[B]rossa[/B] podobnie jak evel-collie krótkowłosy,dośc często tu polecany border collie
[B]katasza[/B] ja moze tylko w sprawie boston teriera-choroby wady:nużyca dośc czesto,krótki nos więc problemy takie jak u brachycefalicznych z oddychaniem,chrapaniem,łatwe podrażnianie gałek ocznych(wypukłe oczy),z zachowanie-mogą być ciete i nieustępliwe(bo to terier),niektóre niezbyt dobrze współgraja z innymi samcami,pobudliwe .chyba tyle co wiem