Jump to content
Dogomania

Cajus JB

Members
  • Posts

    6347
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Cajus JB

  1. Ja też uciekam. Trochę pw poszło. Z góry dziękuję za zaglądniecie do Hektora.
  2. Dawno nie siedziałem po nocach. Kompletny brak czasu. Zaznaczając nowe wątki nie starczało czasu na wątki psiaków, które już dawno powinny być w domach. Czas to zmienić.
  3. Przypominam sobie Chojraka i postaram się jak najszybciej nadrobić zaległości.
  4. U Megi też bardzo długo mnie nie było. Też czas wrócić.
  5. Wieki mnie nie było. Jeszce kilka dni i na stałe wracam do Lennona Dada.
  6. Zaraz zaczynam pisanie pw.
  7. Na razie nic mądrego nie napiszę. Ale mam nadzieję, że poza forum osoby i organizacje, które mają odpowiednie możliwości rozsądnie do tego podejdą. Nam nie pozostaje nic innego póki co jak tylko nagłaśniać. Mam u siebie na nk galerię Dobrocin, Małoszyce. Póki co za wiele tam nie ma. Ale jak mi podeślecie na pw wątki mogę umieścić tam zdjęcia tych wszystkich psów mających się "tak dobrze".
  8. I jeszcze trzy. Dwa ostatnie kadrowałem, aby mimo wszystko nie pokazywać za wiele. Mam nadzieję, że zrozumiecie. Uśmiechnięty Kuba [IMG]http://img5.imageshack.us/img5/4555/k10t.jpg[/IMG] [IMG]http://img831.imageshack.us/img831/9436/k8crop.jpg[/IMG] [IMG]http://img695.imageshack.us/img695/9127/k11crop.jpg[/IMG] Dla takich zdjęć warto robić to co wszyscy robimy. Jeszcze raz Wam dziękuję.
  9. Poprosiłem nowy domek Kuby o możliwość publikacji zdjęć. Otrzymałem zgodę. To dla Was Wszystkich z pozdrowieniami. [IMG]http://img295.imageshack.us/img295/9308/65214648.jpg[/IMG] [IMG]http://img248.imageshack.us/img248/3526/99524530.jpg[/IMG] [IMG]http://img85.imageshack.us/img85/7434/32797360.jpg[/IMG] [IMG]http://img836.imageshack.us/img836/3339/79734290.jpg[/IMG] [IMG]http://img714.imageshack.us/img714/3817/11531645.jpg[/IMG]
  10. To pytanie do Arktyka. Miłych snów. Wracam jak będziecie smacznie spać.
  11. Nie. Jeszcze nie ma. Nie wiem czy sam napiszę, ale raczej poproszę kogoś o pomoc. Mam masę pw do wysłania. [B]Dziękuję vena, że schronisko pozwoliło mi przetrzymać Sonię mimo tak nieciekawej sytuacji do czasu znalezienia dla Niej DT.[/B]
  12. Dziś dotarła deklaracja wiolabiszop - 5 zł Dino bardzo dziękuje. Wracam za trzy godziny i piszę dalej pw.
  13. Fajnie i blisko. Zawsze będzie można odwiedzić malucha. Nie zapomnij o spisaniu umowy. Tak na wszelki wypadek. ( To nie brak zaufania, ale pewne zabezpieczenie ). Różnie w życiu bywa. Bardzo się cieszę. Oby tak dalej.
  14. Podejrzewam, że Sonia mogła spać u swoich byłych opiekunów w łóżku. Inna sprawa, że Skyte o czym nam mówiła[B] beataczl[/B] jest uległy wobec suczek. Ale faktycznie Sonia bardzo szybko się zadomowiła. Myślę, że będzie dobrze. A jak sprawy mają dalej układać się w dobrym kierunku to zaraz ruszymy z ogłoszeniami. Edit Zdjęcia mile widziane. Kiedy wizyta u weta? Dziś zaczynam pisanie pw i później napiszę co i jak wygląda.
  15. Dotarł do mnie przelew od [B]kama[/B] 149 zł. Dziękuję i przepraszam za zamieszanie. [B]Arktyka[/B] podaj mi numer konta na pw do wpłat. Można zrobić zdjęcie dowodu zapłaty i wkleić na forum. Możesz mi przesłać. Mogę odebrać osobiście. Mój mail [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Na koncie Szczotka jest w tej chwili 149 zł. Szczotek zostaje Szczotkiem czy Amorkiem?
  16. Jestem już na wylocie od kompa. Dzięki majqa. Uruchamiam telefon. Dzwonię do ilon_n. Edit 20 minut mnie nie zbawi. Roześlę kilka pw.
  17. Wiem, że to żadne wyjście, ale jak uda się Go złapać to zawsze Jego szanse na lepsze życie wzrosną.
  18. [quote name='rita60']Wujaszku ty wogole sypiasz ????????[/QUOTE] W tym tygodniu czeka mnie mało snu. [quote name='Dogo07']Chciałam zapytać czy Szczoteczek nadal potrzebuje pieniążków czy może już jakiś domek jest na horyzoncie :) ?[/QUOTE] Na razie nie ma domku na horyzoncie. Pieniążki dla Szczotka bardzo są potrzebne. Wieczorem wyślę Tobie konto jeśli możesz wspomóc Szczotka. Szczotek świetnie się prezentuje. Była dziś wizyta u weta? Jak wypadła?
  19. Dziękuję[B] anetek[/B] za tekst dla Hektora. Mnie się podoba i jeden i drugi.
  20. Zapiszę sobie. Jest jakaś szansa na złapanie towarzysza Krecika?
  21. Też ostatnio uważam, że ankieta jest mało miarodajna. Ale od czegoś trzeba zacząć. Wizytę w W-wie zrobi abrakadabra. Isadora7 podsunęła mi nick. AgnieszkaO poprzez edycję pierwszego postu możesz dowolnie zmieniać tytuł. Np "Szukamy kogoś do wizyty w ... ." Temat nie może być jednak dłuższy niż 85 znaków. Powodzenia przy wizycie w Toruniu.
  22. Dzięki kama. Jak tylko wpłyną pieniądze dam znać. Dziś przygotowuję komputer do rozsyłania pw jednocześnie dla kilku psów. Od jutra startuję. Niech wet dobrze obejrzy Szczotka. Odpchlić można Go od razu fiprexem. Edit Zadzwonię do Donka5 i poproszę o rozliczenie pobytu Szczotka u Niej. Edit Jestem przygotowany. Dziś w nocy zacznę rozsyłać.
  23. To dobrze, że Diana wróciła do domu. Reszty nie będę komentować.
×
×
  • Create New...