Jump to content
Dogomania

gryf80

Members
  • Posts

    10790
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by gryf80

  1. [B]rossa[/B] podobnie jak evel-collie krótkowłosy,dośc często tu polecany border collie [B]katasza[/B] ja moze tylko w sprawie boston teriera-choroby wady:nużyca dośc czesto,krótki nos więc problemy takie jak u brachycefalicznych z oddychaniem,chrapaniem,łatwe podrażnianie gałek ocznych(wypukłe oczy),z zachowanie-mogą być ciete i nieustępliwe(bo to terier),niektóre niezbyt dobrze współgraja z innymi samcami,pobudliwe .chyba tyle co wiem
  2. no to super.przynajmniej wierz co mu dolega,skąd te wszytskie objawy-prostate ma prawo miec powiększoną-przeciez jest stary i niekastrowany.trzymajcie sie.
  3. [B]daga[/B] masz racje spróbuj z tą rehabilitacja laserami i bieżnia wodna.jeśli nie porusza tylnymi kończynami zastanów się nad wózkiem.pozdrawiam i trzymam kciuki
  4. nagorsze jest kopanie dziur w ogrodzi****** z tego nie wyrastaja,niestety....
  5. jeśli myślimy o tym samym-to opuszka prącia
  6. ja dodam tylko-że czasem warto sie zastanowić 10 tys razy czy się chce psa,czy będe miec na niego czas w przyszłości(przecież człowiek ma plany na przyszłość,szkoły ,praca w innym mieście może nawet za granica),pies żyje 10-15 lat....byc może generalizuje ale...
  7. cytyrynaaa możesz nawet napisac maila do hodowli czy cairn'ów czy sznaucerów.hodowcy na pewno odpisza
  8. może z dłoni by pił wodę?napisz jak tam po wizycie.
  9. spoko.te "kuleczki obok siusiaczka"możesz byc pewna -to nie jądra.jego zachowanie jest normalne,nawet po kastracji..
  10. gryf80

    Mefoxin...

    wspołczuje psiakowi...
  11. joven rozmawiałam ostatnio z właścicielka szczeniaka yorka -pies u hodowcy był kąpany właśnie w/w szamponem-efekt-koszmarny łupież i swiąd skóry.mysle że to co dla ludzi powinno zostac dla ludzi...ale skoro wet ci tak powiedziała pieskowi nic nie jest to chyba ok.
  12. nie wiem jak u ciebie,ale u znanych mi lekarzy wet.takie zwapnienie leczy sie objawowo-operacja jest dosc ryzykowna
  13. eter z jodoformem-przyspiesza gojenie i strasznie śmierdzi,albo płyn p/obgryzaniu paznokci -obok rany posmarować,może sie zniechęci
  14. może typu pstrag?maja grube osci,łosoś lub tuńczyk sprzedawany w płatach
  15. jeśłi strzykawką to do kieszonki policzkowej -inaczej możesz mu płuca zalać i bedzie kłopot.jeśli wymiotował/je powinien dostac kroplówke chocby pod skóre. a badania pewnie przydałoby się zrobić...
  16. i dobrze-pisz pytaj,staramy ci pomóc na miarę możliwości.ropomacicze rozpoznac mozna po:usg,badaniu krwi,moczu.to podstawowe badania troszke kosztuja ale lepiej miec pewność
  17. może mazanie jodyna zniechęci
  18. gryf80

    Mefoxin...

    na wszystkie oporny?z ilu była robiona antybiotykoopornośc?mefoxin podaje sie w zastrzykach a leczenie jest baaaardzo długie przy gronkowcu-miesiąc lub 2 kłuc zwierzaka...
  19. raczej nie podejżewałabym tej wędliny nawet jeśli pies byłby uczulony to na pewno nie byłoby az takich objawów
  20. zuri.chodzi mi o to ze obecne warzywa sa pryskane-wiadomo zima.nie mówię o pomidorach "swoich"
  21. weż mocz do badania
  22. oj tak małemu psiaczkowi pomidory i banany to chyba trochę za wcześnie-teraz wszystko jest pryskane.[B]maarit[/B] dokup rumen tabs mikity i podawaj przez jakis czas.tabletki sa smakowe-tanie 0k 8 zł za 100 tabl i powinny pomóc
  23. spokojnie.na początek popros pania dr o zrobienie morfologii,biochemii i dodatkowo daj do zbadania mocz suczki-może ma zap.pęcherza lub nerek
  24. jakie witaminy dostaje szczeniak?
  25. byc może masz sie czym przejmować-wybarwiał rogówkę fluoresceiną(pomarańczowy barwnik wybarwia na zieloo powierzchowne ubytki na rogówce)?
×
×
  • Create New...