Jump to content
Dogomania

ASLAN I ASHLY

Members
 • Content Count

  32
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About ASLAN I ASHLY

 • Rank
  Advanced Member
 1. A co z takim czymś? Mi się włos zjeżył i z gupiałam :crazyeye:To jest zgodne z prawem ?[URL]http://allegro.pl/maltanczyki-rodowod-zhpr-linia-amerykansko-wloska-i3523407085.html[/URL] [url]http://allegro.pl/chihuahua-chelm-slaski-zhpr-i3520058665.html[/url] W ogóle pierwszy raz słyszę taką o takim stowarzyszeniu , to jest jawne naciąganie i oszukiwanie. I jak tu laik chcący kupić psa rasowego ma się połapać :angryy:
 2. Ja mieszkam w Belgi i jeżdżę z psami bez problemu. Pies musi mieć chip i ważę szczepienie przeciw wściekliźnie
 3. To znaczy ile trzymacie w domu. Ja mam trzy psy i papuge ale mysle jeszcze nad kotem.Niestety znajomi ciągle mnie krytykują że przesadzam z tymi wszystkimi zwierzętami w domu ,że to jest nie normalne.A moje stado jest zadbane, najedzone i szczęśliwe:lol:. Więc może jest jeszcze ktoś co ma też spore zwierząt w domu i mu dobrze z tym.
 4. Ja mam dwie suczki w wieku 3 i 6 lat . Są to psy w typie york. Zawsze obie miały cieczkę w tym samym czasie i tak co 8 miesięcy:p. W tym roku cieczkę dostała tylko ta młodsza. Myślałam że ta starsza już nie dostanie . :) A jak jednak dostanie to dlaczego osobno?
 5. Omry miałam kiedyś podobną sytuacje . Mój rottek ciągle był atakowany przez spaniela . Jak jechałam na wieś do rodziców i chciałam z psem iść nad jezioro i pola, musiałam przejść obok domu gdzie zawsze był spuszczony spaniel . Ciągle były problemy . Pies skakał w kolo mojego i go podszczypywał , mój chciał go dopaść a ja szarpiąca się ze smyczą .A państwo stali przed domem dumni że ich maluch taki dzielny z rottweilerem walczy . pare razy prosiłam żeby psa przytrzymali jak ja będę szła, nic nie pomogło . W końcu nie wytrzymałam i psu smycz poluzowałam , a tamten kagańcem metalowym dostał .:evil_lol:Odchodząc jeszcze powiedziałam że drugim razem to smycz moze mi się z ręki wysmyknąć i miałam spokój bo już zawsze psa wołali jak ja ze swoim szłam .
 6. Znalazłam coś takiego [url]http://www.boz.org.pl/zp/szczecin/index.htm[/url] :crazyeye: Może ktoś coś wie, co się tam naprawdę dzieje ? A jeżeli jest tak jak tam piszą ,to czy to nie jest sprzeczne z prawem?:shake:
 7. Zapraszam serdecznie na bazarki dla psiaków z Tomaszowa pod opieką Anji2201

  I biżuteria od złotówki

  http://www.dogomania.pl/forum/threads/236101

  II stroiki , komin , filiżanki ….

  http://www.dogomania.pl/forum/threads/235586

  III cudne ciuszki dla niemowląt i maluszków

  http://www.dogomania.pl/forum/threads/235951

  IV niespotykane starocie z domku babci

  http://www.dogomania.pl/forum/threads/235952

 8. [url]www.centrumkynologiczne.com/[/url] Zobacz tu:)
 9. Czy może ktoś stosował ten środek u psów ? Gdzieś wyczytałam że mimo iż to jest dla koni to u psów świetnie też się spisuje. Zastanawiam się czy faktycznie to pomaga.
 10. Mieszkam w Belgii ale nie znam dobrze języka i jakoś wole z psem do kraju pojechać i dowiedzieć sie dokładnie żeby zrozumieć wszystko . Dlatego cała polska byle dobry specialista.
 11. Mam poważny problem z łapami mastifa a dokładnie z dysplazją . Zamiast czytać wszystko można tu w pisać i zacząć działać . Więc proszę o wszystkich ortopedów i opinie o nich.
 12. Witam .Od jakiegoś czasu mam problem z psem a raczej z jego stawami. MIeszkam w Belgii i tu paru lekarzy wydali wyrok na Aslana . Nie wiem co robić :placz:. lekarze mówią że pies jeszcze z cztery miesiące bedzie chodził a potem już naj prawdopodobnie ... można operować ale lekarz nie daje gwarancji że stawy ulegną poprawie . Mowa o wstawieniu sztucznego stawu.Postaram się w kleić zdjęcie . Może ktoś coś podpowie sensownego .
 13. Ja mam psa 60kg i jak zobaczy psa to ślepnie, uchnie widzi tylko przeciwnika ciężko zapanować nad nim . Od jakiegoś czasu zakładam mu haltke i wystarcza lekka korekta a pies idzie spokojnie . Smycz ma przypiętą do obroży i halki. Jak dla mnie to jest to świetne rozwiązanie .
 14. W przyszłym tygodniu mamy umówioną wizytę więc myślę że będzie już coś wiadomo.Aslan jest na Royal Canin giant junior, a wcześniej giant puppi i słyszałam że ta karma wystarcza i żeby nic więcej nie dawać bo można tylko zaszkodzić.
 15. I zapomniałam dodać że jest to prawa tylna łapa
×
×
 • Create New...