Jump to content
Dogomania

Cajus JB

Members
  • Posts

    6347
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Cajus JB

  1. Wierzę, że tak czy inaczej się uda.
  2. [quote name='Cajus JB'][B]Może uda mi [/B]się kogoś poprosić o sesję dla Amorka.[/QUOTE] Nie jak Mu się zrobi tylko jak [B]mi się uda[/B] kogoś poprosić o zrobienie Amorkowi sesji. To kolosalna różnica. Istotniejsze jest to, że nie dołożę / wyłożę tym razem do Amorka bo nie mam.
  3. Odwiedzony, zapisany. Ale jeszcze nie skończony chyba?
  4. W tygodniu przyjdzie jeszcze moja bieżąca deklaracja.
  5. Aimez_moi, kama210 nie przyjmę pieniędzy dla Amorka od Was. Są dla Waszych szydłowieckich psów. One cierpią na ulicy. Amorek grzeje się w ciepełku. Trzeba pisać pw. I tylko takie kwoty przyjmę. Są inne osoby na wątku. Niech też coś zrobią dla Amorka. Wy Go uratowałyście z ulicy.
  6. Mam jeszcze dwie fotki Aresa ze mną. Muszę zobaczyć jak się prezentuje ( Ares oczywiście ) i może umieszczę.
  7. Trzeba Amorka ogłaszać więcej, ale na mniejszym terenie. Blisko Torunia.
  8. Przez tak długi czas wszystko było na tym wątku ok. Do momentu, w którym ktoś nie zrobił afery na innym wątku. Jakie to ma znaczenie dla Kładki. Nie powinno mieć żadnego. Nas nie powinny interesować umowy, a jedynie dobro psa. Na razie nic złego się nie dzieje. Szuka domu. My mamy pomóc. Na razie nie ma chętnych i jak tak dalej pójdzie to nigdy nie będzie. Od podpisywania umów w tym wypadku i na tym wątku jest schronisko lub osoba przez nie wyznaczona. Nam nic do tego.
  9. Może uda mi się kogoś poprosić o sesję dla Amorka.
  10. [quote name='marysia55']jak miałeś te parę innych rzeczy co zgubiłeś podpisane to może znalazca Ci odda, ale jak nie to 'dupa blada' ... będziesz sie musiał bez nich obyć:shake:[/QUOTE] Takich rzeczy jak chęci, zaufanie, miłość, oparcie nie da się podpisać. Dlatego ich nigdy nie odzyskam.
  11. morisowa dała Jej nadzieję. Jeden z największych darów jaki może ofiarować człowiek. Z każdym ratowanym życiem ta nadzieja będzie odżywać.
  12. [quote name='Aimez_moi']Cajus.....:) wytrzymaj jeszcze troszke.... mamy resztke pieniazkow wplacanych na biedy szydlowieckie.....nieduzo bo tylko 53 zl ale juz Ci wysylam.......[/QUOTE] Dziękuję Aimez_moi. Wiem, że jest Wam ciężko. Tym bardziej doceniam Twoje zaangażowanie.
  13. Jeśli to prawda to nie wiem co napisać. Kama Żegnaj Przyjacielu Psie
  14. Nie dałem rady wczoraj. Ostatnie miesiące za dużo mnie kosztowały czasu. Organizm zaczyna mi się buntować. Dziś dotarła wpłata od latah. Jak dziś wszystkiego nie uzupełnię możecie mnie pogonić.
  15. Ja mam trzy, cztery. Sprawdzę w domu. Poszła moja zaległość. Nie ma wpisanych miesięcy, ale to moje deklaracje do listopada włącznie. Razem 133 zł.
  16. Ja dzwonię w sprawie mojego Dina i jak chcecie zawsze mogę zapytać co u Jaspera. Dostaję też zdjęcia Dina na telefon. O nie też mogę poprosić dla Jaspera. Nie mam problemów z przerzucaniem danych pomiędzy różnymi sprzętami to mogę umieszczać jak otrzymam.
  17. Był jakiś odzew na ogłoszenia Pelasi? Ostatnio wraz z chęciami zgubiłem parę innych rzeczy. Ktoś nie znalazł?
  18. [quote name='Ellig']No wlasnie ja tu jestem tylko dlatego, ze jest duzo potrzebujacych zwierzakow i jest tez pare osob, ktore naprawde pomagaja, cajus ja bym zmienila podpis w sygnaturze na"Wazne kim jestes i jak pomagasz". Pozdrawiam serdecznie!:)[/QUOTE] Jak tylko się znów rozpędzę na pewno umieszczę.
  19. Zrobię kilka nowych zdjęć Eli. To już roczek minął jak Magdziak wątek założyła.
  20. Moja zaległa deklaracja poszła. W tygodniu przyślę bieżącą. Donka5 często ma problemy z netem. mysza 1 zadzwoń. Ja tak robię i info jest od razu.
×
×
  • Create New...