Jump to content
Dogomania

gryf80

Members
  • Posts

    10790
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by gryf80

  1. co do samej karmy-uważam że jest niezła-futro błyszczące i przez 8 lat ani razu nie miały problemu z drogami moczowymi(na rc od kociaka),ale do rzeczy-polecam [B]kerabol[/B].prep[arat w płynie.osoby które go nagminnie kupuja polewaja nim chrupki własnie royalowskie.prep nie jest drogi.
  2. pytanie ode mnie kiedy był odrobaczony czy miał osłuchiwane serducho i płuca. wyniki ma całkiem niezłe
  3. dziękuje,więc wynika z tego że hodowla zarejestrowana w pkpr może wystawiac psiaki na wsytawach,czy tak?
  4. [quote name='Tessi&Tola']to ja mam najlepiej - 65 zwierząt:p w tym 63 rybki akwariowe:evil_lol: mogłabym mieć nawet kilka kotów, gdyby moje psy wyraziły na to zgodę, ale niestety nie wyrażają... zastanawiam się za to nad założeniem woliery dla ptaków - skoro już nie mam kotów, to mogłabym tam wpuścić kilka par zeberek:knuje:[/QUOTE] [B]tessi[/B] az się spociłam jak zaczełam czytać..:lol:
  5. ale te kolce moze srebrne,nie wiadomo:razz:
  6. super ,wszstko co ma nazwie terier jest dosc dlugowieczne:multi:
  7. ja tez swoim daje m.in.gotowane-ale tu ci nie bardzo pomoge bo daje "na oko" i bez warzywnie je jeden pies reszta warzywa gotowane. moze wspomne o tych [B]suplementach[/B] o które pytałaś:dolfosowskie sa niezłe,mozesz smiało je podawać(ja akurat podaje niebieski can vit).jeśli będziesz jak opisujesz opierała psi jadłospis na mieszanym schemacie to jak najbardziej pies powinien byc suplementowany. czy podawać [B]olej[/B]-ja swojej sterylizowanej suczy nie podaje-olej to kalorie,o które walcze u kastratki.więc trzeba bardzo uważać
  8. beatrx moze to tak tylko do zdjęcia,wierz jak u nas bizuteria ;)
  9. ponoć przyjmuja do Lublina bardzo dużo studentów,zbyt dużo-czyzby dla "kasy"?czyzby w myśl,że"za studentem ida pieniadze"?ciekawe.
  10. stęka bo moze dokuczaja mu stawy,prostate mu badałeś czy jest on po kastracji?
  11. czekajcie bo ja sie juz pogubiłam,to które sa legalne w sensie takie,w których zrzeszone sa hodowle majace psy np wystawiane na wystawach;a które to pseudoorganizacje.? i o co chodzi z rasa york biewer-czy to rasa czy"rasa",czy te psy moga uczestniczyc w wystawach psów czy sa to "kundelki"?mógłby ktos mi dopomóc?
  12. [B]evodish[/B] sory,mam wrażenie że nie przeczytałeś o co chodzi:shake:
  13. bo ropomacicze to nie tylko problem lokalny ale i wszystkich narządów
  14. ja badam co 3 m-ce kotom,bo wychodzace i jedzące myszy.psom raz do roku.uważam że raz na rok mozna zbadac psom co nie posiadaja skłonności do podjadania róznych"dziwnych"rzeczy na spacerach
  15. masz rację,fakt.agniesia jak jesteś zdecydowana to nie czekaj,teraz -zakładajac że sucz nie jest w cieczce-korzystaj z "promocji"marcowej
  16. może być,ale moim zdaniem naj,naj,najlepszy czas to idealnie w "środku"pomiędzy cieczkami
  17. jeśli będzie miał dobrane odpowiednie leki i będzie pod stałą kontrola to bardzo długo może zyc z taką"chorobą"
  18. [B]beatrx[/B] masz rację poniekąd,ale jeśli [B]agniesia[/B] nie chce mieć nigdy po niej potomstwa to moim zdaniem dobrze jest ja wysterylizowac-przynajmniej widmo problemów czy to z jajnikami(cysty,nadczynnosc) czy ropomaciczem zostanie odsuniete.moim zdaniem w takim przypadku na prawde waRTO ZWŁASZCZA TERAZ GDY JEST AKCJA
  19. choroba psa prawdopodobie nie wynika z trybu życia psa.a miał jakies objawy ?prawdopodobnie da się problem zaleczyć.
  20. cyba to trzeba przeniesc do działu bodajże galerie-poproś moda o przeniesienie
  21. [B]casia&ttb[/B] laska świetna.jakim,tzn jakim kolorystycznie psem kryłas?
  22. [B]agata i piotr[/B] jak pójdziecie do weta jak pisał [B]gajos[/B],dostaniecie hormony-podaje się 1 x dz i działaja prawia natychmiast, [B]bejasty[/B] długo to działa,ten spray?
  23. faustus ma rację,nie ma co konfliktu nakrecac jeszcze bardzeiej.spróbowac się dogadać.ale...jak wyzej ktos napisał-w momentach mozliwych do spotakania tego pana-nosić włączony dyktafon w kieszeni,tak na wszelki wypadek,wszelkie z nim rozmowy także nagrywac,nielegalny biznes "złego"-cykać foty.to wszystko na wszelki wypadek gdyby polubownie nie dało sie załatwic sprawy. oczywiście psy w kagańcach i na smyczach jak najbardziej.spuszczaj ze smyczy chen daleko i najlepiej codziennie zmioeniać trasy spaceru psów
  24. [B]beagle-dexter[/B] dla ciebie [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/221827-Choroba-cia%C5%82-Lafory-u-beagli[/url]
×
×
  • Create New...