-
Posts
8476 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by iwna5702
-
13 lat czekania na dom (TM*) - nadzieja na spokojną starość u Kasi
iwna5702 replied to iwna5702's topic in Już w nowym domu
Właśnie trochę się tego obawiam :( Moze jak juz będzie u Kasi . Żeby tylko udało się go wyciągnąć :( -
13 lat czekania na dom (TM*) - nadzieja na spokojną starość u Kasi
iwna5702 replied to iwna5702's topic in Już w nowym domu
Miałam nadzieję, że więcej osób zauważy ten wątek, ale moze jeszcze ktoś dołączy :) -
13 lat czekania na dom (TM*) - nadzieja na spokojną starość u Kasi
iwna5702 replied to iwna5702's topic in Już w nowym domu
Tak i dlatego zaczęłam ten watek, chociaż może być trudno to wszystko zgrać -
13 lat czekania na dom (TM*) - nadzieja na spokojną starość u Kasi
iwna5702 replied to iwna5702's topic in Już w nowym domu
No tak, teraz zrozumiałam, taki punkt przesiadkowy może być potrzebny :) -
13 lat czekania na dom (TM*) - nadzieja na spokojną starość u Kasi
iwna5702 replied to iwna5702's topic in Już w nowym domu
To super wiadomość. To ja się podpytam jak to połączyć z odbiorem psa ze schroniska -
13 lat czekania na dom (TM*) - nadzieja na spokojną starość u Kasi
iwna5702 replied to iwna5702's topic in Już w nowym domu
Wrócę na wątek po południu, bo zaraz będę musiała wyjść :) -
13 lat czekania na dom (TM*) - nadzieja na spokojną starość u Kasi
iwna5702 replied to iwna5702's topic in Już w nowym domu
Dziękuję za tą informację, ale mam już uzgodnione wszystko z Kasią. Kasia od wielu lat opiekuje się schroniakowymi psiakami po przejściach a głównie psimi staruszkami. Ma podejście i niemałą wiedzę. W pierwszym poście jest link do jej hoteliku -
13 lat czekania na dom (TM*) - nadzieja na spokojną starość u Kasi
iwna5702 replied to iwna5702's topic in Już w nowym domu
Ewuniu bardzo Ci dziękuję, na razie muszę się jakoś zorganizować, będę dawać znaki jak już przyjdzie co do czego :) -
13 lat czekania na dom (TM*) - nadzieja na spokojną starość u Kasi
iwna5702 replied to iwna5702's topic in Już w nowym domu
A może znowu będzie jechać za jakiś czas? -
13 lat czekania na dom (TM*) - nadzieja na spokojną starość u Kasi
iwna5702 replied to iwna5702's topic in Już w nowym domu
Zaraz pousuwam :) -
13 lat czekania na dom (TM*) - nadzieja na spokojną starość u Kasi
iwna5702 replied to iwna5702's topic in Już w nowym domu
Nie da rady załatwić papierów dla psow :( -
13 lat czekania na dom (TM*) - nadzieja na spokojną starość u Kasi
iwna5702 replied to iwna5702's topic in Już w nowym domu
Jeszcze mam 3 linki z wotyszkowymi psami ale już jutro wkleję. Nie da rady pomoc wszystkim, ale będziemy sie starać :) -
13 lat czekania na dom (TM*) - nadzieja na spokojną starość u Kasi
iwna5702 replied to iwna5702's topic in Już w nowym domu
Dzięki -
13 lat czekania na dom (TM*) - nadzieja na spokojną starość u Kasi
iwna5702 replied to iwna5702's topic in Już w nowym domu
Bardzo dziękuję -
13 lat czekania na dom (TM*) - nadzieja na spokojną starość u Kasi
iwna5702 replied to iwna5702's topic in Już w nowym domu
Bardzo dziękuję, im więcej nas tutaj tym większe szanse psiaków :) -
13 lat czekania na dom (TM*) - nadzieja na spokojną starość u Kasi
iwna5702 replied to iwna5702's topic in Już w nowym domu
Oj ale to ten kontakt może być bardzo pomocny, poproszę jakiś namiar do tego Pana, chociaż się dowiem jaka cena. Skoro wozi psiaki, to też większa gwarancja, że ma jakieś doświadczenie i odpowiednio zabezpieczy je w drodze. A może się uda, że ktoś z Łodzi znajomy pojedzie za zwrot kosztów paliwa :)? -
13 lat czekania na dom (TM*) - nadzieja na spokojną starość u Kasi
iwna5702 replied to iwna5702's topic in Już w nowym domu
Trasa Łódź - Słupsk -
13 lat czekania na dom (TM*) - nadzieja na spokojną starość u Kasi
iwna5702 replied to iwna5702's topic in Już w nowym domu
Dziękuję bardzo, zobaczymy co się da zrobić. Wyzwaniem jest dla nas transport psów, niestety nie mam możliwości sama tego wykonać :( -
13 lat czekania na dom (TM*) - nadzieja na spokojną starość u Kasi
iwna5702 replied to iwna5702's topic in Już w nowym domu
Hotelikowanie dwóch psiakow będzie kosztowało 600 zł miesięcznie (tzn za 1 psiaka 300 zł). Jest to specjalna minimalna cena, tylko dla schroniskowych psów, w której zawiera się również koszt karmy. Wszystkie koszty związane z ew. leczeniem będą stanowić dodatkowwy koszt oprócz płatności za hotelikowanie. Będzie też jednorazowy koszt przewozu psiakow z Łodzi do Slupska Poniżej prośba o deklaracje - kto mógłby nas wesprzeć, na jaką pomoc możemy liczyć, żeby dać chociaż na koniec lepsze życie tym biednym psiakom -
13 lat czekania na dom (TM*) - nadzieja na spokojną starość u Kasi
iwna5702 replied to iwna5702's topic in Już w nowym domu
Jescze mi ten lezy na sercu :( 11 LAT W SCHRONISKU Piesek trafił do schroniska 03.10.2008 r.Z Brzezin -Mały starszy piesio czeka na swój domek Chłopak jest miły ,spokojny ,grzeczny Ma dobry kontakt z opiekunem od razu przybiega po głaski I stary Benio -
Rudy dziadek - nazwałyśmy go Wojtek - to jeden z dziesiątek jak nie setek psich istnień które wegetują niewidoczne od kilkunastu lat. Rudy, zwykły stary nijaki, pies bez żadnych szans, ma ich za sobą 13. Pies jeszcze żyje, jeszcze jest i walczy o kolejny dzień... Gdyby był w stanie uzbierać miesięcznie 300 zł , mógłby spędzić resztkę życia, która mu pozostała u boku naszej Szarki i niemal 15 letniej Kamy, którą Kasia adoptowała w zeszłym rokuze schroniska w Pile. Mógłby zamieszkać i żyć tak, jak żyją babcie , które zapraszają na stronę poświęconą wszystkim staruszkom ,które mieszkały u Kasi i które pewnie pamiętacie z moich dogomaniackich wątków Poniżej link: https://plus10.weebly.com/ Wojtuś (TM*) W schronisku od 2006 13- lat w schronisku czeka na swojego człowieka .....-Średnio duży starszy psiak jest grzeczny i spokojny Miły i oddany w stosunku do opiekuna Nieśmiały przy obcych osobach .Ma pozytywny kontakt z innymi psiakami .Potrafi chodzić na smyczy ale zdecydowanie lepiej czuje się na wolności .Będzie wspaniałym kompanem dla starszych ludzi mieszkających w domku z ogrodem ma 13 lat i pół roku Deklaracje stale: 1. WiosnA - 15,- zl na Wojtusia ( i 15,- zl na Pyszczka - Pyszczek adoptowany) 2. Nadziejka - jej dzici - po 25,- zl przez pierwsze 3 misiace 3. Jankamałpa -10,- zl 4. Beatacz1 - 10,- zl
-
Dzięki za poradę - trochę póżno przeczytałam - u mnie nałożyło się też uczulenie na pyłki kwitnących już teraz roslinek , ale szczęśliwie wyszłam już z tego:) W sumie przed antybiotykiem brałam takie typowe leki typu ibupron, polopirynka S - ale tym razem nie dalo to spodziewanych rezultatów, więc wszedl antybiotyk. Wczesniej brałam Augmentin więc tym razem dostalam jakiś na "B". Rozmawiałam z Kasią - jakoś się udajei przemycić po trochu tego suplementu, niestety oólnie widać, że z suczynki zrobiła się prawdziwa psia babcia i w takiej sytuacji już za wiele sie nie zrobi .
-
Zaoraszam na mój najnowszy bazarek :) https://www.dogomania.com/forum/topic/349760-złote-kolczyki-trochę-avonu-kurtka-wiosenna-i-inne-do-20042019-godz-2000/?tab=comments#comment-17459215
-
No tam już Kasia próbuje różnych spsobów . Pewnie dziś zadzwonię , dowiwem się jaka sytuacja. Właśnie pwoli wychodze z przeziębienia. Nie wiem kiedy i jak tak starsznie się przeziębiłam. Dawno mnie tak nie wzięło. Zeby się dłużej nie męczyć łykam antybiotyk - na jedno pomaga, ale ponoć też może tgroszkę zaszkodzić - ale juz dłużej nie mogłam chodzić kaszlem, którego domowymi sposobami nie dało rady pokonać.