Jump to content
Dogomania

iwna5702

Members
  • Posts

    8476
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by iwna5702

  1. Wielkie podziękowania dla jola&tina, która wystąpiła do Skarpety o wsparcie. Łączna kwota wsparcia wyniosla 500 zł, w tym 200 zł dla Szyszki i 300 zł dla Mani. Monika z Katowic przekazała wpłatę własną 40 zl na pomoc psiakom u Kasi. Kasia po otrzymaniu wpłat napewno wszystko potwierdzi na wątku.
  2. Wysłałam już numer konta do asikowskiej.
  3. Kasiu, ja mam u siebie po Warce Enarenal 5mg i Libeo 10 mg i Polprazol 10mg, czy któryś z tych leków przydałby się dla psiaków?
  4. Oj jak dobrze, byśmy prosiły o wsparcie Szyszki. Zaraz sprawdzę historię - Szyszunia już raz dostała pomoc, ale u niej była operacja guza na śledzionie i sterylki, co pochłonęło sporą kwotę i dostałyśmy informację, że możemy wystąpić ponownie po 3 miesiącach.
  5. Dziękujemy Ci bardzo , u Kasi od zawsze zwykle staruszki na stanie i teraz akurat u wiekszości z nich coś złego sie zadziało.
  6. Chciałam napisać teraz do asiuniab prośbę o pomoc i napisanie do skarpety -ale jej poczta nie przyjmuje wiadomości :( Czy jest na wątku ktoś , kto może wystąpić o pomoc finansową do skarpety im Talcott ?
  7. To jest pełna tragedia - weszłam dopiero teraz na wątek, bo musiałam trochę w pracy podgonić. Trzeba będzie jakoś wspomóc Kasię - miałyśmy się zwrócić do skarpety z prośba o dofinansowanie Szyszki, a tu mamy kolejne dwa psiaki w pilnej potrzebie.
  8. Zapraszam na bazarek :) https://www.dogomania.com/forum/topic/352621-krótki-bazarek-ciuszkowo-biżuteryjny-złotko-reserved-medicine-do-2112020-g20sta/?tab=comments#comment-17671759
  9. Ulepiłam bazarek :), na który zapraszam :)
  10. Udalo mi sie wkleić zdjęcie Niuńka, mojego tymczasowicza, który znalazł dom :)
  11. P Kasia zrobiła Łatce kontrolne USG i wynik wyszedł straszny, to praktycznie wyrok. "Łatka prócz guza na śledzionie ma też na wątrobie , która jest obrazowo ogólnie w strasznym stanie. Jutro będę wiedziała czy nie ma przerzutów do płuc...."
  12. Niestety czarne chmury zebrały się nad Łatką , 12 letnią sunieczką Kasi
  13. Udało się załączyć
  14. Mam dziś jakiś problem z przesyłaniem zdjęć, chciałam załączyć wynik badania histopatologicznego Szyszuni. Z opisu badania wynika, że ma naczyniakomięsaka śledziony. Na szczęście zabieg usunięcia śledziony został wykonany na tyle szybko, że tworzący się na niej guz nie zdążył dać przerzutów - ale sunia musi byś pod kontrolą . Z tą chorobą może jeszcze pożyć, ale trudno przewidzieć , jak to się dalej potoczy. Kiedyś sunia z podobnym schorzeniem, żyła jeszcze 2 lata po operacji usunięcia śledziony z guzem .
  15. Kasia wybiera się w końcu tygodnia do weta w sprawie wyników . Pojawiły się jakieś nowe, niezbyt dobre wiadomości o Szyszce :(, trzeba będzie je zweryfikować.
  16. Nie, nie wrócił. Piesek znalazł w dom i już od 2 tygodniu jest w rodzinie z dwójką dzieci. Wszyscy szczęśliwi, bo psiak niezwykle sympatyczny i przyjacielski :). U mnie był w domu tymczasowym, ale nadal był na stronie Palucha, jako psiak do adopcji :).
  17. Bardzo dziękuję, już mam na koncie :)
  18. Na razie cisza, wszystko się toczy zwykłym trybem :). Ja miałam troszkę dodatkowych zajęć z tymczasem. Był u mnie przez ostatnie 10 dni piesek ze schroniska na Paluchu, który po dość trudnej operacji stawu w tylnej lewej łapce w klinice poza schroniskiem , dochodził u mnie do siebie :). Czeka juz na niego dom, ale najpierw musiał zakończyć leczenie.
  19. Ostatnią wpłatę mam z 07.09 :)
  20. Chyba coś źle robię w obecnej wersji dogomanii, nie widzę możliwości edytowania jest tylko opcja "cytuj" - a ja chciałam wejść do pierwszego postu i uaktualnić rozliczenie :(. Eureka - znalazłam takie 3 kropeczki w prawym górnym rogu i już wiem jak edytować :)
×
×
  • Create New...