-
Posts
6347 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Cajus JB
-
Nasza Fur wpadła - Hektorek ma u niej Ds!!!!!!!
Cajus JB replied to vena&vivi's topic in Już w nowym domu
W nocy napiszę do cioteczek z prośbą o napisanie tekstu dla Hektora. -
Sprawa wygląda tak. Chciałbym przejąć prowadzenie finansów Szczotka z dwóch powodów. Jest w Toruniu i będę wysyłał masę pw na Niego. Będzie po prostu wygodniej. Jeśli chodzi o szczepienie to Chłopak wydaje się być zdrowy i najpierw zrobiłbym szczepienie na wściekliznę, zaraz potem można zacząć odrobaczenie w tabletkach. a na końcu wirusówki. Chyba, że wet zadecyduje inaczej. Arktyka nie biegaj po wetach dla paru złotych oszczędności. Trzymaj sie swojego sprawdzonego weta. Niech jeden prowadzi Szczotka.
-
Sonia pojechała na BDT do Niemiec. Dziękuję wszystkim za pomoc.
Cajus JB replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Trochę późno, ale właśnie wyjeżdżamy. Mam nadzieję, że wszystko pójdzie dobrze. -
Nasza Fur wpadła - Hektorek ma u niej Ds!!!!!!!
Cajus JB replied to vena&vivi's topic in Już w nowym domu
I ja zapisuję. -
Sonia pojechała na BDT do Niemiec. Dziękuję wszystkim za pomoc.
Cajus JB replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Odezwę się wieczorem. Mam do wykonania telefon. Proszę o rozsyłanie pw w miarę możliwości. Od poniedziałku już będę mógł to robić sam. -
Sonia pojechała na BDT do Niemiec. Dziękuję wszystkim za pomoc.
Cajus JB replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
W niedzielę pojedziemy do hoteliku pod Toruniem. Na 90% Sonia będzie mogła zostać. Wszystko zależy od tego jak się zachowa. Ale po tym co widziałem dzisiaj już mniej się martwię. Doba hotelikowania to 25 zł. Postaram się porozmawiać i możne uda się obniżyć. Zdjęcia z dziś wrzucę jutro. Dziękuję w imieniu Soni za wszystkie wpłaty. -
Dziękuję Temida za link. Wera śliczna.
-
I mnie wieki nie było. Cykorek zasłużył na wspaniały dom.
-
Lion z Dobrocina-znalazl domek!! Powodzenia Slodziaku:)
Cajus JB replied to monika083's topic in Już w nowym domu
Mnie ostatnio nie wiedzie się najlepiej. Mogę na razie przenieść 10 zł na Liona. -
Dino ma dom po ponad pięciu latach oczekiwania.
Cajus JB replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Opłata za transport 115 zł przelana. Doszła wpłata od fochu - 20 zł- 1379 replies
-
- do adopcji
- młody pies
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Sonia pojechała na BDT do Niemiec. Dziękuję wszystkim za pomoc.
Cajus JB replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
ilon_n była w schronisku, ale chyba nic nie udało się ustalić. Trzeba poczekać do jutra. Postaram się tam przed południem podejść. -
Moria nie chce oddać psa! Pomocy! Co robic???
Cajus JB replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
Zaraz pójdzie moja. Przepraszam, ale mam remont i jeszcze kilka dni mnie nie będzie. Jak tylko wrócę na stałe wszystko uzupełnię. -
Anja napisz mi pw z prośbą o banerek bo zapomnę. Nad ranem lub jutro w nocy mogę zrobić.
-
Umierał w schroniskowej budzie-teraz w dt. Za TM
Cajus JB replied to anett's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Zawiodłem. Przepraszam. Kubo Żegnaj Przyjacielu Psie. -
Sonia pojechała na BDT do Niemiec. Dziękuję wszystkim za pomoc.
Cajus JB replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Sprawy nie układają się najlepiej. Hotelik nie chce ryzykować z psem bez kompletu szczepień. Wyszukałem z telefonu wszystko co mogłem w województwie. Część już obdzwoniłem. Sonia to pies o dużym stopniu ryzyka. Brak szczepień, pokazywanie ząbków. Ciężko to idzie. Ale mam inny, z którym rozmawiam. Cena 25 zł i blisko. Zobaczymy. Hoteliki mogłyby przyjmować psy z dogo. Ważne aby miały szczepienia i nie były agresywne. Cena najczęściej 25 zł za dobę z wyżywieniem. Opieka weterynaryjna często na miejscu lub blisko. Będę się starał je posprawdzać. Mogą się kiedyś przydać. -
Owczarki ze śmietnika w Radomiu - Ares już w domu, Mars czeka nadal.
Cajus JB replied to red's topic in Już w nowym domu
[B]Miał szczęście pod koniec życia spotkać wspaniałych ludzi na swojej drodze.[/B] Odyn Żegnaj Przyjacielu Psie -
Dino ma dom po ponad pięciu latach oczekiwania.
Cajus JB replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Przepraszam za nieobecność jeszcze kilka dni tak będzie. Doszły kolejne wpłaty: Bambino - 50 zł (12.07) WIGA - 30 zł (13.07) stała ( VII, VIII, IX ) Dziś postaram się dokładnie opisać jak minęła podróż. Poproszę ilon_n o rozliczenie transportu Dina.- 1379 replies
-
- do adopcji
- młody pies
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Zapisuję sobie na razie.