Jump to content
Dogomania

gryf80

Members
  • Posts

    10790
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by gryf80

  1. jeśłi ma zęby mleczne to ma na pewno 6-8 tyg.zeby mleczne rozpoznasz na pewno.moim zdaniemjesli jest w takim własnie wieku,i jeśli waży 2-3 kg nie bedzie dużym psem ,moze srednim takim 15 sto kg
  2. kurcze [B]Aysel,[/B]szkodz ze ten pomysl urodził sie tak pózno.cyknęłabym foto yorkowi samczykowi ,waga 1,1 kg,wiek 2 lata,po usunieciu 3/4 zębów z powodu chwiania sie ich w zbyt płytkim zebodole a także obfitemu kamieniowi nazebnemu,było to 2 lata temu.nie wiem czy ten pies żyje obecnie... ale spoko,jest jeszcze maltanka bez rodowodu waga -o ile pamietam-1,2kg zaznaczam że pies dorosły.pokraka jak ich malo.jeśli tylko ja"ucapię"zrobie zdjęcie na pewno
  3. moim zdaniem nie przypomina pekina wcale,zważ psa na wadze domowej .wez psa na rece a potem odejmij swoja wage.postaram pomóc
  4. a co chciałbys wiedzieć?moze udałoby mi sie pomóc?
  5. masz kogos znajomego np w niemczech lub anglii?
  6. gryf80

    Ziemniaki

    dawni ludzie pewnnie pikli ziemniory w ognisku a łupiny z resztka srodka wywalali psowatym
  7. najtaniej sucha karma wysokiej jakosci z tych co wymieniłes"arion (ale wersja premium),bosh sa ok,z puriny to purina pro plan
  8. jeśli ma 2 dni to co 2-3 godz(nawet w ncy)karm, go mlekiem zastepczym dla psów.do kupienia w zoo lub u weta.np firmy dolfos(chyba sie naywa puppy milk [po prostu) czy royal canin
  9. [B]olcia[/B],gayka juz ci napisała,więc powtarzała się nie bedę.dodam tylko ze pies ze zdrowym układem pokarmowym nie zagłodzi sie.nie musisz sie o to martwić.ty predzej psychicznie mozesz nie wytrzymać-ze wzgl.na "psie spojrzenie"
  10. gryf80

    Ziemniaki

    ziemniaki sa jak najbardziej doskonałym uzupełnieniem diety ale CIEPŁE I GOTOWANE,nie surowe(dlaczego napisdała [B]bejasty[/B])
  11. co mozesz zrobic-poprosic lek wet o pobranie zeskrobiny z "najświeższych"miejsc zmienionych chorobowo oraz odpchlic psa jeśli nie był w przeciagu miesiąca
  12. [B]casia [/B]trzymam kciuki za szcesliwe rozwiazanie,[B]vectra [/B]:klacz:
  13. zależy ile wazy twoja psina.dla niektórych 2 łyzki to ok.moim zdaniem -niech je co chce-dorzuc jej co najwyżej ipaktine.
  14. no raczej.dlatego w góry nie jezdze z psami:eviltong:
  15. :roll:.odkad pamietam-powtarzano mi jak mantre-zadnych steroidów przy pokasaniu przez jadowite węże.
  16. no,glikokortyksteroidy to tak nie do końca,sami poczytajcie [url]http://www.vetpol.org.pl/www_old/ZW2006/2006_07_ukaszenia_zmij_u_psow.pdf[/url]
  17. w szpitalach mają surowice,stricte weterynaryjnych chyba nie ma
  18. powinno minąc z czasem,poki co sparwa jest jeszcze "świeża".wprowadz jej np.rumen tabs mikity-prwadopodobnie cierpi na niedobór wt z gr b.
  19. bardziej skorzystasz z owczarka niemieckiego,myślę tak na przyszłosc(też mieszkam w domu na wsi)
  20. [B]marta89[/B] napisz może priva do [U]vectra[/U].ona ma stafiki.powinna pomóc.pozdrawiam
  21. ja skromnie podpisze sie pod slowami [B]talagia[/B],a od siebie dodam tylko że równie wielu lek wet popiera zarówno karmienie karmami holistycznymi,barfem i jak i domowym jedzeniem
  22. [B]majka[/B] guziory na skórze dośc mocno bolą więc daje sie "podobne"znieczulenie jak do sterylki
  23. [B]marta89[/B] jeśli twoja kolezanka to czyta-staffik to dobra(moim zdaniem)opcja.pasujaca do opisu przynajmniej.staffików nie ma na liście psów agresywnych ;)
  24. gryf80

    BARF w kostkach

    myślę że karma jest ok.
  25. może chyba zostac to 2 x dz.ale karma miękka powinna zostać ok2-3 tyg,czas na zmiane -i to stopniowo przez okres ok tyg-powinien byc po tm własnie okresie.zakładam że w schronie jadła rózne "rzeczy"
×
×
  • Create New...