Jump to content
Dogomania

Cajus JB

Members
  • Posts

    6347
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Cajus JB

  1. Na razie zapisuje sobie do przeczytania.
  2. Jutro zajrzę do Spajkusia i wszystko uporządkuję. Postaramy się przygotować dla Ciebie gonia niespodziankę.
  3. [B]ranias[/B] hotelowanie zaczniemy od lipca więc wszystkie deklaracje stałe będą liczone od niego. Dziękuję. Dziś doszły wpłaty: agusiazet - 50 zł (29.06) wani, Venne2 - 100 zł (29.06) bico - 50 zł (29.06) Maruda666 - 30 zł (29.06) agat21 - 50 zł (29.06) Jutro jedziemy do weta. Ja niestety mam teraz mały remont i zaraz się do niego zabieram. Wrócę późno w nocy i będę dalej rozsyłał.
  4. Dwie pozostałe poszły też. Powinny dojść.
  5. Banerków nie uda mi się teraz zrobić. Będą w nocy. Pw także wtedy będę dalej rozsyłał. Już trochę poszło.
  6. Na razie zapiszę. Postaram się wrócić w nocy.
  7. Nie znam historii Stefanka, ale znalazłem temat. W wolnej chwili przeczytam. Nie dam już teraz rady uzupełnić żadnych informacji o Dinie. Zrobię to w nocy. Chcę rozesłać jak najwięcej pw dla Niego, Kręcioła i Maxa.
  8. Nadal sporo zalegam, ale uzupełnię braki. Teraz piszę przede wszystkim za deklaracjami. Czarnemu i Kitce też zacznę pisać od jutra.
  9. Przeczytałem szybko wątek. Dość pobieżnie, ale na razie wystarczy. Sunia jest mała, młoda. Ma uszkodzoną miednicę co wiąże się z długą rehabilitacją. Pani T. jeśli to ta sama, o której myślę ma młode psy, niekastrowane. Żywioł energii. Mogą tylko zaszkodzić. Pain potrzebuje spokojnego domku i troskliwej opieki. Dom Pani T. nie będzie odpowiedni. Porozmawiam w ciagu dnia z Klaudus_ co planuje.
  10. Postaram się przeczytać jak najszybciej wątek.
  11. Zapisuję do przeczytania.
  12. Nie śledziłem losów Idola. Brakło mi czasu. Wiem, że walczył. Nie był sam. Miał swojego człowieka. Idol Żegnaj Przyjacielu Psie.
  13. Nie byliśmy wczoraj u weta. Dziś lub jutro będę miał transport. Wątpię aby koszt tego szczepienia i odrobaczenie wynosły więcej niż 50 zł. Dzięki bico.
  14. Utknąłem na swoich psach. Niedługo wracam do Ciebie Rudziku.
  15. Jestem. Zaczynam pisać dalej pw. Ponieważ będę pisał je jednocześnie na trzy różne wątki będę ich pisał mniej dla Dina. W związku z tym mam propozycję, która być może się sprawdzi być może nie. Chciałbym uzbierać deklaracje stałe, ale powiedzmy okresowe. Tzn ktoś deklaruje 20 zł to by dawało 4 miesiące po 5 zł, ktoś 30 zł to na przykład 3 miesiące po 10 zł itd. Da mi to szanse zebrania deklaracji stałych na 2 - 3 miesiące. Okres który być może starczy na wyadoptowanie Dina. Jeśli nie. Będę mógł odpowiednio szybciej podmieniać taką deklarację na nową, chyba że ktoś zechce przedłużyć, ale nie musi. Plusy to być może szybsze zebranie deklaracji na hotel. Nieobciążanie kogoś stałą deklaracją na długi czas. Minus to odejście zbyt dużej liczby deklaracji w jednym czasie, ale jak zacznę odpowiednio wcześnie pytać o kończące się takie deklaracje stałe nie powinno być problemu ze znalezieniem zastępczej lub przedłużenia obecnej. Oczywiście standardowe stałe i jednorazowe cały czas mile widziane. Informacje o Dinie umieszczę rano. Edit Doszły wpłaty: Tola, zadra - 50 zł agata51 - 10 zł
  16. Dzięki za wszystko. Nie byliśmy dziś u weta. Jedna miła Pani zaproponowała pomoc i pojedziemy jutro lub w środę. Nie ma sensu abym brał płatny transport. [SIZE=4][COLOR=Red]Wielka prośba ode mnie. Zajrzycie do [URL="http://www.dogomania.pl/threads/145069-7-lat-samotno%C5%9Bci.-KR%C4%98CIO%C5%81-WR%C3%93CI%C5%81-Z-ADOPCJI%21%21%21-PROSZ%C4%98-O-JAK%C4%84KOLWIEK-POMOC%21%21%21/page69"]Kręcioła[/URL]. Wrócił z adopcji. To wspaniały pies. Nie ma żadnych deklaracji. [/COLOR][/SIZE] Ja wracam za dwie godziny.
  17. Teraz sam zbieram deklaracje. Nie nadążam ze swoimi, ale moja tu była i ją przywracam 50 zł stałej. Za dwie godziny wrócę do komputera i będę rozsyłał chociaż za jednorazowymi na początek. Jak nikt mnie nie uprzedzi to zrobię też banerki. Kręcioł jest zbyt wspaniałym psem, aby znów został sam. magdyska możesz na mnie liczyć.
  18. Dziękuję za wszystkie odpowiedzi na pw. Doszły wpłaty Ellig - 30 zł lusia99 - 20 zł marysia55 - 20 zł Wracam dopiero w nocy i uzupełnię informacje o Dino. Napiszę także tekst dla Niego, chyba że ktoś mnie uprzedzi.
  19. Na razie kończę. Idę trochę wyprostować kręgosłup. Będę pisał tak do skutku. Dziękuję w imieniu Dina za każdy odzew, każdą deklarację i inną formę pomocy.
  20. Dziękujemy WARANSKA. Dzięki Dorothy za rozliczenie. Ja mam jeszcze do przesłania 120 zł. Ale przydałoby się zebrać trochę funduszy.
  21. Znalazłem link. Doczytam w wolnej chwili. Zdjęcia i tak mówią, że nie jest dobrze..
  22. Takie miejsca nie napawają optymizmem. Wiele jest takich. Opieka pewnie marna, nawet jak ktoś ma serce. Wet raz na jakiś czas albo wcale. Wstawię na razie w swój podpis.
×
×
  • Create New...