-
Posts
8476 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by iwna5702
-
Psy z Wojtyszek szukają domów, pomóż, adoptuj.
iwna5702 replied to Madzialenos's topic in Już w nowym domu
Tez myśłałam, żeby dzwonić - ale to dobrze, że nie zadzwoniłam, bo jakby nagle zaczęło dzwonić więcej osób w jego sprawie, to by może było podejrzane :) Do znanych mi z fejsa dwoch osób napisałam na priv - i obydwie twierdzą, że na stronie pies jest do adopcji. Nie wiem, jakie te osoby mają możliwości, jesli chodzi o dojście do informacji bezpośrednio u żródła :( - tzn. bo to, że pies jest na stronie i można go szyukać, że widniej w bazie psów do adopcji, nie znaczy jeszcze, ze został wydany - bo mogło się zdarzyć, że ktoś np. nie zaktualizował danych w systemie . Czyli jak na razie jestśmy w punkcie wyjścia :( -
13 lat czekania na dom (TM*) - nadzieja na spokojną starość u Kasi
iwna5702 replied to iwna5702's topic in Już w nowym domu
Dziś osoba, któa wcześnniej mi proponowała pomoc w transporcie - sprawdzala, ze jest do adopcji. Pewnie dopóki się tam nie pojedzie nie uda się nic inaczej dowiedzieć. -
Psy z Wojtyszek szukają domów, pomóż, adoptuj.
iwna5702 replied to Madzialenos's topic in Już w nowym domu
Chyba sie nie dowiemy jak jest ,dopóki ktoś osobiście tam nie pojedzie i nie sprawdzi :( -
Psy z Wojtyszek szukają domów, pomóż, adoptuj.
iwna5702 replied to Madzialenos's topic in Już w nowym domu
Jest duze prawdopodobieństwo, ze na olx tez wisi nieaktualne ogłoszenie -
Psy z Wojtyszek szukają domów, pomóż, adoptuj.
iwna5702 replied to Madzialenos's topic in Już w nowym domu
Ten psiak jest cały czas w bazie Wojtyszek bez wpisu o adopcji -
Psy z Wojtyszek szukają domów, pomóż, adoptuj.
iwna5702 replied to Madzialenos's topic in Już w nowym domu
Coś źle wkleiłam Na stronie Wojtyszek piesek nr 4 (Wojtek) nie wpisu o adopcji i cały czas "wisi" na stronie -
13 lat czekania na dom (TM*) - nadzieja na spokojną starość u Kasi
iwna5702 replied to iwna5702's topic in Już w nowym domu
Najgorzej że Wojtek nadal jest na stronie Wojtyszek i nic nie pisze o tym żeby był adoptowany :( -
13 lat czekania na dom (TM*) - nadzieja na spokojną starość u Kasi
iwna5702 replied to iwna5702's topic in Już w nowym domu
Też napisałam do Madzialenos ale na razie brak odpowiedzi -
Psy z Wojtyszek szukają domów, pomóż, adoptuj.
iwna5702 replied to Madzialenos's topic in Już w nowym domu
Wysyłałam dziś do niej wiadomość na priv. Chipa bernardynki poszukam i wkleję jak znajdę :) -
Dawno nic nie pisałam, ale w sumie u naszej suńci nic nowego, jakoś daje radę, chociaż wiadomo, że to już musi być jak, jest i aby tak się utrzymywało. Póki co Szeri jakoś chodzi choć ma kiepskie te tylne łapki, czasem trzeba jej pomóc przy wstawaniu. Chhoć jest chudziutka - ma apetyt i je to co jej Kasia przygotuje. Szeri kupione całe opakowanie jej pdstawowego leku Cimalgexu 80mg - jest to jak narazie najbardziej skuteczny specyfika na jej bolące stawy .
-
Psy z Wojtyszek szukają domów, pomóż, adoptuj.
iwna5702 replied to Madzialenos's topic in Już w nowym domu
wyszukałam takiego psiaka - może i jemu się udało ? - a jeśli nie może miałby szansę poprzez dogomanię :) 11 LAT W SCHRONISKU Piesek trafił do schroniska 03.10.2008 r.Z Brzezin -Mały starszy piesio czeka na swój domek Chłopak jest miły ,spokojny ,grzeczny Ma dobry kontakt z opiekunem od razu przybiega po głaski Potrafi chodzić na smyczy .Akceptuje towarzystwo innych psów .Będzie wspaniałym kompanem dla osób ,które pragną podarować domek staruszkowi Ma ok 12 lat i pół roku czip-29943 -
13 lat czekania na dom (TM*) - nadzieja na spokojną starość u Kasi
iwna5702 replied to iwna5702's topic in Już w nowym domu
Musze odszukać - to chyba na fb było -
Psy z Wojtyszek szukają domów, pomóż, adoptuj.
iwna5702 replied to Madzialenos's topic in Już w nowym domu
Przyszłam się przywitać - i zaprosić do mnie https://www.dogomania.com/forum/topic/341606-psy-z-wojtyszek-szukają-domów-pomóż-adoptuj/ -
13 lat czekania na dom (TM*) - nadzieja na spokojną starość u Kasi
iwna5702 replied to iwna5702's topic in Już w nowym domu
o rany - nie no to faktycznie podublowaly nam sie psiaki :) - ale to super z drugiej strony ze Wojtek już poza schroniskiem :) Czyli lepiej po prostu już sie skupić na tym wątku psów wojtyszkowych, który juz jest na dogo . Dzięki betatcz1 - sporo się wyjaśniło. a -
13 lat czekania na dom (TM*) - nadzieja na spokojną starość u Kasi
iwna5702 replied to iwna5702's topic in Już w nowym domu
Podnoszę -
13 lat czekania na dom (TM*) - nadzieja na spokojną starość u Kasi
iwna5702 replied to iwna5702's topic in Już w nowym domu
Dzień dobry Wszystkim, właśnie miałam o tym pisać - miałyśmy z Kasią, jak się okazało, nie do końca zaktualizowaną informację o psiakach. W tej sytuacji - musze zmodyfikować wątek . Poza tym mam jednak problem ze zorganizowaniem adopcji na odległość. Czy macie może jakieś informacje w jaki sposób wyszły stamtąd te dwa psiaki - tzn czarny Pyszczek i onkowata sunia? Może jest jakaś inna osoba, oprócz tej, z którą mam kontakt, która pomaga w adopcjach na miejscu - jeśli tak, to proszę o wiadomość na priv. -
13 lat czekania na dom (TM*) - nadzieja na spokojną starość u Kasi
iwna5702 replied to iwna5702's topic in Już w nowym domu
Niestety nie mam zbyt dobrych wieści - osoba, która deklarowala adopcję w Wojtyszkach i dowóz do Łodzi zaczyna się wycofywać, to jakaś zakleta historia. Jednak po raz kolejny sprawdza się powiedzenie - umiesz liczyć, licz na siebie :( -
13 lat czekania na dom (TM*) - nadzieja na spokojną starość u Kasi
iwna5702 replied to iwna5702's topic in Już w nowym domu
Dziękuję za przybycie :) -
13 lat czekania na dom (TM*) - nadzieja na spokojną starość u Kasi
iwna5702 replied to iwna5702's topic in Już w nowym domu
Czarnulek jest naprawde biedny - Wojtus widać jakoś sie w miare przystosował - ale 13 lat w schronisku , nie wierzę zeby to było bez szkody dla organizmu :( -
13 lat czekania na dom (TM*) - nadzieja na spokojną starość u Kasi
iwna5702 replied to iwna5702's topic in Już w nowym domu
Myślę że bazarek prz Przepięknie dziękuję, dam znać kiedy ruszyć z bazarkiem najpierw trzeba muszę się zorientować, czy dam radę ruszyć z tematem :) raz jeszcze dziękuję za deklarację -
13 lat czekania na dom (TM*) - nadzieja na spokojną starość u Kasi
iwna5702 replied to iwna5702's topic in Już w nowym domu
Podnoszę wąteczek - może jeszcze ktoś wspomoże tą akcję -
https://www.dogomania.com/forum/topic/349917-cegiełkowy-i-stałe-deklaracje-na-nowe-życie-dla-schroniskowych-bidoków-do-2305-g-20sta/
-
13 lat czekania na dom (TM*) - nadzieja na spokojną starość u Kasi
iwna5702 replied to iwna5702's topic in Już w nowym domu
Został założony bazarek - na który zapraszam :) https://www.dogomania.com/forum/topic/349917-cegiełkowy-i-stałe-deklaracje-na-nowe-życie-dla-schroniskowych-bidoków-do-2305-g-20sta/ -
13 lat czekania na dom (TM*) - nadzieja na spokojną starość u Kasi
iwna5702 replied to iwna5702's topic in Już w nowym domu
Dziękuję za ten super pomysł, niestety nie wyrobiłem się dziś. Miałam jakieś zawirowania w pracy :( -
13 lat czekania na dom (TM*) - nadzieja na spokojną starość u Kasi
iwna5702 replied to iwna5702's topic in Już w nowym domu
Prawdę mówiąc nie robiłam nigdy, ale to jest jakaś myśl. Jutro rano zrobię :)