Jump to content
Dogomania

iwna5702

Members
  • Posts

    8476
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by iwna5702

  1. Rudzinka, jak każdy psiaczek u Ewy dostała swoje imię - a mianowicie Pati, cieszę się, bo ta Lola tak do końca mi nie pasowała :) do jej delikatnej osobowości. Pati była dziś u psiego fryzjera - została solidnie wykapana i na pewno jej bardzo ulżyło. Cały czas trwa walka ze strupkami pod sierścią, jednak lata zaniedbań, przy tak gęstym futerku zrobiły swoje . Dobrze, ze już jest w domku, bezpieczna i zaopiekowana
  2. Bardzo dziękujemy eziek za bazarek :)
  3. No niestety, tez był dla mnie ból :(, ale wieści od Ewy są dobre. Rudzia miała sporo strupków i widać, że miejscami powycinaną sierść. Widać, że starano się ja wydać w jak najlepszym stanie .Po wizycie u veta okazało się, że strupki są od pcheł, jakie zapewne zamieszkiwały obfite futerko suńki. Sunia zajęła sobie od razu strategiczne miejsce na legowisku pod stołem, z którego dobrze widać całą przestrzeń pokoju. Je podane jedzonko ciepłe oraz sucha karmę i nawiązuje nowe znajomości :)
  4. Rudzinka była u mnie tymczasowo - i wczoraj pojechała zająć zwolnioną przez Dumkę miejscówkę u Ewy - z Wielką Nadzieją, że może i ona znajdzie swój dom :)
  5. Do domu z ogródkiem pod Warszawą :)
  6. Dziękuję za wpłatę - mam już 50,- zl na koncie suniek :)
  7. Tez się strasznie cieszę, jedna już w swoim domku - a druga? Myślałam o niej cały czas i czekałam na moment , kiedy będzie mogła wreszcie przyjechać i udało się :)
  8. Została poddana obróbce wodno-cieplnej i zajęła strategiczną pozycję przy moim legowisku :)
  9. Ale jak wiadomo natura nie znosi próżni i na miejsce Dumki dojechała Lola (Rudełka) :)
  10. A na deser dobre wieści zadziałało "Szkło kontaktowe" i Dumka wczoraj pojechała do swojego domu :) Huraaaa
  11. Chyba w końcu wczoraj wysłałam :(, bardzo przepraszam, ze tyle czasu to trwało
  12. Ząbek był cudowny, miałam okazje poznać go osobiście - wszędzie go było pelno, zaganiał stado, wskakiwał na łóżka, pkonywał schody góra-dół. Będzie go brakowało maluśkiego :(
  13. To jest dobra miejscówka na te szarugi - wszystkim się już chyba ulewa - a to dopiero koniec stycznia . Do wiosny dalekooo
  14. Jak najbardziej - jest to cykliczny program na TVN - teoretycznie satyryczny, prowadzony przez dziennikarza i zaproszoną osobę, rozmowy dotyczą bieżącej sytuacji w kraju, jest to program codzienny, a przy niedzieli, są na koniec pokazywane psiaki szukające domów:)
  15. A Dumka była niedzielnym (26.01) w szkle kontaktowym :)
  16. Po niejakich komplikacjach - udało mi się wejść na dogo - mam wpływ 30,- zł z bazarku Nadziejki - bardzo dziękuję :)
  17. Dzień dobry, melduję się na wątku :) Postaram się dizś wysłać obróżkę - już mam dane do przesyłki od Rozi :)
  18. NA razie wszystko toczy się po staremu, psiaki mają ciepło, są nakarmione zdrowym jedzeniem, zadbane - tylko żeby jeszcze trochę pogoda się poprawila. Chociaż nie ma mrozów - ten wiecznie zachmurzony krajobraz i przenikająca wilgoć też dobrze nie wpływają zarówno na ludzi jak i na zwierzęta. Czyli aby do wiosny :)
  19. :) dziękuje za kramik
  20. Dziękuję bardzo :)
  21. Wczoraj odwiedził mnie spóźniony Świety Mikołaj i zostawił na regaliku 120 zl :) dla suniek z dobrymi życzeniami na Nowy Rok :)
  22. Co to za "pornosik". Widać, ze świąteczny luz :), Wszystkiego Nalepszego dla psiaków i ich Opiekunów
  23. Kaska 426,- zl wpłynęła do mnie akurat 24.12. - dziękujemy bardzo :).
  24. Potwierdzę jak tylko zajrzę do internetu - stokrotne dzięki :)
×
×
  • Create New...