Jump to content
Dogomania

iwna5702

Members
  • Posts

    8476
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by iwna5702

  1. Właśnie trochę się tego obawiam :( Moze jak juz będzie u Kasi . Żeby tylko udało się go wyciągnąć :(
  2. Miałam nadzieję, że więcej osób zauważy ten wątek, ale moze jeszcze ktoś dołączy :)
  3. Tak i dlatego zaczęłam ten watek, chociaż może być trudno to wszystko zgrać
  4. No tak, teraz zrozumiałam, taki punkt przesiadkowy może być potrzebny :)
  5. To super wiadomość. To ja się podpytam jak to połączyć z odbiorem psa ze schroniska
  6. Wrócę na wątek po południu, bo zaraz będę musiała wyjść :)
  7. Dziękuję za tą informację, ale mam już uzgodnione wszystko z Kasią. Kasia od wielu lat opiekuje się schroniakowymi psiakami po przejściach a głównie psimi staruszkami. Ma podejście i niemałą wiedzę. W pierwszym poście jest link do jej hoteliku
  8. Ewuniu bardzo Ci dziękuję, na razie muszę się jakoś zorganizować, będę dawać znaki jak już przyjdzie co do czego :)
  9. A może znowu będzie jechać za jakiś czas?
  10. Nie da rady załatwić papierów dla psow :(
  11. Jeszcze mam 3 linki z wotyszkowymi psami ale już jutro wkleję. Nie da rady pomoc wszystkim, ale będziemy sie starać :)
  12. Bardzo dziękuję, im więcej nas tutaj tym większe szanse psiaków :)
  13. Oj ale to ten kontakt może być bardzo pomocny, poproszę jakiś namiar do tego Pana, chociaż się dowiem jaka cena. Skoro wozi psiaki, to też większa gwarancja, że ma jakieś doświadczenie i odpowiednio zabezpieczy je w drodze. A może się uda, że ktoś z Łodzi znajomy pojedzie za zwrot kosztów paliwa :)?
  14. Dziękuję bardzo, zobaczymy co się da zrobić. Wyzwaniem jest dla nas transport psów, niestety nie mam możliwości sama tego wykonać :(
  15. Hotelikowanie dwóch psiakow będzie kosztowało 600 zł miesięcznie (tzn za 1 psiaka 300 zł). Jest to specjalna minimalna cena, tylko dla schroniskowych psów, w której zawiera się również koszt karmy. Wszystkie koszty związane z ew. leczeniem będą stanowić dodatkowwy koszt oprócz płatności za hotelikowanie. Będzie też jednorazowy koszt przewozu psiakow z Łodzi do Slupska Poniżej prośba o deklaracje - kto mógłby nas wesprzeć, na jaką pomoc możemy liczyć, żeby dać chociaż na koniec lepsze życie tym biednym psiakom
  16. Jescze mi ten lezy na sercu :( 11 LAT W SCHRONISKU Piesek trafił do schroniska 03.10.2008 r.Z Brzezin -Mały starszy piesio czeka na swój domek Chłopak jest miły ,spokojny ,grzeczny Ma dobry kontakt z opiekunem od razu przybiega po głaski I stary Benio
  17. Rudy dziadek - nazwałyśmy go Wojtek - to jeden z dziesiątek jak nie setek psich istnień które wegetują niewidoczne od kilkunastu lat. Rudy, zwykły stary nijaki, pies bez żadnych szans, ma ich za sobą 13. Pies jeszcze żyje, jeszcze jest i walczy o kolejny dzień... Gdyby był w stanie uzbierać miesięcznie 300 zł , mógłby spędzić resztkę życia, która mu pozostała u boku naszej Szarki i niemal 15 letniej Kamy, którą Kasia adoptowała w zeszłym rokuze schroniska w Pile. Mógłby zamieszkać i żyć tak, jak żyją babcie , które zapraszają na stronę poświęconą wszystkim staruszkom ,które mieszkały u Kasi i które pewnie pamiętacie z moich dogomaniackich wątków Poniżej link: https://plus10.weebly.com/ Wojtuś (TM*) W schronisku od 2006 13- lat w schronisku czeka na swojego człowieka .....-Średnio duży starszy psiak jest grzeczny i spokojny Miły i oddany w stosunku do opiekuna Nieśmiały przy obcych osobach .Ma pozytywny kontakt z innymi psiakami .Potrafi chodzić na smyczy ale zdecydowanie lepiej czuje się na wolności .Będzie wspaniałym kompanem dla starszych ludzi mieszkających w domku z ogrodem ma 13 lat i pół roku Deklaracje stale: 1. WiosnA - 15,- zl na Wojtusia ( i 15,- zl na Pyszczka - Pyszczek adoptowany) 2. Nadziejka - jej dzici - po 25,- zl przez pierwsze 3 misiace 3. Jankamałpa -10,- zl 4. Beatacz1 - 10,- zl
  18. Dzięki za poradę - trochę póżno przeczytałam - u mnie nałożyło się też uczulenie na pyłki kwitnących już teraz roslinek , ale szczęśliwie wyszłam już z tego:) W sumie przed antybiotykiem brałam takie typowe leki typu ibupron, polopirynka S - ale tym razem nie dalo to spodziewanych rezultatów, więc wszedl antybiotyk. Wczesniej brałam Augmentin więc tym razem dostalam jakiś na "B". Rozmawiałam z Kasią - jakoś się udajei przemycić po trochu tego suplementu, niestety oólnie widać, że z suczynki zrobiła się prawdziwa psia babcia i w takiej sytuacji już za wiele sie nie zrobi .
  19. Zaoraszam na mój najnowszy bazarek :) https://www.dogomania.com/forum/topic/349760-złote-kolczyki-trochę-avonu-kurtka-wiosenna-i-inne-do-20042019-godz-2000/?tab=comments#comment-17459215
  20. No tam już Kasia próbuje różnych spsobów . Pewnie dziś zadzwonię , dowiwem się jaka sytuacja. Właśnie pwoli wychodze z przeziębienia. Nie wiem kiedy i jak tak starsznie się przeziębiłam. Dawno mnie tak nie wzięło. Zeby się dłużej nie męczyć łykam antybiotyk - na jedno pomaga, ale ponoć też może tgroszkę zaszkodzić - ale juz dłużej nie mogłam chodzić kaszlem, którego domowymi sposobami nie dało rady pokonać.
×
×
  • Create New...