Jump to content
Dogomania

gryf80

Members
  • Posts

    10790
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by gryf80

  1. o masz ci los,póki co może zamiast makaronu uzywaj ryżu
  2. [B]xxjaxx,[/B]czemu tak strasznie najeżdżasz na lek wet-masz jakieś kompleksy,przepraszam jeśli zabrzmiało to sarkazmem,ale jakoś tak zauważyłam.....nie po powyższym poście ale tak w ogóle [B]wymarta[/B] :multi:
  3. jeśli ma ciasno założony gips to palce będa puchły na tej łapie na której jest opatrunek,może boleć ale pies powinien byc zaopatrzony w leki p.bólowe od weta
  4. surowa ryba i surowe białko jaja-zawieraja awidynę
  5. [quote name='sleepingbyday']nie ma znaczenia, jest kardiolog, czy nie, pies ma spore kłopoty z sercem, więc internista nie powinien go leczyć! ty byś sie u internisty na serce leczył? co za problem poprosić kardiologa z zewnątrz na konsult? ty płacisz, nie oni. serce jest kluczowe dla życia :-). dobra oznaka - tydzień dał psiak rade. kryzys zazwyczaj bywa po ok 3 dniach. jaki problem widzą lekarze, ze psiak wymaga hospitalizacji? serce, obraz pooperacyjny, co? trzymamy kciuki. a ty uśmiech poszukaj wątków z twoich okolic- np w dziale psy w potrzebie jest podział województwami, szukaj kogos ze swoich okolic, ludzie zęby zjedli na leczeniu bezdomniaków, więc mają niezły ogląd na temat weterynarzy w okolicy, zazwyczaj lepszy, niż właścicele jednego psa - latamy z wieloma psami po lecznicach, o wiele częsciej mamy kontakty z wetami. wolontariusze z twojej okolicy moga ci kogoś polecić, cos poradzić.[/QUOTE] każdy lek wet potrafi osłuchac psa,przynajmniej wykluczyć niewydolna zastawke 2 dzielna.kardiologiem byc nie musi.zakładam,że osłuchali psa i z krażeniem jest ok.jeśli nie osłuchali to ...byłoby to dla mnie dziwne
  6. [B]uśmiech[/B] skąd jesteś?jak dziewczyny wyżej możesz ich poprosić o badanie ekg,a przynajmniej osłuchanie serca.
  7. osłuchiwali serca?robili ekg?moze te obrzęki sa spowodowane problemami z krażeniem albo i nerkami.badania krwi były po zabiegu,robione?
  8. ...bo nalatwiej jest podtuczyc na suchym prowiancie;)
  9. tak,daj znać.jeszcze wszystko jest swieze.
  10. pp85 dam cynk na amstaffy i forum molosowe.ok?
  11. ryba jest miekka więc nie bedzie problemu z mieleniem w każdym młynku-recznym czy elektrucznym i nie trzeba dłubac z ości.
  12. w mojej miejscowości nikt nie wie co to pinczer miniatura-ale "sarenka"owszem...
  13. ee,całkiem spoko.im bardziej skóra odkryta tym lepiej leki przenikają
  14. dokładnie-co do wypowiedzi poprzedniczki-warto także wspomóc psa prep.dla zwierząt zawierającymi w swoim składzie vit z gr b,a,kwas foliowy,żelazo
  15. odpisałam ci na priv
  16. gryf80

    Wnetr/Guz?

    tak,"tez tak wypada";)
  17. gryf80

    Wnetr/Guz?

    nie przejmój się mój kastrat tez tak ma
  18. [B]grey[/B] wierzę we wszystko co jest poparte badaniami...[B]cocermaniaczko[/B] srebro jako substancja wspomagajaca leczenie powinna sie "spisać",na pewno ograniczy rozwój flory dodatkowej.i chyba masz racje co do tego golenia na "łyso"psich stóp
  19. tak najwyzszy czas przejsc na karme dla seniorów-sprwdż czy wystepuja w niej chondroprotektory(na wzmocnienie stawów),jeśłi dana karma nnie bedzie jej zawierała to kup osobno i podawaj.karma powinna zawierać znikome ilości tłuszczu(trzustka),więc w/w jest średnia.oczywiście musisz patrzec na psa czy karma mu służy
  20. siberian-chyba warto zaryzykowac,jeśli chcesz miec potomstwo....chyba że dalej chcesz czekać..
  21. foksy żyja dosc dlugo ciesząc sie dosc dobrym zdrowiem
  22. weta polecanego w stolicy znajdziesz w dziale weterynarze -na pewno trzeba zrobic badanie stolca i krwi
  23. grey jeśli u psiaka coccermaniaczki wyszedł gronkowiec to faktycznie sam oczar niewiele by pomógł,antybiot konieczny,ale jako terapia wspomagajaca to byc może
  24. poważnie?nie wiedziałam że biewiery to nie "rasa"...a te wszystkie hodowle,utytuowane na wystawach pieski...? juz wiem wszystko
×
×
  • Create New...