-
Posts
6347 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Cajus JB
-
Sonia pojechała na BDT do Niemiec. Dziękuję wszystkim za pomoc.
Cajus JB replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Sonia ogonek ma pod siebie to dobrze. A i widać, że Skate ustawiony. Edit Doszły nowe. To dodatkowo ustawiony sąsiad, ale widzę Sonia wykazuje Nim zainteresowanie. I jak się Sonia pięknie słucha. Reaguje na imię znakomicie. -
Moria nie chce oddać psa! Pomocy! Co robic???
Cajus JB replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
Przez najbliższe trzy miesiące brakuje 30 zł stałych. Jeśli o to pytasz? -
** Od 25.09 Oluś we wspaniałym domku w Poznaniu! Nareszcie!
Cajus JB replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
Rozmawiałem z Teresą. Ma psiaki przy których spędza dużo czasu, ale jak tylko znajdzie chwilę zajrzy i postara się czegoś poszukać. -
Doberman Bruno za TM [*] dług 1893zł !!!!!
Cajus JB replied to anett's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
I ja jestem ciekaw. -
** Od 25.09 Oluś we wspaniałym domku w Poznaniu! Nareszcie!
Cajus JB replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
Trochę jeszcze zajmie zgrywanie danych, ale dam znać jak wypadła rozmowa. Fajnie, że pojawiają się inne opcje. -
Łódź- Stefan. Nieudana adopcja. Pilnie potrzebny dom
Cajus JB replied to szajbus's topic in Już w nowym domu
Oby zadzwonił właściwy domek. Co u Mirabelki? -
** Od 25.09 Oluś we wspaniałym domku w Poznaniu! Nareszcie!
Cajus JB replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
Ja też ale dla pewności postaram się odzyskać numer z karty. Jak mi się uda to zadzwonię. Edit Odzyskałem numer. Zadzwonię. -
** Od 25.09 Oluś we wspaniałym domku w Poznaniu! Nareszcie!
Cajus JB replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
Mi padł telefon i nie mogę zadzwonić. Wyślę też pw od siebie. -
** Od 25.09 Oluś we wspaniałym domku w Poznaniu! Nareszcie!
Cajus JB replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
olalolaa napisz do TERESA BORCZ. Może pomoże. -
Kajtuś za TM przegrał walke z chorobą:(
Cajus JB replied to martaipieski's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Walczyliście o Niego. Po prostu się nie udało. Kajtuś Żegnaj Przyjacielu Psie. -
Mój telefon nie działa. Nie mam nawet numeru.
-
30 psów cd.. pilnie potrzebna pomoc na sterylkę ciężarnej suki
Cajus JB replied to berni's topic in Już w nowym domu
Główny wątek się nie wyświetla. Trzeba napisać do moda. [url]http://www.dogomania.pl/threads/74292[/url] Te działają [url]http://www.dogomania.pl/threads/87296-Adopcyjny-w%C4%85tek-Maza%C5%84cowic-k-BB-posterylkowe-suczki-i-szczeni%C4%99ta-czekaj%C4%85-na-domy[/url]! [url]http://www.dogomania.pl/threads/89651-Fraszka-i-Oda-czyli-bajka-o-pannach-z-MazaA-cowic-BAE-dAE-A-yAE-dA-ugo-i-szczAE-A-liwie[/url] Może to choć trochę pomoże w szukaniu osób, które wtedy pomogły i znają sprawę. -
Sonia pojechała na BDT do Niemiec. Dziękuję wszystkim za pomoc.
Cajus JB replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Oszczeniła się trzy miesiące temu. Trochę czasu powinno jeszcze zostać. -
Hunter piękny i wesoły ,kto mnie pokocha ?Hunter już w DS !! Z
Cajus JB replied to funia's topic in Już w nowym domu
Zapiszę sobie w końcu. -
Niewidomy podhalan Jurand- odszedł za TM:(
Cajus JB replied to mc_mother's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dzięki mc_mother za informacje. Będę od czasu do czasu dzwonił o dodatkowe. Tak jak rozmawialiśmy odpuszczam Wam dalsze męczenie całej sytuacji. Jurand jest dla mnie najważniejszy. I tak jak prosiłem telefonicznie proszę i tutaj. O zwolnienie deklaracji. Są potrzebne innym psom, a Jurand ma spory zapas. Bezcelowe jest ich trzymanie. Akceptacja siebie nawzajem Juranda i Jogiego nie zajmie dwóch tygodni i wszyscy o tym doskonale wiedzą. A kilka złotych może pozwolić innemu psu trafić do hoteliku i zacząć nowe życie. Moje zdanie na temat ewentualnej przyszłej operacji oka Juranda też poznałaś. -
Bambo od prawie roku gaśnie w schronisku. Pomóżmy Mu. Bambo MA dom.
Cajus JB replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Nie wiem czy dam radę. -
Niewidomy podhalan Jurand- odszedł za TM:(
Cajus JB replied to mc_mother's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='Camara'] ... starego podhalana uważasz za stado pitbuli czy maszwątpilwości do opieki marimc? Pierwsze - bez znaczenia, ale jeżeli masz coś do hotelu w Szczecinku, to istotna sprawa i wymaga wyjaśnienia. Na to odpowiem. Camara znasz hotel mariamc? Bo z tego co piszesz to nie. Nie złapałaś o co chodzi w zaznaczonych zdaniach. A to by złapał każdy kto zna hotel u mariamc. Pitbulle, Asty to oczka mariamc. I nawet nie wiesz jak mylne masz o Nich zdanie. I nie zdajesz sobie sprawy ile tych psów mariamc uratowała. Tak jak wiele innych tragicznych przypadków. Wyjaśniam. Wszyscy znają moje zdanie o hoteliku u mariamc. Zdanie jak najlepsze. Czekam na informacje o Jurandzie. Aniu+Milva i Ulver nie wiedziałem, że na OP moderator tak szybko zmienił tytuł. Jeszcze raz miłego dnia wszystkim. -
Neri - przerażona bernardynka w cudownym domku.
Cajus JB replied to Paulina87's topic in Już w nowym domu
I jeszcze kilka [IMG]http://a.imageshack.us/img835/7510/neri5.jpg[/IMG] [IMG]http://a.imageshack.us/img815/3281/neri6.jpg[/IMG] [IMG]http://a.imageshack.us/img444/5347/neri7.jpg[/IMG] [IMG]http://a.imageshack.us/img7/4609/neri8.jpg[/IMG] Na daty nie patrzcie. -
Niewidomy podhalan Jurand- odszedł za TM:(
Cajus JB replied to mc_mother's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='Camara'] ... mc_mother nie wydała psa do meliny, psychopatów i stada pitbuli, które zeżreją Juranda, nie wywiozła za granicę i nie sprzdała firmom farmaceutycznym do labolatorium. Jedyne co grozi Jurandowi to powrót pod opiekuńcze skrzydła marimc. Raczej to przeżyje, skoro przeżył te kilka lat i doznał nie takich traum. ... Miłego dnia wszystkim. Czekam na wiadomości o Jurandzie. -
Sonia pojechała na BDT do Niemiec. Dziękuję wszystkim za pomoc.
Cajus JB replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
beataczl będziemy myśleć co ze sprawą sterylizacji. Wiem, że masz dużo załatwiania i dużo jeżdżenia. W domu panuje spory ruch, a Sonia powinna mieć spokój. Jeśli sama uważasz, że istniałaby możliwość niedopilnowania Sonii to nie będziemy robić nic na siłę. Zdrowie i życie psa najważniejsze. -
Tosiunia pojechała do nowego domu, trzymamy kciuki!!
Cajus JB replied to wilczek007's topic in Już w nowym domu
I ja zapisuję. Postaram się doczytać.