Jump to content
Dogomania

Cajus JB

Members
  • Posts

    6347
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Cajus JB

  1. Sonia ogonek ma pod siebie to dobrze. A i widać, że Skate ustawiony. Edit Doszły nowe. To dodatkowo ustawiony sąsiad, ale widzę Sonia wykazuje Nim zainteresowanie. I jak się Sonia pięknie słucha. Reaguje na imię znakomicie.
  2. Przez najbliższe trzy miesiące brakuje 30 zł stałych. Jeśli o to pytasz?
  3. Rozmawiałem z Teresą. Ma psiaki przy których spędza dużo czasu, ale jak tylko znajdzie chwilę zajrzy i postara się czegoś poszukać.
  4. Nie wiem czy dublować ogłoszenia. Raczej nie ma to sensu. Moderatorzy mogą usunąć.
  5. Trochę jeszcze zajmie zgrywanie danych, ale dam znać jak wypadła rozmowa. Fajnie, że pojawiają się inne opcje.
  6. Oby zadzwonił właściwy domek. Co u Mirabelki?
  7. Ja też ale dla pewności postaram się odzyskać numer z karty. Jak mi się uda to zadzwonię. Edit Odzyskałem numer. Zadzwonię.
  8. Mi padł telefon i nie mogę zadzwonić. Wyślę też pw od siebie.
  9. olalolaa napisz do TERESA BORCZ. Może pomoże.
  10. Walczyliście o Niego. Po prostu się nie udało. Kajtuś Żegnaj Przyjacielu Psie.
  11. Mój telefon nie działa. Nie mam nawet numeru.
  12. Niestety coraz rzadziej będę na dogo. Dziś dostałem linki do aktywacji ogłoszeń. W nocy je aktywuję. Dopiero wtedy będą widoczne. Co do maila to dziwny. Trzeba sprawdzić.
  13. Główny wątek się nie wyświetla. Trzeba napisać do moda. [url]http://www.dogomania.pl/threads/74292[/url] Te działają [url]http://www.dogomania.pl/threads/87296-Adopcyjny-w%C4%85tek-Maza%C5%84cowic-k-BB-posterylkowe-suczki-i-szczeni%C4%99ta-czekaj%C4%85-na-domy[/url]! [url]http://www.dogomania.pl/threads/89651-Fraszka-i-Oda-czyli-bajka-o-pannach-z-MazaA-cowic-BAE-dAE-A-yAE-dA-ugo-i-szczAE-A-liwie[/url] Może to choć trochę pomoże w szukaniu osób, które wtedy pomogły i znają sprawę.
  14. Oszczeniła się trzy miesiące temu. Trochę czasu powinno jeszcze zostać.
  15. [url]http://nk.pl/profile/25776426/gallery/album/15/912[/url]
  16. Dzięki mc_mother za informacje. Będę od czasu do czasu dzwonił o dodatkowe. Tak jak rozmawialiśmy odpuszczam Wam dalsze męczenie całej sytuacji. Jurand jest dla mnie najważniejszy. I tak jak prosiłem telefonicznie proszę i tutaj. O zwolnienie deklaracji. Są potrzebne innym psom, a Jurand ma spory zapas. Bezcelowe jest ich trzymanie. Akceptacja siebie nawzajem Juranda i Jogiego nie zajmie dwóch tygodni i wszyscy o tym doskonale wiedzą. A kilka złotych może pozwolić innemu psu trafić do hoteliku i zacząć nowe życie. Moje zdanie na temat ewentualnej przyszłej operacji oka Juranda też poznałaś.
  17. [quote name='Camara'] ... starego podhalana uważasz za stado pitbuli czy maszwątpilwości do opieki marimc? Pierwsze - bez znaczenia, ale jeżeli masz coś do hotelu w Szczecinku, to istotna sprawa i wymaga wyjaśnienia. Na to odpowiem. Camara znasz hotel mariamc? Bo z tego co piszesz to nie. Nie złapałaś o co chodzi w zaznaczonych zdaniach. A to by złapał każdy kto zna hotel u mariamc. Pitbulle, Asty to oczka mariamc. I nawet nie wiesz jak mylne masz o Nich zdanie. I nie zdajesz sobie sprawy ile tych psów mariamc uratowała. Tak jak wiele innych tragicznych przypadków. Wyjaśniam. Wszyscy znają moje zdanie o hoteliku u mariamc. Zdanie jak najlepsze. Czekam na informacje o Jurandzie. Aniu+Milva i Ulver nie wiedziałem, że na OP moderator tak szybko zmienił tytuł. Jeszcze raz miłego dnia wszystkim.
  18. I jeszcze kilka [IMG]http://a.imageshack.us/img835/7510/neri5.jpg[/IMG] [IMG]http://a.imageshack.us/img815/3281/neri6.jpg[/IMG] [IMG]http://a.imageshack.us/img444/5347/neri7.jpg[/IMG] [IMG]http://a.imageshack.us/img7/4609/neri8.jpg[/IMG] Na daty nie patrzcie.
  19. [quote name='Camara'] ... mc_mother nie wydała psa do meliny, psychopatów i stada pitbuli, które zeżreją Juranda, nie wywiozła za granicę i nie sprzdała firmom farmaceutycznym do labolatorium. Jedyne co grozi Jurandowi to powrót pod opiekuńcze skrzydła marimc. Raczej to przeżyje, skoro przeżył te kilka lat i doznał nie takich traum. ... Miłego dnia wszystkim. Czekam na wiadomości o Jurandzie.
  20. beataczl będziemy myśleć co ze sprawą sterylizacji. Wiem, że masz dużo załatwiania i dużo jeżdżenia. W domu panuje spory ruch, a Sonia powinna mieć spokój. Jeśli sama uważasz, że istniałaby możliwość niedopilnowania Sonii to nie będziemy robić nic na siłę. Zdrowie i życie psa najważniejsze.
  21. I ja zapisuję. Postaram się doczytać.
×
×
  • Create New...