-
Posts
8476 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by iwna5702
-
Serdeczne pozdrowienia dla Kasi i jej rodzinki oraz całego psio-kociego stadka :)
-
Wszystkim osobom towarzyszącym naszym psiaczkom na wątku życzę zdrowych i spokojnych Świąt , Szczęśliwego Nowego Roku :) i żeby udawało nam się wesprzeć jak największą ilość potrzebujących zwierzaków !!!!!
-
Dziękuję bardzo :)
-
Tak w domku u Ewy to w łaściwie jak we wlasnym :)
-
-
Nasza suńka bardzo dobrtze czuje się w towarzystwie kolegów i koleżanek. Jak widac na zdjęciu, psiaczki maja porozkładane dywaniki na tarasie, żeby teraz, keidy zimno i ślisko nie chodzić bosą nogą po zimnych kafelkach :)
-
I potwierdzam kolejną włatę na nasz wątek od niezawodnej Cioci Nadziejki :) - 43,-50 zl z kolejnego bazarku zasila konto suniek - bardzo dziekuję :)
-
A o właśnie, potwierdzam również 65 zl, ktore zasili konto suniek dzięki Cioci Nadziejce:)
-
Bardzo dziękuję :)
-
Misia Gloria ma jeszcze jedno imię, które oddaje najlepiej jej charakter. Ewą nazwała ja Dumką czekam na jej nowe zdjęcia :)
-
Kochane pieseczki już nie marzną w schroniskowym boksie :)
-
Ale fajne stadko i co najważniejsze, wszystkie się dogadują. :) również ze swoją Panią :)
-
To dodatkowe Atulkowe wsparcie Kasia planuje przeznaczyć na badania, trzeba bedzie psiaczkom pewnie jakieś podstawowe wykonać .
-
Ale wspaniałe prezenty dla naszych suniek :) Bardzo dziękujemy.
-
Bardzo dziękuję w imieniu dziewczyn z psiego domku :)
-
Dziękuję bardzo :)
-
Potwierdzam wpływ od Aldrumki - 240,- zł z bazarku ( w tym z dopłata 6,- zl do pełnej kwoty 240,- zl od Aldrumki :))
-
tez się zastanawiałam nad tym :) chyba jednak tak i ja dołoże to co ode mnie i poślę Kasi w całości :) Bardzo, bardzo dziękuję :)
-
Sunki ustawiły się do zdjęcia :) W tle stoi buda, która jest niewykorzystana w chłodne miesiące - natomiast cieszy się powodzeniem latem, kiedy któryś z psiaków w czasie upałów woli spędzić noc na dworzu :) za Kamą(Lunką)ganek do domku Smuteczek, bo jedzonko już zjedzone :)
-
U Kasi jest sporo miejsca, gdzie domowe stadko może sobie pobiegać :)
-
Wszystko na razie dobrze, ataki nie ponowiły się. Widocznie były spowodowane stresem. Pieski zabierane szczególnie z ciężkich schronisk są oprócz balastu psychicznego również słabe fizycznie. Jeszcze dodatkowo długa podróż, to wszystko powoduje przy słabszym organizmie różne efekty. Te objawy padaczkowe u Lunki to właśnie było to. Teraz Lunka już w pełni cieszy się życiem, ba nawet przytyła :) i już ma za sobą ciężką schroniskową rzeczywistość
-
Dziękuję Nadziejko za Twoje kramiki :)
-
Zrobiłam nowy bazarek - na który zapraszam :) https://www.dogomania.com/forum/topic/350874-cegiełkowo-odzieżowy-na-wsparcie-dla-suniek-wyciągniętych-ze-schroniska-do-112-godz2000/?tab=comments#comment-17542494
-
Zapraszam na bazarek pomocowy dla suniek zabranych ze schroniska https://www.dogomania.com/forum/topic/350874-cegiełkowo-odzieżowy-na-wsparcie-dla-suniek-wyciągniętych-ze-schroniska-do-112-godz2000/?tab=comments#comment-17542455
-
Wszystko ok - nadal są trzy tylko dwie Luna i Kulka pojechały do Kasi - ale zbieramy na pobyt i utrzymanie jednej z tych suń Luny, pobyt i utrzymanie drugiej suni, Kulki zapewnia Kasia, ale w razie potrzeby jeśli wystąpią jakieś zwiększone koszty jej utrzymania np. związane z ew. leczeniem w miarę możliwości będę się tez starała organizować jakieś dodatkowe środki również i na Kuleczkę :). Trzcia sunia jest w domowym platnym hoteliku u Ewy. Stąd zbiórka na miesięczne opłaty dla dwóch suń, tj Luny u Kasi i Misi (Glorii) u Ewy,