Jump to content
Dogomania

gryf80

Members
  • Posts

    10790
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by gryf80

  1. podobny temat u tej rasy był poruszany.chyba w łaśnie w tym dziale.dziewczyna opisywała podobne objawy-choroba ciał Lafory (chyba)
  2. zarówno advocate jak i stronghold działaja na robaki wewn.ale nie wszystkie
  3. nie wiadomo nawet czy to była nosówka
  4. nie ma co najezdżać,bo juz psu i tak zycia nie wróci,a jeśli chodzi o nosówkę-nawet jeśli to była ona-to jak chcielibyście leczyć,cudem?leczy sie objawy bo tylko to mozna zrobić(nie licząc surowicy).tak na prawdę to nie wiadomo co top było nikt testów na zakażne nie robił,najlepiej to "najeżyc"sie na wetów,na włascicieli....wielka mi rzecz bokser w budzie,nie po raz pierwszy spotykam takie sytuacje -boksery czy dobermany przy budzie. może uncut nie mógł trzymac tego psa w domu, nawiasem pisząc-fakt,gdy pies choruje potzrbuje ciepłego miejsca...fakt,może zamiast usypiac mozna było temu zaradzić...
  5. jeśłi sa to początki choroby to byc może pomoże.tu w głównej mierze ,.wszystko zależy od samego organizmu szczeniaka.leczy sie objawy +kroplówki.trzymam kciuki.oby było dobrze
  6. no to co jedyne pozostaje to trzymać kciuki za powodzenie
  7. ponoć wprawne oko weta doświadczonego potrafi zauważyc płody juz w 22 dniu ciaży,tak piszą....
  8. szukaj pewnie.jdyne co mozesz zrobić domowym sposobem to zmienic opatrunek tylko rany nie przemywaj niczym
  9. tosa inu.masz racje
  10. gdyby wołowe było w cenie wieprzowiny raz na jakis czas bym psiurom kupowala ale niestetyu jedzą ja baaardzo rzadko-ze wzgl na cenę
  11. może gdzies sie jeden maluszek schował,ale ja bym sie raczej nastawiała na "pudło"przeciez to juz połowa ciazy.moze twoja sunia wchodzi w urojoną?
  12. trzymamy kciuki.wedle życzenia;)
  13. miał robiona przed zabiegiem morfologie?
  14. ile razy była juz odrobaczana?
  15. zbadaj te kupke jeszcze dzis jak mozesz albo w miare szybko.to bnic że była odrobaczana.ile jest tych lużnych kupek w ciagu doby
  16. :cool2:,właśnie.ja daję od czasu do czasu surowe wieprzowe-zwłaszcza te odrzynki podczas obróbki schabu na kotlety
  17. marku może ma pasożyta w skórze-zeskrobina kosztuje niewiele,a wiele moze powiedzieć,może to nie alergia
  18. tak,z ostra chili
  19. macie racje taka jest prawda.[B]uśmiech[/B] trzymajcie się
  20. [B]madi[/B] mam nowa dużą nieużywana obrożę,kilka podkładów chłonnych 60x 90,jak chcecie dajcie znać na pw,rzeczy by czekały w "mojej"lecznicy wet p.s.ok2 kg karmy brit care large breed tez moge oddac,bo się mojej suczy znudziło
  21. to świetnie.
  22. oż kurcze,nie dobrze.[B]rinuś[/B] czasem jest tak że się już zrobiło co mogło
  23. tak advocate spt on pies jest dostępne u lek wet
  24. tak ,w ten sposób jest najbezpieczniej dla zdrowia psa.
  25. oduczyc żebrania jest dośc łatwo-kilka razy mozna podac kawałek ostrej papryki....2-3 razy i pies skojarzy
×
×
  • Create New...