Jump to content
Dogomania

Cajus JB

Members
  • Posts

    6347
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Cajus JB

  1. W nocy napiszę do cioteczek z prośbą o napisanie tekstu dla Hektora.
  2. Sprawa wygląda tak. Chciałbym przejąć prowadzenie finansów Szczotka z dwóch powodów. Jest w Toruniu i będę wysyłał masę pw na Niego. Będzie po prostu wygodniej. Jeśli chodzi o szczepienie to Chłopak wydaje się być zdrowy i najpierw zrobiłbym szczepienie na wściekliznę, zaraz potem można zacząć odrobaczenie w tabletkach. a na końcu wirusówki. Chyba, że wet zadecyduje inaczej. Arktyka nie biegaj po wetach dla paru złotych oszczędności. Trzymaj sie swojego sprawdzonego weta. Niech jeden prowadzi Szczotka.
  3. Byłem wczoraj zawieźć psiaka na dogomaniacki dt. Jestem na miejscu i cioteczka mi mówi, ze Chojrak w swoim łóżku śpi. Zapytałem się czy to mój deklaracyjny Chojrak. Tak ten z Olkusza. Bardzo się cieszę, że Chojrakowi po tak długim czasie się udało. Zasłużył na to.
  4. Pisałem wczoraj do[B] kometa. [/B]Nie mam na razie odpowiedzi, ale prosiłem o kontakt z[B] AgnieszkaO[/B]. Będę też myślał w ciągu dnia. Może warto zmienić na chwilę tytuł? Edit Pan Łukasz zgodził się pozostać w kontakcie i jak będzie wiadomo jak duże będą psiaki prosi o telefon.
  5. Trochę późno, ale właśnie wyjeżdżamy. Mam nadzieję, że wszystko pójdzie dobrze.
  6. Odezwę się wieczorem. Mam do wykonania telefon. Proszę o rozsyłanie pw w miarę możliwości. Od poniedziałku już będę mógł to robić sam.
  7. W niedzielę pojedziemy do hoteliku pod Toruniem. Na 90% Sonia będzie mogła zostać. Wszystko zależy od tego jak się zachowa. Ale po tym co widziałem dzisiaj już mniej się martwię. Doba hotelikowania to 25 zł. Postaram się porozmawiać i możne uda się obniżyć. Zdjęcia z dziś wrzucę jutro. Dziękuję w imieniu Soni za wszystkie wpłaty.
  8. Dziękuję Temida za link. Wera śliczna.
  9. Od przyszłego tygodnia powinienem być już na stałe na wątkach.
  10. I mnie wieki nie było. Cykorek zasłużył na wspaniały dom.
  11. Zapisuję sobie do przeczytania. Psiak fajny. Od mojego krzywołapka jednak znacznie wyższy.
  12. Mnie ostatnio nie wiedzie się najlepiej. Mogę na razie przenieść 10 zł na Liona.
  13. Opłata za transport 115 zł przelana. Doszła wpłata od fochu - 20 zł
  14. ilon_n była w schronisku, ale chyba nic nie udało się ustalić. Trzeba poczekać do jutra. Postaram się tam przed południem podejść.
  15. Zaraz pójdzie moja. Przepraszam, ale mam remont i jeszcze kilka dni mnie nie będzie. Jak tylko wrócę na stałe wszystko uzupełnię.
  16. Anja napisz mi pw z prośbą o banerek bo zapomnę. Nad ranem lub jutro w nocy mogę zrobić.
  17. Zawiodłem. Przepraszam. Kubo Żegnaj Przyjacielu Psie.
  18. Sprawy nie układają się najlepiej. Hotelik nie chce ryzykować z psem bez kompletu szczepień. Wyszukałem z telefonu wszystko co mogłem w województwie. Część już obdzwoniłem. Sonia to pies o dużym stopniu ryzyka. Brak szczepień, pokazywanie ząbków. Ciężko to idzie. Ale mam inny, z którym rozmawiam. Cena 25 zł i blisko. Zobaczymy. Hoteliki mogłyby przyjmować psy z dogo. Ważne aby miały szczepienia i nie były agresywne. Cena najczęściej 25 zł za dobę z wyżywieniem. Opieka weterynaryjna często na miejscu lub blisko. Będę się starał je posprawdzać. Mogą się kiedyś przydać.
  19. [B]Miał szczęście pod koniec życia spotkać wspaniałych ludzi na swojej drodze.[/B] Odyn Żegnaj Przyjacielu Psie
  20. Przepraszam za nieobecność jeszcze kilka dni tak będzie. Doszły kolejne wpłaty: Bambino - 50 zł (12.07) WIGA - 30 zł (13.07) stała ( VII, VIII, IX ) Dziś postaram się dokładnie opisać jak minęła podróż. Poproszę ilon_n o rozliczenie transportu Dina.
  21. Zapisuję sobie na razie.
×
×
  • Create New...