-
Posts
8476 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by iwna5702
-
Rudzinka, jak każdy psiaczek u Ewy dostała swoje imię - a mianowicie Pati, cieszę się, bo ta Lola tak do końca mi nie pasowała :) do jej delikatnej osobowości. Pati była dziś u psiego fryzjera - została solidnie wykapana i na pewno jej bardzo ulżyło. Cały czas trwa walka ze strupkami pod sierścią, jednak lata zaniedbań, przy tak gęstym futerku zrobiły swoje . Dobrze, ze już jest w domku, bezpieczna i zaopiekowana
-
Bardzo dziękujemy eziek za bazarek :)
-
No niestety, tez był dla mnie ból :(, ale wieści od Ewy są dobre. Rudzia miała sporo strupków i widać, że miejscami powycinaną sierść. Widać, że starano się ja wydać w jak najlepszym stanie .Po wizycie u veta okazało się, że strupki są od pcheł, jakie zapewne zamieszkiwały obfite futerko suńki. Sunia zajęła sobie od razu strategiczne miejsce na legowisku pod stołem, z którego dobrze widać całą przestrzeń pokoju. Je podane jedzonko ciepłe oraz sucha karmę i nawiązuje nowe znajomości :)
-
Rudzinka była u mnie tymczasowo - i wczoraj pojechała zająć zwolnioną przez Dumkę miejscówkę u Ewy - z Wielką Nadzieją, że może i ona znajdzie swój dom :)
-
Do domu z ogródkiem pod Warszawą :)
-
Dziękuję za wpłatę - mam już 50,- zl na koncie suniek :)
-
Tez się strasznie cieszę, jedna już w swoim domku - a druga? Myślałam o niej cały czas i czekałam na moment , kiedy będzie mogła wreszcie przyjechać i udało się :)
-
Została poddana obróbce wodno-cieplnej i zajęła strategiczną pozycję przy moim legowisku :)
-
Ale jak wiadomo natura nie znosi próżni i na miejsce Dumki dojechała Lola (Rudełka) :)
-
A na deser dobre wieści zadziałało "Szkło kontaktowe" i Dumka wczoraj pojechała do swojego domu :) Huraaaa
-
Chyba w końcu wczoraj wysłałam :(, bardzo przepraszam, ze tyle czasu to trwało
-
Ząbek był cudowny, miałam okazje poznać go osobiście - wszędzie go było pelno, zaganiał stado, wskakiwał na łóżka, pkonywał schody góra-dół. Będzie go brakowało maluśkiego :(
-
To jest dobra miejscówka na te szarugi - wszystkim się już chyba ulewa - a to dopiero koniec stycznia . Do wiosny dalekooo
-
Jak najbardziej - jest to cykliczny program na TVN - teoretycznie satyryczny, prowadzony przez dziennikarza i zaproszoną osobę, rozmowy dotyczą bieżącej sytuacji w kraju, jest to program codzienny, a przy niedzieli, są na koniec pokazywane psiaki szukające domów:)
-
A Dumka była niedzielnym (26.01) w szkle kontaktowym :)
-
Po niejakich komplikacjach - udało mi się wejść na dogo - mam wpływ 30,- zł z bazarku Nadziejki - bardzo dziękuję :)
-
Po wypadku bezdomna Pikusia z porażonym tyłem prosi o pomoc w BDT/DS
iwna5702 replied to Moli@'s topic in Psy do adopcji
Dzień dobry, melduję się na wątku :) Postaram się dizś wysłać obróżkę - już mam dane do przesyłki od Rozi :) -
NA razie wszystko toczy się po staremu, psiaki mają ciepło, są nakarmione zdrowym jedzeniem, zadbane - tylko żeby jeszcze trochę pogoda się poprawila. Chociaż nie ma mrozów - ten wiecznie zachmurzony krajobraz i przenikająca wilgoć też dobrze nie wpływają zarówno na ludzi jak i na zwierzęta. Czyli aby do wiosny :)
-
:) dziękuje za kramik
-
Dziękuję bardzo :)
-
Wczoraj odwiedził mnie spóźniony Świety Mikołaj i zostawił na regaliku 120 zl :) dla suniek z dobrymi życzeniami na Nowy Rok :)
-
Co to za "pornosik". Widać, ze świąteczny luz :), Wszystkiego Nalepszego dla psiaków i ich Opiekunów
-
Kaska 426,- zl wpłynęła do mnie akurat 24.12. - dziękujemy bardzo :).
-
Potwierdzę jak tylko zajrzę do internetu - stokrotne dzięki :)