Jump to content
Dogomania

Cajus JB

Members
  • Posts

    6347
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Cajus JB

  1. [quote name='marysia55']Jacek , to jak Ty egzystujesz ... jeśli zapomniałeś to Ci przypomnę sen jest niezbędnym czynnikiem podtrzymującym funkcje życiowe. Do wyrka kolego.[/QUOTE] Demony nie sypiają. Po tym co zobaczyłem tym bardziej wiem, że każde ogłoszenie i polecenie to szansa dla psiaka i kociaka. [quote name='Yv1958']Do lozka!!:mad::lmaa::motz:[/QUOTE] Ela zajęła.
  2. [COLOR=Red]Na koncie Amorka było 6 zł[/COLOR] Dziś zaniosłem opłatę na DT Amorka ( od 04.09 do 17.09 ) 112 zł [COLOR=Red]Na koncie pozostaje - 106 zł[/COLOR] [COLOR=Red]Do zapłacenia za transport pozostaje 60 zł [COLOR=Black] Jesteśmy do tyłu 166 zł [/COLOR][/COLOR]
  3. Wybacz. Nie spałem od wczoraj. Właśie obejrzałem filmik z serii "Człowiek to brzmi dumnie". Rzadko drżę. Naprawdę bardzo rzadko.
  4. No to mamy kolejny. Będzie tego więcej. Tak czułem. UWAGA ZDJĘCIA DRASTYCZNE. [url]http://www.liveleak.com/view?i=4da_1258562069[/url]
  5. To niech zrobią próbę jak Kaskaderka zachowuje się w samochodzie aby nie było niespodzianek.
  6. No to jestem pełen obaw. Ostatnio byłem tak przytłumiony, że nie docierały do mnie pewne fakty. Jogi śpi w kojcu, a Jurand w domu. Czy tak pozostanie? Psy maja poznawać się w kojcu? Ile czasu będą tam spędzać? Czy to jest Ich miejsce docelowe po poznaniu się? To będzie miejsce ślepego i głuchego psa? Kojec? Inna sprawa. Dwa psy. Jeden nie widzi i nie słyszy. Jego świat jest ograniczony. Z założenia taki pies będzie traktował innego psa jako zagrożenie. Nie widzi Go, Jego mowy ciała. Nie słyszy Go, ostrzegawczego warczenia. Nagle pojawia się przed Jurandem zapach innego psa. Co nakazuje natura? Jurand już to pokazał. Z tą różnicą, że jak Jogi zareaguje będzie miał przewagę wzroku i słuchu. Człowiek gdzie on w tym wszystkim jest. Bo według mnie powinien być cały czas przy Jurandzie. To pies który odbiera zapach i dotyk. Potrzebuje wyjątkowej opieki i troski. Czy będzie miał to zapewnione czy część czasu będzie spędzał w owym kojcu? Co w sytuacji jak psy się nie dotrą? I powiem, że mam sporo obaw, że tak będzie. Który z Nich będzie psem domowym/podwórzowym, a który kojcowym? Tak czy inaczej jeden będzie miał niefajnie. Co gorsza psy mogą być przez całe życie izolowane. Kolejna sprawa. Ataki Juranda. Co się stanie jak w czasie takiego ataku w pobliżu będzie człowiek. Może dojść do przypadkowego ugryzienia. Jurand nie widzi. Nie jest to mały pies. Do tragedii jest krok. Jeszce jedna sprawa. Jaki to teren? Ogrodzona posesja bez wstępu osób z zewnątrz? Czy ogrodzenie jest takie, że pies nie przełoży pyska, a człowiek ręki. Czysto hipotetycznie mam prawo zakładać, że jak Jurand będzie biegał luzem, a jakieś małe dziecko przełoży rękę tragedia może być murowana. Czy na terenie posesji są jakieś przedmioty na które Jurand może się nadziać? Strasznie dużo niewiadomych. Na bardzo dużo spraw trzeba zwracać uwagę. Nie chcę zapeszać, ale to bardzo szczególna adopcja i będę tu codziennie prosząc o relacje. Nie dlatego, że nie chcę aby Jurand nie znalazł domu, ale dlatego, że zależy mi na bezpieczeństwie zwierząt i ludzi. Ich zdrowiu i życiu. Jeśli to próba to bardzo ryzykowna.
  7. No to wieczorem zaczniemy od nk, a skończymy na kilku ogłoszeniach internetowych.
  8. Tak to wygląda. Trzeba kogoś znaleźć.
  9. No to faktycznie niespodzianka. Bardzo się cieszę i czekamy na pierwsze relacje.
  10. Cieszę się, że Tofikowi się udało.
  11. Allegro piękne. Oby ktoś się odezwał.
  12. Nie. Mamy zapas na jeszcze jeden miesiąc.
  13. Basia1968 napracowałaś się. Moja zaległość się zgadza. Postaram się jak najszybciej uzupełnić.
  14. [B]Smutne jest to, że tyle spraw nam umyka.[/B] [B]Faks Żegnaj Przyjacielu Psie[/B]
  15. To Jej wyślę na pw tu i nk.
  16. No to wspaniale.
  17. Już dawno miałem napisać, ale nie było ku temu odpowiedniej chwili. Jakiś czas temu byłem u Tofika. Wspaniale się zaaklimatyzował. Jest zadbany i wesoły. Wpatrzony w opiekunów. Miał kastrację. Wszystko w porządku. Dodatkowo dostanie w najblizszym czasie chipa poza numerem telefonu który ma na obroży. To fajny niekofliktowy psiak. Wielka przylepa. Trafił na wspaniałych ludzi.
  18. To trzeba Iwonie wysłać link co by nie szukała.
  19. Dusia Miała sterylizację. Niestety nie obyło się bez problemów. Podczas zdejmowania szwów jeden został pominięty. Teraz już wszystko jest pod kontrolą. Został wyciągnięty. Rewelacyjny kaftanik. [IMG]http://a.imageshack.us/img811/1940/dusia1.jpg[/IMG] [IMG]http://a.imageshack.us/img13/6580/p1060413.png[/IMG]
  20. To Faith. On się taki urodził. Mam jego historię u siebie na nk. [URL]http://nk.pl/profile/25776426/gallery/album/8/511[/URL] [url]http://nk.pl/profile/25776426/gallery/album/8/512[/url] Polecam Fifty. Go tragedia spotkała jako dorosłego psa. [URL]http://nk.pl/profile/25776426/gallery/album/8/508[/URL]
×
×
  • Create New...