% tak jak pedigree?
ok.co do yorka atpie ze jeszcze go spotkam.co do maltanki w wersji xs-wielce prawdopodobne.spróbuje wydobyc najwięcej informacji jak tylko sie da(ale moze byc maly problem pani włascicielka nie jest narodowości polskiej)
ja zalozyłam że skoro łukasz napisał że nie ma to charakteru przysadkowego to znaczy że miał robione testy(pies nie łukasz),ale moze sie myle.
co do lysodren,u-niestety na nie wszystkie działa.znajomy mi mini pudel byl na lysodrenie bardzo długi czas z pozytywnym skutkiem.
ok.jeśli chodzi o mleko-niektóre psy go nie trawia i maja po nim biegunke.niektóre go toleruja i przez cale zycie nic sie niepokojacego nie dzieje.ale na wszelki wypadek lepiej suni kupic kubek kefiru i wlac do miseczki
jeśli chcesz dawac domowe jedzenbie zamiast naszpikowanej wypelniaczami i chemia szynki,daj białego sera.mleka nie dawaj ewentualnie jogurt bez cukru naturalny lub kefir,gotowane jajko na miekko 1 x w tyg.
tak jak pisała atomówka trzeba odrobaczyc bo pewnie robali mam pełen brzuch.
anulka to nie jest premium arion.premium to ten dla szczeniat malych i srednich [url]http://www.krakvet.pl/arion-puppy-premium-p-1444.html[/url] lub dla szczeniak ow ras dużych [url]http://www.krakvet.pl/arion-puppy-premium-large-breed-p-1454.html.ta[/url] wersja ktora nabyłas jest jakości puriny dog chow