Jump to content
Dogomania

gryf80

Members
  • Posts

    10790
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by gryf80

  1. pewnie ze wrócił-przeciez pchła dalej mysdzkuje po psie...
  2. czyli jednak to były objawy ciaży urojonej
  3. niestety przetrwale zeby mleczne to problem-pokarm odkłada sie w przestrzeni miedzy mleczakiem a strałym,pokarm"gnije" i pojawia sie brzydki zapach.
  4. gdyby to była jakakolwiek alergia świąd by ustapił po lekach p/zxapalnych,które pies zapewne dostał
  5. :klacz:.masz rację.
  6. pchła może byc jedna i mozna jej wcale nie dostrzec,a będzie gryzła psa powodujac uczulenie.generalnie zaczyna sie od najłatwiejszych rzeczy,w miare jeśli to nie pomaga szuka sie "głebiej".niektórzy robia na odwrót:roll: p.s.pamietaj-bo nie wim jaki prep bys zastosowała-że na bardzo ofutrzone zwierzaki bierze sie podwójna dawke środka p/pchłom.i pamietaj że to collie,więc nie wszystko mozna zastosowac
  7. jedno doradze i wydaje mi sie skuteczne rozwiazanie-zastosuj srodek na pchły
  8. wiem o takich hodowlach(zarejestrowanych w zk) ktore zachowuja sie jak pseudo,nie podam nazw bo to nie o to tutaj chodzi,a takze osoby które rozmnazaja sunie,a szczeniaki trafiaja do na prawde dobrych domów
  9. absolutnie nie popieram pseudo,ale również schorowane psy mozna spotkac w hodowlach zarejestrowanych w zk np owczarki niem z dysplazja d czy bordery z padaczką.ja to moze określę tak-wszystko jest dla ludzi tylko trzeba do wszystkiego z głowa podchodzić,czyz nie?
  10. a tak z innej "beczki"co twojemu psiakowi dolega na wątrobe?
  11. gdzie tam kary nakładaja.komu się chce ganiac uzerać,wszyscy moi sasiedzi czy znajomi maja psy w typie,ani jedna osoba /rodzina nie posiada psa z rodowodem.po prostu kupili "na lewo "za dużo tańsze pieniadze...
  12. umówiłam sie przez telefon,hdy przyjechałam Państwo juz czekali,pokazali mi wpierw szczeniaki wszystkie jakie zosaly i matke,oczywiscie pytała co jedza poprosiłam o ksiązeczke zdrowia pieska ktorego wybrałam.to tyle chyba co pamietam
  13. i znów maja szczeniaki [url]http://allegro.pl/szczenieta-border-collie-i3085345931.html[/url]
  14. [B]martynka [/B]daj może ogloszenie na forum amstafowe.jak nie masz konta albo kogos znajomego z kontem na tym forum ,to daj znac to mu załoze watek.
  15. a może zamiennie z kw.hialuronowym zastosowac prep.z boswelia serrata?boswelia działa troche p/bólowo,albo czarci pazur
  16. ale raczej staraj sie wybierac to chudsze(szynka,schab),witaminy kazde beda dobre zwłaszcza zawierajace w swym składzie wit z gr b
  17. myłśę że ewentualnie pomoc dorażna czyli leki niesteroidowe p/zapalne,ale....wykluczaja sie z depo medrone
  18. no to myślę że go okres ochronny poszczepienny juz nie obejmuje.za wiele nie zrobisz bo w duzej mierze zalezy wiele od sił obronnych psa.
  19. oj klaki z deszczu pod rynnę....
  20. może pomoże bo z tego co piszesz choroba trwa dosc długo.pytanie ode mnie-czy był szczepiony na nosówke w przeciagu ostatnich 3 lat?
  21. bejasty masz zapchana skrzynkę.sory za of
  22. każda karma-dieta dedykowana na problemy nerkowe(nerkowe nie pęcherz moczowy) troche kosztuje i nie ważne czy to specyfic,royal canin czy hills,czu eukanuba
  23. pamiętaj że to pies nie niemowlę,niech biega po podlodze.upadki z łuzka dla takiego psiaka mogąs kończyć sie tragicznie.w końcu to pies...
  24. zbadaj psu qpkę.
  25. czyżby autoreklama?
×
×
  • Create New...