-
Posts
8476 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by iwna5702
-
Chyba Viva się za nie wzięła i teraz jest tam lepiej, generalnie gdzie się nie obrócić tam dno. Wszystkie prywatne schroniska powinni zlikwidować
-
Też na W , ale bliżej Grudziądza .
-
A to sunia, która po ok 9 latach wyjechała ze schroniska, w którym psy nie mają spacerów, nie mają swoich wolontariuszy :(, a czasem nawet imion
-
Już się znowu uruchomili, chyba od tego tygodnia. Widziałam na fb, że zgłosiły się nowe osoby, które rozwożą psiaki do domów adopcyjnych :)
-
Nie tym razem z innego :( z okolic Grudziądza
-
Pati pojechała do swojego domku - ten hotelik robi kawał super roboty w zakresie adopcji :), ale też zasadniczym plusem jest to, że działa tam wolontariuszka, która ma dobre kontakty i jakoś udaje jej się znajdować dobre domy :) Na mejsce Pati na chwilke dojechała sunia zabrana ze złego schroniska - szukamy dla niej domu stałego. :)
-
Odzywam się po Świętach - bardzo dziwnych w tym roku. Kiedy wreszcie ten wirus pójdzie sobie ...
-
-
-
Calymi dniami siedze w domu, bo szczęśliwie mogę tak pracować , dobrze, ze czasem słoneczko świeci i mam sunke z którą mogę , pospacerować :) U psinek wszystko dobrze, rudzinka Pati poczuła w sobie matczyna miośc i pomaga w opiece nad maluchami :) Prawdziwa mama szczeniaczków nie ma nic przeciwko temu, żeby Pati opiekowała się nimi wspólnie z nią, wiec Pati została prawdziwą ciocią :)
-
Dopadł mnie ponury nastrój . Wirus szaleje - zwierzęta jak zwykle ucierpią na tym jeszcze bardziej :(
-
Takie zdjęcia są najfajniejsze :)
-
Potwierdzam wpływ - bardzo dziękuję :)
-
A na koniec pozdrowienia od Rudzinki :) ze spaceru
-
Tym trzem pieseczkom udało się wyjechać - będą leczone. Spanielcia Wendy, i rudy psiaczek Pako - już nie odzyskają wzroku. Wendy będzie musiała mieć usuniętą również drugą gałkę oczną :), ale przynajmniej zmienią się im warunki życia. Mają wolność i wspaniała opiekę :). Może później będę robić bazarki też z dedykacja dla któregoś z nich - ale na razie muszą odreagować pobyt w ciężkim schronisku i powoli dojść do siebie.
-
Pako
-
Wendy
-
Taja
-
bardzo dziękuję :)
-
Jutro pewnie zmieszczę zdjęcia :)
-
Ten weekend obfitował w kolejne wydarzenia, udało się dzięku wsparciu osóbz fb wyprowadzić z b złego schroniska wywieżć 3 starsze , w tym 2 niewidome psiaki i ledwo żyjącą ok 15 letnią sunię - w typie berneńskiego psa pasterskiego, która pojechała do Fundacji Pastzerze :)