-
Posts
6347 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Cajus JB
-
Nasza Fur wpadła - Hektorek ma u niej Ds!!!!!!!
Cajus JB replied to vena&vivi's topic in Już w nowym domu
Ja też uciekam. Trochę pw poszło. Z góry dziękuję za zaglądniecie do Hektora. -
Przypominam sobie Chojraka i postaram się jak najszybciej nadrobić zaległości.
-
I tu mnie długo nie było. Czas wrócić.
- 1131 replies
-
- amstaff
- pies w potrzebie
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Nasza Fur wpadła - Hektorek ma u niej Ds!!!!!!!
Cajus JB replied to vena&vivi's topic in Już w nowym domu
Zaraz zaczynam pisanie pw. -
Na razie nic mądrego nie napiszę. Ale mam nadzieję, że poza forum osoby i organizacje, które mają odpowiednie możliwości rozsądnie do tego podejdą. Nam nie pozostaje nic innego póki co jak tylko nagłaśniać. Mam u siebie na nk galerię Dobrocin, Małoszyce. Póki co za wiele tam nie ma. Ale jak mi podeślecie na pw wątki mogę umieścić tam zdjęcia tych wszystkich psów mających się "tak dobrze".
-
I jeszcze trzy. Dwa ostatnie kadrowałem, aby mimo wszystko nie pokazywać za wiele. Mam nadzieję, że zrozumiecie. Uśmiechnięty Kuba [IMG]http://img5.imageshack.us/img5/4555/k10t.jpg[/IMG] [IMG]http://img831.imageshack.us/img831/9436/k8crop.jpg[/IMG] [IMG]http://img695.imageshack.us/img695/9127/k11crop.jpg[/IMG] Dla takich zdjęć warto robić to co wszyscy robimy. Jeszcze raz Wam dziękuję.
-
Poprosiłem nowy domek Kuby o możliwość publikacji zdjęć. Otrzymałem zgodę. To dla Was Wszystkich z pozdrowieniami. [IMG]http://img295.imageshack.us/img295/9308/65214648.jpg[/IMG] [IMG]http://img248.imageshack.us/img248/3526/99524530.jpg[/IMG] [IMG]http://img85.imageshack.us/img85/7434/32797360.jpg[/IMG] [IMG]http://img836.imageshack.us/img836/3339/79734290.jpg[/IMG] [IMG]http://img714.imageshack.us/img714/3817/11531645.jpg[/IMG]
-
Sonia pojechała na BDT do Niemiec. Dziękuję wszystkim za pomoc.
Cajus JB replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Nie. Jeszcze nie ma. Nie wiem czy sam napiszę, ale raczej poproszę kogoś o pomoc. Mam masę pw do wysłania. [B]Dziękuję vena, że schronisko pozwoliło mi przetrzymać Sonię mimo tak nieciekawej sytuacji do czasu znalezienia dla Niej DT.[/B] -
Dino ma dom po ponad pięciu latach oczekiwania.
Cajus JB replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Dziś dotarła deklaracja wiolabiszop - 5 zł Dino bardzo dziękuje. Wracam za trzy godziny i piszę dalej pw.- 1379 replies
-
- do adopcji
- młody pies
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Sonia pojechała na BDT do Niemiec. Dziękuję wszystkim za pomoc.
Cajus JB replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Podejrzewam, że Sonia mogła spać u swoich byłych opiekunów w łóżku. Inna sprawa, że Skyte o czym nam mówiła[B] beataczl[/B] jest uległy wobec suczek. Ale faktycznie Sonia bardzo szybko się zadomowiła. Myślę, że będzie dobrze. A jak sprawy mają dalej układać się w dobrym kierunku to zaraz ruszymy z ogłoszeniami. Edit Zdjęcia mile widziane. Kiedy wizyta u weta? Dziś zaczynam pisanie pw i później napiszę co i jak wygląda. -
Dotarł do mnie przelew od [B]kama[/B] 149 zł. Dziękuję i przepraszam za zamieszanie. [B]Arktyka[/B] podaj mi numer konta na pw do wpłat. Można zrobić zdjęcie dowodu zapłaty i wkleić na forum. Możesz mi przesłać. Mogę odebrać osobiście. Mój mail [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Na koncie Szczotka jest w tej chwili 149 zł. Szczotek zostaje Szczotkiem czy Amorkiem?
-
4-letni bernardyn ma być poddany eutanazji! Ma wreszcie dom!!!:)
Cajus JB replied to martik b's topic in Już w nowym domu
Jestem już na wylocie od kompa. Dzięki majqa. Uruchamiam telefon. Dzwonię do ilon_n. Edit 20 minut mnie nie zbawi. Roześlę kilka pw. -
[quote name='rita60']Wujaszku ty wogole sypiasz ????????[/QUOTE] W tym tygodniu czeka mnie mało snu. [quote name='Dogo07']Chciałam zapytać czy Szczoteczek nadal potrzebuje pieniążków czy może już jakiś domek jest na horyzoncie :) ?[/QUOTE] Na razie nie ma domku na horyzoncie. Pieniążki dla Szczotka bardzo są potrzebne. Wieczorem wyślę Tobie konto jeśli możesz wspomóc Szczotka. Szczotek świetnie się prezentuje. Była dziś wizyta u weta? Jak wypadła?
-
Nasza Fur wpadła - Hektorek ma u niej Ds!!!!!!!
Cajus JB replied to vena&vivi's topic in Już w nowym domu
Dziękuję[B] anetek[/B] za tekst dla Hektora. Mnie się podoba i jeden i drugi. -
Też ostatnio uważam, że ankieta jest mało miarodajna. Ale od czegoś trzeba zacząć. Wizytę w W-wie zrobi abrakadabra. Isadora7 podsunęła mi nick. AgnieszkaO poprzez edycję pierwszego postu możesz dowolnie zmieniać tytuł. Np "Szukamy kogoś do wizyty w ... ." Temat nie może być jednak dłuższy niż 85 znaków. Powodzenia przy wizycie w Toruniu.
-
Dzięki kama. Jak tylko wpłyną pieniądze dam znać. Dziś przygotowuję komputer do rozsyłania pw jednocześnie dla kilku psów. Od jutra startuję. Niech wet dobrze obejrzy Szczotka. Odpchlić można Go od razu fiprexem. Edit Zadzwonię do Donka5 i poproszę o rozliczenie pobytu Szczotka u Niej. Edit Jestem przygotowany. Dziś w nocy zacznę rozsyłać.
-
To dobrze, że Diana wróciła do domu. Reszty nie będę komentować.