Jump to content
Dogomania

iwna5702

Members
  • Posts

    8476
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by iwna5702

  1. Dziękuję bardzo, coś źle robię z tymi linkami
  2. Dzień dobry, chciałam zaprosić na mój najnowszy bazarek :) https://www.dogomania.com/forum/topic/352037-dodane-fanty-letni-bazarek-małe-i-duże-rozmiary-dochód-na-rzecz-psiaczków-u-kasi-do-1506do-godz-20-stej/ Teraz poprawiłam :)
  3. Zapraszam na mój najnowszy bazarek :) https://www.dogomania.com/forum/topic/352037-letni-bazarek-małe-i-duże-rozmiary-dochód-na-rzecz-psiaczków-u-kasi-do-1506do-godz-20-stej/
  4. A ja tylko dorzucę nowinkę - Kitty pojechala do domu praktycznie z marszu :) do fajnej 3osobowej rodziny z dorosłą już córka, która niebawem będze meszkać w swoim mieszkaniu, a Kitty z nią Mejsce Kitty zajęła Lunka - Czarnulka , niestety wymaga socjalizacji i w związku z tym domek nieprędko może się trafić Dołączam zdjęcia dwóch starszych psiaczków, które w tym samym czasie przyjechaly z suniami - z tym , ze te psinki od razu do DS
  5. Kochane te staruszeczki - im się udało, znalazły dom w najwspanialszym miejscu na świecie :)
  6. Bardzo dziękuję - już wpisałam do rozliczenia :)
  7. Agat 21 - przepraszam, ze tutaj, nie mogę wysłać do Ciebie wiadomośći z rozliczeniem bazarku - chyba masz skrzyneczkę pełną
  8. Z Kiciulą wyjechała czarna dziczka, która ma szansę na socjalizację w hoteliku, no i jeszcze 2 starsze psiaczki też tym transportem jechały, ale one już do domu stałego - potem wkleję ich zdjęcia :)
  9. Nic się nie zmieniło, a jest jeszcze gorzej, nawet tej babce co woziła na DT do Ani nie zgodzili się na jednorazowy odbiór. Kobieta z biura, która ja zna od lat powiedziała, że nie robią wyjątków i nawet jej nie darują co najmniej 2 wizyt. Babka napisała zażalenie do gminy i czeka na odp..
  10. a ja taki bazarek wysmażyłam - Rozi już była na nim :)
  11. Zapraszam na mój najnowszy bazarek :)
  12. A tu mój najnowszy bazarek, na który wszystkich zapraszam https://www.dogomania.com/forum/topic/351911-dla-psiaczków-u-kasi-torba-podróżna-akwarystyka-ubrania-małe-i-duże-od-34-do-50-do-2205-do-godz-20stej/page/2/?tab=comments#comment-17615570
  13. Ja się zbieram robić kolejny bazarek , jakiś pieniądz się psiakom przyda :) Tym bardziej, ze na gorący stołek u Ewy przyjechala kolejna i znów ruda sunia ze schroniska na W tego pierwszego :) Ma 5 lat i od urodzenia tam była, urocza, przyjaźnie nastawiona do świata. Roboczo dostała na imię Kicia, ale w trakcie poznawania pewnie Ewa nazwie ja inaczej :)
  14. Kuleczka, to do sesji rozbieranych Palyboya może startować :)
  15. A Lunka, czemu taki smuteczek ? Może nie jest smutna tylko ma taką urodę :)
  16. Jak super, że pomyślałaś o takim wsparciu :), Kasia nigdy o nic nie prosi , a tyle psiaków zaopiekować to i potrzeb wiele. :) Dobrze też się złożyło, ze Wrocław jest punktem kontaktowym i po drodze do Slupska :)
  17. Trochę je znużyło, to Twoje pisanie :) Kulka wygląda tu okazałe, ale to w sumie nieduża sunia . W schronisku napisali, że ma 17 lat, wprawdzie ma siwy pyszczek ale zachowuje się jak młody psiak :)
  18. Nie tracę nadziei, może jeszcze się uda go stamtąd zabrać
  19. Jakie cudne babcie, a Mania w twarzowej apaszce :) Nie wychodzi mi z głowy Fox, który wtedy nie załapał się na nasz ratunek :(
  20. Kasiu ja to głównie logistyka i gdyby nie Twoja pomoc oraz wsparcie sympatyków naszych "psich akcji "też niewielu by z tego było. :) Dobrze, że jest nas trochę, tych którzy pomagają. Najgorsze jest to, że są pieniądze w gminach na opiekę nad bezdomnymi zwierzętami tylko te pieniądze idą do kieszeni hycla, a prywatni ludzie, jak chcą pomóc muszą wykładać swoje, z trudem zarobione pieniądze, a dla hycla to łatwa kasa :( Kochana Maniusia, mnie też Edzia nie bardzo pasowała :). Po lekturze na fb i udostępnianiu psiaków z Radys, Węgrowa, Wojtyszek i ze wszystkich innych miejsc, które się pojawiają z trudem zasypiam i najgorzej, że ze świadomością, że właściwie nie można im pomóc. Większość tych biednych psin odejdzie w strasznych, schronikowych warunkach nie zaznawszy normalnego życia ze swoją rodziną. Ostatnio, żeby jeszcze utrudnić i tak znikome adopcje, Węgrowo koło Grudziądza wprowadziło odbiory tylko w tygodniu, w soboty już nie ma adopcji. Przed adopcja trzeba wypełnić ankietę przedadopcyjną, co może skutkować nie wydaniem psa, jeśli do czegoś w ankiecie się przyczepią i na koniec będzie trzeba co najmniej 2 razy przyjechać do wybranego psa. Ostatniego punktu w ogóle nie rozumiem w sytuacji, gdzie w tym miejscu nie ma wolontariatu i psy nie chodzą na spacery. Co da wyjście psa za bramę i powrót do schroniskowej klatki. To nawet jest niebezpieczne dla tego psa, bo po powrocie może zostać zatakowany przez te psy, które zostaly w boksie. Nie da się tego pojąć, dlaczego taki okrutny system i zle prawo dla zwierząt ciągle funkcjonuje w Polsce, w kraju, który aspiruje do Europy :(
  21. Nowa ruda suńka ma na imię Edzia - Kasia przywiozła ją do siebie i tu Edzia będzie już mieszkała :) Transport wyniósł 200,- zl , a w razie potrzeby wydatki związane z lekarzem bądź karmą będziemy starali się jakoś wspomagać finansowo. Edzia nie mogła lepiej trafić. jest bardzo zaląkniona i wycofana. Zajęła pokoik, w którym ma swoje miękkie posłanie i na którym odsypia schroniskowe stresy. Chyba jeszcze nie wierzy, że tak już będzie zawsze :), jest wolna , ma swobodny dostęp do wyjścia na podwórko, więc kiedy tylko jej przyjdzie ochota może wyjść przed dom i poleżeć na trawce :)
  22. Zapraszam na bazarek dla starszych psiaczków u Kasi https://www.dogomania.com/forum/topic/351785-różne-różności-bluzki-spodnie-swetry-i-dla-zwierzaków-też-coś-się-znajdzie-do-0505-do-godz20stej/page/3/
  23. Też się bardzo ucieszyłam, nie sądziłam, że się jej udało tak szybko trafić do domu :)
  24. Zapraszam na mój nowy bazarek :) Różne różności - bluzki, spodnie, swetry.. i dla zwierzaków też coś się znajdzie :) do 05.05. do godz.20stej
×
×
  • Create New...