Jump to content
Dogomania

iwna5702

Members
  • Posts

    8476
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by iwna5702

  1. Chyba Viva się za nie wzięła i teraz jest tam lepiej, generalnie gdzie się nie obrócić tam dno. Wszystkie prywatne schroniska powinni zlikwidować
  2. Też na W , ale bliżej Grudziądza .
  3. A to sunia, która po ok 9 latach wyjechała ze schroniska, w którym psy nie mają spacerów, nie mają swoich wolontariuszy :(, a czasem nawet imion
  4. Już się znowu uruchomili, chyba od tego tygodnia. Widziałam na fb, że zgłosiły się nowe osoby, które rozwożą psiaki do domów adopcyjnych :)
  5. Nie tym razem z innego :( z okolic Grudziądza
  6. Pati pojechała do swojego domku - ten hotelik robi kawał super roboty w zakresie adopcji :), ale też zasadniczym plusem jest to, że działa tam wolontariuszka, która ma dobre kontakty i jakoś udaje jej się znajdować dobre domy :) Na mejsce Pati na chwilke dojechała sunia zabrana ze złego schroniska - szukamy dla niej domu stałego. :)
  7. Odzywam się po Świętach - bardzo dziwnych w tym roku. Kiedy wreszcie ten wirus pójdzie sobie ...
  8. Calymi dniami siedze w domu, bo szczęśliwie mogę tak pracować , dobrze, ze czasem słoneczko świeci i mam sunke z którą mogę , pospacerować :) U psinek wszystko dobrze, rudzinka Pati poczuła w sobie matczyna miośc i pomaga w opiece nad maluchami :) Prawdziwa mama szczeniaczków nie ma nic przeciwko temu, żeby Pati opiekowała się nimi wspólnie z nią, wiec Pati została prawdziwą ciocią :)
  9. Dopadł mnie ponury nastrój . Wirus szaleje - zwierzęta jak zwykle ucierpią na tym jeszcze bardziej :(
  10. Ojej jak super - akcja udana !!!! To poznał na miejscu parę koleżanek i kolegów :)
  11. Takie zdjęcia są najfajniejsze :)
  12. Też myślę o jednym radysiaku ma niski numer weteran tam :( ale oblozenie mam na maksa
  13. Chyba będzie miejscówka dla niego ale muszę jeszcze dopytać :)
  14. Potwierdzam wpływ - bardzo dziękuję :)
  15. A na koniec pozdrowienia od Rudzinki :) ze spaceru
  16. Tym trzem pieseczkom udało się wyjechać - będą leczone. Spanielcia Wendy, i rudy psiaczek Pako - już nie odzyskają wzroku. Wendy będzie musiała mieć usuniętą również drugą gałkę oczną :), ale przynajmniej zmienią się im warunki życia. Mają wolność i wspaniała opiekę :). Może później będę robić bazarki też z dedykacja dla któregoś z nich - ale na razie muszą odreagować pobyt w ciężkim schronisku i powoli dojść do siebie.
  17. bardzo dziękuję :)
  18. Jutro pewnie zmieszczę zdjęcia :)
  19. Ten weekend obfitował w kolejne wydarzenia, udało się dzięku wsparciu osóbz fb wyprowadzić z b złego schroniska wywieżć 3 starsze , w tym 2 niewidome psiaki i ledwo żyjącą ok 15 letnią sunię - w typie berneńskiego psa pasterskiego, która pojechała do Fundacji Pastzerze :)
×
×
  • Create New...