Jump to content
Dogomania

Cajus JB

Members
  • Posts

    6347
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Cajus JB

  1. Doszły wplaty. Postaram się w nocy rozliczyć. Przelałem opłatę na DT Amorka.
  2. Może popracujemy nad tekstem na wątku?
  3. Moja deklaracja właśnie poszła.
  4. Ja na razie nie mogę pomóc finansowo stałą. Moje są też na debecie. Może uda mi się coś jednorazowo w przyszłym tygodniu lub po pierwszym.
  5. Trzeba Mu pomóc w tej drodze do szczęścia.
  6. Kamyczku. Pierwsze kamyczki rozbite. Wujek UBOCZE tak ładnie prosił, że nie było wyjścia. lilk_a jak zawsze ekstra.
  7. Też jestem pewny, że Kamień nie będzie miał żadnych problemów. [COLOR=Silver]Czy Was dogo co chwilę wyrzuca czy to tylko problem u mnie?[/COLOR]
  8. Numer konta mam. Będę pamiętał o Biance.
  9. Zapisuję sobie. Może mi się przydać.
  10. Moria została tu pomówioma. Po prostu nie wchodzi. Ja mam informacje od Niej. Ale też nie mogę napisać. Uczciwie zawsze pisałem co wiem i tylko mi się dostaje.
  11. Skoro sam nie mogę napisać co u Spajka. To kto może mi napisać co u Niego?
  12. Nie wnikam już w to co sobie o mnie ludzie myślą. Sonia razem z Amorkiem będzie miała sesję zdjęciową. Za już niecałe dwa tygodnie. Potem sterylka. Kilka dni na dojście Sonii do siebie. I ruszamy z ogłoszeniami.
  13. Nie jestem pewny, ale deklaracja ilon_n kończy się chyba w grudniu.
  14. [quote name='gonia66']Ale przecież Cajus nie jestes z organizacji Pro-Zwierzęcej(pisałeś, ze takie osoby nie powinny przeprowadzać wizyt) i nie jesteś tez "niezależny"-(powiedziałabym nawet, ze ewidentnie "stronniczy")...nie wiem też, (szczerze mówiąc wątpie nawet), czy dostaniesz upoważnienie ze schroniska...myslisz, że w takim wypadku, kiedy nie spełnaisz jej warunków do przeprowadzenia wizyty, Moria Cie wpuści..??:o A jeśli wpuści, to dopiero bedzie jak dla mnie dziwne bardzo....[/QUOTE] W interesujący sposób próbujesz trollować wątek. Każdego znajomego mogę odwiedzić prywatnie. Czekam w takim razie na orzeczenie prokuratury w sprawie własności Spajka. Moria raczej nie musi nic takiego składać więc pewnie jak piszecie składa schronisko. UM w Koninie na pewno włączy się do całej sprawy. W końcu pies Spajk jest w dokumentach schroniska. Jako adoptowany lub jako nadal schroniskowy. Ale to jak napisałem sprawa dla prokuratury, UM i księgowych. Będę informował tylko o swoich darowiznach.
  15. [quote name='Czarodziejka'][B][COLOR=green]Myślę, że o losach Spajka może pisać ktoś, kto naocznie zweryfikował sytuację. Czy odwiedziłeś Morię? Czy masz zdjęcia? Jeżeli wszystko jest ok, to fotki i odwiedziny problemem nie są. [/COLOR][/B][/QUOTE] Napiszę co u Spajka po odwiedzinach na miejscu.
  16. [quote name='kama210']dziękujemy wszystkim za pomoc Szczotkowi ... ja wiem że to pomysł w sytuacji Szczotka trochę nad wyrost, ale można by pomyśleć też o kastracji ..... ... Cajus ja się nie gniewam .... bo nie mam za co :)[/QUOTE] Też o kastracji dziś myślałem. Dzięki
  17. kama210 lub rita60 mogą wysłać mój numer konta chętnym do pomocy Amorkowi. Mam nadzieję, że mnie rozumiecie i moje wpisy. Dwa miesiące sporu na dogo i ewentualne dalsze muszą się odbić tym bardziej, że codziennie jestem w pracy. Jeszcze raz przepraszam kama210.
  18. Wiem, że to dotyczy również mnie. Dziękuję Szamanka Jutro napiszę co u Spajka.
  19. Dzięki Neris za informacje. Tylko domowe DT. Kojec mogę mieć prawdopodobnie nadal od ręki, ale to nie warunki dla Grace i nigdy nie brałem takich pod uwagę. Może znajomi Ją pokochają.
  20. [quote name='kama210']ja rozsyłałam swoje na początku ludziom i nikogo w sumie wtedy nie znałam ... więc myślałam że to nie problem... ... rozumiem ... więcej nie będę ...[/QUOTE] To ja przepraszam. Dla mnie to też kiedyś nie był problem. Teraz na dogomanii jestem potworem. Po prostu są ludzie, którzy wykorzystają wszystko, każdą informację aby mi dopiec. Jeszcze raz przeraszam.
×
×
  • Create New...