Jump to content
Dogomania

Cajus JB

Members
  • Posts

    6347
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Cajus JB

  1. Dziękuję wiolabiszop. W domu uzupełnię pierwszy.
  2. U Nitki wszystko w porządku. Przytyła. Niedługo powinny być zdjęcia. Niestety serduszko coraz słabsze. Fortekor dotarł. Pani Teresa dziękuje bardzo.
  3. Wiem, że to nieprawda. Już jest ok. Jak spojrzę w lustro to pęknie. Może lepiej nie.
  4. Przepraszam. Nie dzwoniłem. Już to robię. Edit Na razie Pani Teresa nie odbiera. Będę jeszcze dzwonił. Jak tylko będę coś wiedział dam zaraz znać.
  5. Dziś się wezmę. Wczoraj przeczytałem coś na swój temat i poszedłem spać. Nic mi się nie chciało. Wbrew pozorom jestem człowiekiem i słowa też mnie ranią. Musiałem odreagować.
  6. Nie. Zostało jeszcze 20 zł za transport, ale to będzie na zero w grudniu. Pisałem rozliczenie z telefonu dlatego jest niepełne o tą informację. Zrobię pełne rozliczenie, ale potrzebuję czasu. Mam sporo zaległości. Na koncie jest 61 zł i mamy 20 zł do zapłacenia za transport.
  7. Myślę, że taka odpowiedź zakończy tą dyskusję. Nie ma sensu by Kładka traciła niepotrzebnie deklaracje.
  8. Dokładnie tak. Było sporo jednorazowych. Gosia121 ma rzeczy na bazarek dla Dina, a OlaLola mogłaby go wystawić. Tylko nie mogę tego zgrać. Ostatnie trzy miesiące były dla mnie jedną, wielką kłótnią i teraz ciężko mi nadrabiać zaległości i iść na bieżąco, ale będzie dobrze. Do grudnia wszystko unormuję. Czy mogę kogoś prosić o pisanie pw w ciągu dnia. Ja wysyłam tylko do osób, które są zalogowane w nocy. A niektórzy w nocy nie bywają wcale.
  9. Bambo to młody, energiczny, średniej wielkości 3-letni pies, który spędził prawie rok w schronisku. Znakomicie sprawdzi się jako stróż domu z ogródkiem. Nie wykazuje agresji, jest życzliwy dla ludzi i bardzo lubi się bawić. Zastrzegamy sobie prawo do wizyty przed adopcyjnej. tel. 605-851-485 , [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [URL="http://www.anonse.pl/i_1021,19670104.html"]Zobacz ogłoszenie[/URL] Anonse pomorskie: 2010-11-24, 2010-11-26, 2010-11-29 Anonse kujawsko-pomorskie: 2010-11-23, 2010-11-26, 2010-11-30 Nie mogłem zapłacić przelewem, więc zapłaciłem poprzez sms i wyszło nieco drożej. Edit Gdzieś zrobiłem błąd i w ogłoszeniu internetowym nie wyświetla się kontakt. W gazetowym powinien bo na podglądzie był. Po pierwszym wydaniu będzie wiadomo.
  10. Przepraszam. Umknął mi wpis. Nie wiem. Zmieniałem maila na forum i być może jest w starej poczcie. Rzadko do niej już zaglądam. Pamiętasz może datę? Sprawdzę.
  11. To zdjęcie jest zbyt drastyczne aby pokazać je na tym forum. Wasz pupil nie powinien tego oglądać. Istnieje możliwość, że nauczy się brzydkich nawyków. [URL]http://img232.imageshack.us/img232/8679/zdjcie0230s.jpg[/URL]
  12. Nie wiem o jakiej konkretnie fotce myślisz Ilono. Jest ich kilka i są Twojego autorstwa. Wszystkie są piękne.
  13. Uwielbiam drobne złośliwości cioci ilon_n. Gdy je czytam myślę o plaży, błękicie nieba i bezmiarze morza srebrzacego się w blasku słońca. Jutro będzie ciociu. Osobiście to Tobie napiszę w trybie dokonanym. Edit Tak się rozmarzyłem, że musiałem poprawić gramatykę.
  14. Jestem mówiąc krótko spłukany. Moim psom brakuje 500 złotych deklaracji. Poproszę numer konta. Mogę jedynie wysłać jakieś drobne wsparcie.
  15. Ela ciesząc się lub budząc mnie wylizuje mi twarz. I to jest ciekawe. Zapuszcza języczek w dziurki od nosa. Powiem uczciwie nie słyszałem o takim psie, ale teoria chusteczkowa by to potwierdzała. Nie mając chusteczek do dyspozycji sięga do źródła.
  16. Dzień dobry Soniu. Pokaż się wszystkim i przypomnij o sobie.
  17. Miałem wczoraj problem z komputerem. Mam nadzieję, że dziś będzie dobrze i uda mi się zrobić Anons dla Bambo.
  18. Zapytałem dziś o Nowości. Jaki będzie efekt nie wiem. Jak tylko się dowiem dam znać.
  19. Stałe idą na bieżąco. Tylko przez swoją głupotę nigdy nie zebrałem brakujących 270 zł. Za dużo się udzielałem na Spajku, a za mało na swoich wątkach. Ale czas to naprawić.
  20. Dzięki Asiaczek. Niestety dużo gorzej wyglądają finanse Dina. Doszły wpłaty: jola_li - 40 zł ( 03.11 ) ranias - 10 zł ( 04.11 ) ( XI , XII ) marzenkap - 20 zł ( 08.11 ) Cajus JB - 10 zł ( 10.11 ) agrabcia - 10 zł ( 15.11 ) Razem 90 zł Wydatki: Opłata na hotel II rata 200 zł ( 05.11 ) Na koncie Dina jest - 65 zł. W poniedziałek powinienem zrobić przelew na 420 zł. Przez dwa dni będę pisał tylko o deklaracje.
  21. Już wysyłam. Edit Wysłane. Dziękuję.
  22. To dobrze. Doszły wpłaty: Aimez_moi - 53 zł ( 15.11 ) bazarek mała_czarna - 20 zł ( 16.11 ) ( XI , XII ) irenaka - 50 zł ( 17.11 ) Roland_De - 100 zł ( 18.11 ) Razem 223 zł Do Arktyka przelałem wczoraj 112 zł Na koncie Amorka pozostało 61 zł.
  23. Padł mi wczoraj komputer. Musiałem go wyłączyć. Mam nadzieję, że dziś już będzie ok. Mogę też przesłać zdjęcia na kogoś maila jakby ktoś mógł wstawić w ciągu dnia.
×
×
  • Create New...