kurcze [B]Aysel,[/B]szkodz ze ten pomysl urodził sie tak pózno.cyknęłabym foto yorkowi samczykowi ,waga 1,1 kg,wiek 2 lata,po usunieciu 3/4 zębów z powodu chwiania sie ich w zbyt płytkim zebodole a także obfitemu kamieniowi nazebnemu,było to 2 lata temu.nie wiem czy ten pies żyje obecnie...
ale spoko,jest jeszcze maltanka bez rodowodu waga -o ile pamietam-1,2kg zaznaczam że pies dorosły.pokraka jak ich malo.jeśli tylko ja"ucapię"zrobie zdjęcie na pewno