Jump to content
Dogomania

iwna5702

Members
  • Posts

    8476
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by iwna5702

  1. Serdeczne pozdrowienia dla Kasi i jej rodzinki oraz całego psio-kociego stadka :)
  2. Wszystkim osobom towarzyszącym naszym psiaczkom na wątku życzę zdrowych i spokojnych Świąt , Szczęśliwego Nowego Roku :) i żeby udawało nam się wesprzeć jak największą ilość potrzebujących zwierzaków !!!!!
  3. Dziękuję bardzo :)
  4. Tak w domku u Ewy to w łaściwie jak we wlasnym :)
  5. Nasza suńka bardzo dobrtze czuje się w towarzystwie kolegów i koleżanek. Jak widac na zdjęciu, psiaczki maja porozkładane dywaniki na tarasie, żeby teraz, keidy zimno i ślisko nie chodzić bosą nogą po zimnych kafelkach :)
  6. I potwierdzam kolejną włatę na nasz wątek od niezawodnej Cioci Nadziejki :) - 43,-50 zl z kolejnego bazarku zasila konto suniek - bardzo dziekuję :)
  7. A o właśnie, potwierdzam również 65 zl, ktore zasili konto suniek dzięki Cioci Nadziejce:)
  8. Bardzo dziękuję :)
  9. Misia Gloria ma jeszcze jedno imię, które oddaje najlepiej jej charakter. Ewą nazwała ja Dumką czekam na jej nowe zdjęcia :)
  10. Kochane pieseczki już nie marzną w schroniskowym boksie :)
  11. Ale fajne stadko i co najważniejsze, wszystkie się dogadują. :) również ze swoją Panią :)
  12. To dodatkowe Atulkowe wsparcie Kasia planuje przeznaczyć na badania, trzeba bedzie psiaczkom pewnie jakieś podstawowe wykonać .
  13. Ale wspaniałe prezenty dla naszych suniek :) Bardzo dziękujemy.
  14. Bardzo dziękuję w imieniu dziewczyn z psiego domku :)
  15. Dziękuję bardzo :)
  16. Potwierdzam wpływ od Aldrumki - 240,- zł z bazarku ( w tym z dopłata 6,- zl do pełnej kwoty 240,- zl od Aldrumki :))
  17. tez się zastanawiałam nad tym :) chyba jednak tak i ja dołoże to co ode mnie i poślę Kasi w całości :) Bardzo, bardzo dziękuję :)
  18. Sunki ustawiły się do zdjęcia :) W tle stoi buda, która jest niewykorzystana w chłodne miesiące - natomiast cieszy się powodzeniem latem, kiedy któryś z psiaków w czasie upałów woli spędzić noc na dworzu :) za Kamą(Lunką)ganek do domku Smuteczek, bo jedzonko już zjedzone :)
  19. U Kasi jest sporo miejsca, gdzie domowe stadko może sobie pobiegać :)
  20. Wszystko na razie dobrze, ataki nie ponowiły się. Widocznie były spowodowane stresem. Pieski zabierane szczególnie z ciężkich schronisk są oprócz balastu psychicznego również słabe fizycznie. Jeszcze dodatkowo długa podróż, to wszystko powoduje przy słabszym organizmie różne efekty. Te objawy padaczkowe u Lunki to właśnie było to. Teraz Lunka już w pełni cieszy się życiem, ba nawet przytyła :) i już ma za sobą ciężką schroniskową rzeczywistość
  21. Dziękuję Nadziejko za Twoje kramiki :)
  22. Zrobiłam nowy bazarek - na który zapraszam :) https://www.dogomania.com/forum/topic/350874-cegiełkowo-odzieżowy-na-wsparcie-dla-suniek-wyciągniętych-ze-schroniska-do-112-godz2000/?tab=comments#comment-17542494
  23. Zapraszam na bazarek pomocowy dla suniek zabranych ze schroniska https://www.dogomania.com/forum/topic/350874-cegiełkowo-odzieżowy-na-wsparcie-dla-suniek-wyciągniętych-ze-schroniska-do-112-godz2000/?tab=comments#comment-17542455
  24. Wszystko ok - nadal są trzy tylko dwie Luna i Kulka pojechały do Kasi - ale zbieramy na pobyt i utrzymanie jednej z tych suń Luny, pobyt i utrzymanie drugiej suni, Kulki zapewnia Kasia, ale w razie potrzeby jeśli wystąpią jakieś zwiększone koszty jej utrzymania np. związane z ew. leczeniem w miarę możliwości będę się tez starała organizować jakieś dodatkowe środki również i na Kuleczkę :). Trzcia sunia jest w domowym platnym hoteliku u Ewy. Stąd zbiórka na miesięczne opłaty dla dwóch suń, tj Luny u Kasi i Misi (Glorii) u Ewy,
×
×
  • Create New...