-
Posts
8476 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by iwna5702
-
Przyszłam się przywitać :)
-
Kasia miała dziś problem z dostaniem się na dogo i uradziłyśmy, że wyśle do mnie na maila swój wpis, poniżej relacja o suńkach u Kasi: "Witajcie . Jeśli o Lunke chodzi , to jesteśmy po wizycie u weterynarza , dostaje leki i póki co ma się dobrze . Babcie mieszkają razem -mają wspólny pokój w psim domu, na szczęście Kulka nie przejawiła najmniejszej reakcji w czasie, kiedy telepotało Lunką , nie wiem natomiast jak ona się uchowała w schronisku....wygląda na to, że szczęśliwie dzieliła swój kawałek betonu z bidokami pokroju Kulki jeśli wyszła stamtąd cała i z grubsza zdrowa . Obie babcie są grzeczne, mają wilczy apetyt , zachowują czystość i nie wyglądają na przypisany im wiek - myślę, że tak jest niestety w większości przypadków , psy oceniane są na dużo więcej niż mają w rzeczywistości. Zarówno Luna jak i Kulka przystosowały się do nowych warunków błyskawicznie , Lunka na początku była trochę wystraszona , przytłaczała ją obecność obcych psów ,trzymała się nieco z boku . W tej chwili przybiega do człowieka razem z innymi , jest wesoła, rozmerdana, cichutka , taka z niej poczciwina kochana. Kulka z kolei nawija za dwie :) Przez pierwsze dwa dni myślałam, że będzie jedną z takich, co to może nigdy nie przemówią, specyficznie dla swojej psiej osóbki ,"zawieszała się" co jakiś czas, wklejała nieruchomo oczka w człowieka , milczała jak grób i myślała, myślała, myślała , zmieniała lokalizacje o pare metrów i w ciszy "rozpracowywała" człowieka od nowa , ale jak się w pewnym momencie uruchomiła , tak dziobek jej się od tamtego czasu nie zamyka. Jak na swoje 17 lat całkiem dziarska z niej dziewczyna, nieźle radzi sobie w chodzeniu po schodach z czego ochoczo korzysta przychodząc do domu, wie, że pani nigdy "biednemu" psu nie odmówi i nadprogramowo można załapać się na smaczne kąski wychodzące z lodówki , no a potem jak już nie chcą karmić to pozostaje poszczekać - i tak sobie szczeka Kulka i szczeka, aż jej nie zamknie w psim domu na drzemkę - w zasadzie to jedyny czas kiedy Kulka nie wydobywa z siebie dźwięków. " Na razie wygląda, że wszystko dobrze :)
-
Już wpłynęło 25,- zl od Nadziejki
-
Nadziejko, dziękuję bardzo - ściskam i pozdrawiam :)
-
Dobrej Nocy :)
-
I siedzi 6-7 lat w schronisku bez wolontariatu :(, cały czas kombinuję jakby tu ją jeszcze stamtąd zabrać .
-
Człowiek chciałby jak najwięcej psiaków wyrwać z tych zimnych miejsc, niestety tylko nielicznym się udaję. Mnie w głowie siedzi taka 14 letnia sunia :(
-
Pewnie zbierzemy się do badań, na razie suńki aklimatyzuja się po paroletnim pobycie za kratami
-
Dziękuje za ten wpis. Kasia jest z Lunka na co dzień i obserwuje jej stan, ma eż stały kontakt z vetem . Czekam na nowe informacje od niej, mam nadzieję, że może niebawem cos nam o suńkach napisze na wątku.
-
Nic nie szkodzi, upłynęło sporo czasu od naszych pierwotnych planów więc zrozumiałe, że warunki w jakich teraz działamy mogły się zmienić. Dziękuję za przybycie na wątek i życzę dużo zdrówka dla Ciebie i Twoich futrzaczków. :)
-
U Lunki/Lenki Kasia zauważyła niepokojące objawy. Sunką miała dwa ataki padaczkowe. Być może jest to następstwo stresów, związanych ze zmianami w jej życiu, adopcja, podróżą nowym domem. Lunka dostaje na razie luminal na uspokojenie. Na razie kolejne ataki nie pojawiły się.
-
I po raz kolejny sprawdza się powiedzenie, że w grupie siła :)
-
Zaglądam i czytam z radością :)
-
I udało się, fantastycznie, że bidoczek opuścił przytulisko. Zrobił się ziąb, byłoby mu trudno przetrwać ten długi weekend. .
-
Potwierdzam wpłatę od Jo37 - bardzo dziękuję :)
-
Dziekuję bardzo za wiadomość - nieomieszkamy skorzzystać :)
-
I ja zapraszam na swój dla strszych suniek zabranych ze schroniska o złej sławie https://www.dogomania.com/forum/topic/350782-bazarek-dla-starszych-suniek-złote-kolczyki-cegiełki-i-inne-ciekawostki-do-1711-do-godz-2000/page/2/
-
Podnosze wątek :)
-
Podnoszę bazarek :)
-
Przecież to taka malizna :(
-
No właśnie, teraz to ciężko na dogo z wklejaniem czegokolwiek :(
-
Potwierdzam wpłaty od : jankamałpa - 30,- zł i agat21 - 30,- zl - bardzo dziękuję :
-
Spreparowałam bazarek , na który zapraszam :)
-
Bardzo dziękuję - jak tylko wpłynie potwierdzę na wątku :)