-
Posts
6347 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Cajus JB
-
Dziadzio ŚWIAT odszedł spokojny otoczony miłością [*]
Cajus JB replied to xmartix's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Świat pięknie się prezentuje. -
Bambo od prawie roku gaśnie w schronisku. Pomóżmy Mu. Bambo MA dom.
Cajus JB replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Może popracujemy nad tekstem na wątku? -
Kaukaz Mojo – u Biafry - odszedł za TM (*)
Cajus JB replied to KWL's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Moja deklaracja właśnie poszła. -
Uszatek mix ON już bezpieczny w hotelu. ZA TM (*)(*)
Cajus JB replied to Pianka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Moja właśnie poszła. -
NEMO mix owczarka i huski juz w hoteliku brakuje 180zl miesiecznie!
Cajus JB replied to Lu_Gosiak's topic in Już w nowym domu
Ja na razie nie mogę pomóc finansowo stałą. Moje są też na debecie. Może uda mi się coś jednorazowo w przyszłym tygodniu lub po pierwszym. -
ARES. Koczował pół roku przy ruchliwej drodze. Szuka domu.
Cajus JB replied to ilon_n's topic in Już w nowym domu
Trzeba Mu pomóc w tej drodze do szczęścia. -
Mała sparaliżowana Bianka!!! Potrzebujemy pomocy !!
Cajus JB replied to Brysio's topic in Już w nowym domu
Numer konta mam. Będę pamiętał o Biance. -
Zapisuję sobie. Może mi się przydać.
-
Moria nie chce oddać psa! Pomocy! Co robic???
Cajus JB replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
Moria została tu pomówioma. Po prostu nie wchodzi. Ja mam informacje od Niej. Ale też nie mogę napisać. Uczciwie zawsze pisałem co wiem i tylko mi się dostaje. -
Moria nie chce oddać psa! Pomocy! Co robic???
Cajus JB replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
Skoro sam nie mogę napisać co u Spajka. To kto może mi napisać co u Niego? -
Sonia pojechała na BDT do Niemiec. Dziękuję wszystkim za pomoc.
Cajus JB replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Nie wnikam już w to co sobie o mnie ludzie myślą. Sonia razem z Amorkiem będzie miała sesję zdjęciową. Za już niecałe dwa tygodnie. Potem sterylka. Kilka dni na dojście Sonii do siebie. I ruszamy z ogłoszeniami. -
Moria nie chce oddać psa! Pomocy! Co robic???
Cajus JB replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
[quote name='gonia66']Ale przecież Cajus nie jestes z organizacji Pro-Zwierzęcej(pisałeś, ze takie osoby nie powinny przeprowadzać wizyt) i nie jesteś tez "niezależny"-(powiedziałabym nawet, ze ewidentnie "stronniczy")...nie wiem też, (szczerze mówiąc wątpie nawet), czy dostaniesz upoważnienie ze schroniska...myslisz, że w takim wypadku, kiedy nie spełnaisz jej warunków do przeprowadzenia wizyty, Moria Cie wpuści..??:o A jeśli wpuści, to dopiero bedzie jak dla mnie dziwne bardzo....[/QUOTE] W interesujący sposób próbujesz trollować wątek. Każdego znajomego mogę odwiedzić prywatnie. Czekam w takim razie na orzeczenie prokuratury w sprawie własności Spajka. Moria raczej nie musi nic takiego składać więc pewnie jak piszecie składa schronisko. UM w Koninie na pewno włączy się do całej sprawy. W końcu pies Spajk jest w dokumentach schroniska. Jako adoptowany lub jako nadal schroniskowy. Ale to jak napisałem sprawa dla prokuratury, UM i księgowych. Będę informował tylko o swoich darowiznach. -
Moria nie chce oddać psa! Pomocy! Co robic???
Cajus JB replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
[quote name='Czarodziejka'][B][COLOR=green]Myślę, że o losach Spajka może pisać ktoś, kto naocznie zweryfikował sytuację. Czy odwiedziłeś Morię? Czy masz zdjęcia? Jeżeli wszystko jest ok, to fotki i odwiedziny problemem nie są. [/COLOR][/B][/QUOTE] Napiszę co u Spajka po odwiedzinach na miejscu. -
Moria nie chce oddać psa! Pomocy! Co robic???
Cajus JB replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
Wiem, że to dotyczy również mnie. Dziękuję Szamanka Jutro napiszę co u Spajka. -
[quote name='kama210']ja rozsyłałam swoje na początku ludziom i nikogo w sumie wtedy nie znałam ... więc myślałam że to nie problem... ... rozumiem ... więcej nie będę ...[/QUOTE] To ja przepraszam. Dla mnie to też kiedyś nie był problem. Teraz na dogomanii jestem potworem. Po prostu są ludzie, którzy wykorzystają wszystko, każdą informację aby mi dopiec. Jeszcze raz przeraszam.