-
Posts
6347 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Cajus JB
-
Domy stałe dla kotów potrzebne, potrzebne ogłoszenia.
Cajus JB replied to OlaLola's topic in Kotki już w nowych domach
Wreszcie mogę zapisać temat. -
Nitka odeszła. Dziękuję za pomoc w Jej leczeniu.
Cajus JB replied to Cajus JB's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Drugi lek to vetmedin. Muszę jeszcze dopytać o dawkę. -
Moria nie chce oddać psa! Pomocy! Co robic???
Cajus JB replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
Oby Twoje słowa były prorocze. -
rozmnażajmy suczki, bo wszystkie szczeniaczki znajdują domy.
Cajus JB replied to pinkmoon's topic in Okrucieństwo
Dostałem link. Obejrzałem, przeczytałem. Nie oszukujmy się. Dziwczyna chciała aby to zostało nagrane. Teraz pomyślcie ile jest takich co nie chcą. Robią to bez świadków. Zwierzę dostaje w głowę i ogłuszone jest wrzucane do wody. Jak jest duże dostaje kamień u szyi ub w zamkniętym worku tonie żywe i świadome bez możliwości ratunku. Na pewno znacie inne równie drastyczne przypadki. Te medialne. Pomyślcie ile nigdy nie ujrzało światła dziennego. Kiedyś właśnie w takim linku zobaczyłem psa nabitego na kij od szczotki. I każdy nowy dzień może przynieść jeszcze bardziej szokującą zbrodnię. Podpalenia, wieszanie, wypalanie oczu, obcinanie kończyn, rąbanie siekierą lub łopatą, strzelanie dla przyjemności. Prawie codziennie coś takiego czytam. A i tak żadna kara nie zwróci odebranego życia i nigdy nie poznamy wszystkich zbrodni dokonanych na zwierzętach. Bezradność i bezsilność boli najbardziej. Jak patrzyłem na ten film to nie myślałem o tym co zrobiłbym tej dziewczynie tylko o tym czy chociaż jeden z Nich ocalał? Czy chociaż jeden jakimś cudem wydostał się na brzeg? I czy odnalazł Go wtedy ktoś kto dał Mu dom i opiekę? Pozostaje mi wiara, że tak się stało i nadzieja, że kiedyś będę w takim miejscu w odpowiednim dniu i o odpowiedniej godzinie, po to tylko aby pomóc. -
Moria nie chce oddać psa! Pomocy! Co robic???
Cajus JB replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
No nie do końca. Jakbym był solidnie na dogo przez ostatnie miesiące to Spajkuś już pewnie miałby dom, a tak ciągle nadrabiam. -
Moria nie chce oddać psa! Pomocy! Co robic???
Cajus JB replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
Tytuł zmieniony na nowy. -
Moria nie chce oddać psa! Pomocy! Co robic???
Cajus JB replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
Tak dogo było wczoraj irytujące. Dzięki gonia za rozliczenie i jak pisze marysia minus niepokoi. Od razu uzupełniam pierwszy. Edytuję tytuł na drastyczny. -
19.05.2011 Rudzik odszedł za Tęczowy Most :(((
Cajus JB replied to siekowa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jak mam to czytać? Rudzik ma szansę? Jest jakiś problem? -
Dopiero zauważyłem. Bardzo się cieszę. Dorek powodzenia.
-
Sonia pojechała na BDT do Niemiec. Dziękuję wszystkim za pomoc.
Cajus JB replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Konto wysłałem do stałych delkarowiczów. Jak ktoś chce dołączyć to proszę pisać. Rozliczyłem na szybko Sonię. Opłaty za DT u beataczl do 09.09.2010 to 250 zł + 200 zł + 21 zł co daje kwotę [COLOR=Red]471 zł[/COLOR]. Zapłaciliśmy [COLOR=Red]150 zł[/COLOR]. Czyli do 09.09 jesteśmy na minusie 321 zł pomniejszone o 34,48 zł co daje [COLOR=Red]286,52[/COLOR] zł. Mamy potężny minus. Trzeba się liczyć z przenosinami, a to wiąże się z 3/4 stałych deklaracji. Sporo pracy jak na kilka dni. -
Nitka odeszła. Dziękuję za pomoc w Jej leczeniu.
Cajus JB replied to Cajus JB's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
I najnowsze. Wczorajsze. -
Nitka odeszła. Dziękuję za pomoc w Jej leczeniu.
Cajus JB replied to Cajus JB's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Zdjęcia Nitki sprzed około dwóch miesięcy. -
ARES. Koczował pół roku przy ruchliwej drodze. Szuka domu.
Cajus JB replied to ilon_n's topic in Już w nowym domu
I jeszcze kilka. [IMG]http://a.imageshack.us/img839/2751/38601089.jpg[/IMG] [IMG]http://a.imageshack.us/img338/6669/12612534.jpg[/IMG] [IMG]http://a.imageshack.us/img443/2923/63749123.jpg[/IMG] [IMG]http://a.imageshack.us/img827/7048/12970845.jpg[/IMG] [IMG]http://a.imageshack.us/img194/4403/29393646.jpg[/IMG] Te ostatnie są super. Dzięki [B]furciaczek [/B]za zdjęcia. -
ARES. Koczował pół roku przy ruchliwej drodze. Szuka domu.
Cajus JB replied to ilon_n's topic in Już w nowym domu
To zdjęcia sprzed miesiąca Może trochę lepiej. [IMG]http://a.imageshack.us/img837/7697/53629775.jpg[/IMG] [IMG]http://a.imageshack.us/img90/3074/76825714.jpg[/IMG] [IMG]http://a.imageshack.us/img225/5339/13974741.jpg[/IMG] [IMG]http://a.imageshack.us/img693/4576/15930141.jpg[/IMG] [IMG]http://a.imageshack.us/img130/7370/78791108.jpg[/IMG] -
Moria nie chce oddać psa! Pomocy! Co robic???
Cajus JB replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
[B]gonia [/B]mogę prosić Ciebie o zrobienie miesięcznego rozliczenia? Uzupełnię pierwszy. -
Niewidomy podhalan Jurand- odszedł za TM:(
Cajus JB replied to mc_mother's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Liczę na to, że się uda. Nikt nie robi sobie takiej wycieczki dla przyjemności. Ważne aby dobrze psy się poznały. Jurand jak był w Toruniu miał spotkanie z Bambo. Nie znały się. Niby wszystko było w porządku, ale jak spotkały się nos w nos to sobie co nieco powiedziały. Nie wiem jak teraz Jurand? -
19.05.2011 Rudzik odszedł za Tęczowy Most :(((
Cajus JB replied to siekowa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Tak ogólnie przydałyby się nowe informacje o Rudziku. -
Wyjątkowy, dzielny dziadzio Rudasek - teraz biega za TM [']
Cajus JB replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dobrze, że już nie ma Go w tej budzie. Czekamy w takim razie na diagnozę. -
Nitka odeszła. Dziękuję za pomoc w Jej leczeniu.
Cajus JB replied to Cajus JB's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Fortekor5 Nitka będzie brała do końca życia. WARANSKA jakbyś mogła przesłać byłoby wspaniale. Teraz doszedł drugi lek, na którego nazwę czekam. Nad ranem postaram się załadować zdjęcia Nitki. -
Wyjątkowy, dzielny dziadzio Rudasek - teraz biega za TM [']
Cajus JB replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Wiem, że u Ciebie nie ma już miejsca. Ale skoro jest w takim stanie to trzeba go zabrać stamtąd. Mam nadzieję, że w ciągu dnia wyklaruje się jakaś konkretna propozycja. Nie ma co czekać. Bez diagnozy może być różnie. Lecznica nie będzie mogła Go przytrzymać chociaż dzień? -
Pies Felix - wielka rana na szyi szuka nowego domu
Cajus JB replied to ruciniak's topic in Już w nowym domu
W nocy poproszę kilka osób o tekst.