-
Posts
6347 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Cajus JB
-
Moria nie chce oddać psa! Pomocy! Co robic???
Cajus JB replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
[quote name='irenaka']Jak zwykle Cajus nie odpowiadasz na moje pytania, więc cytuję jeszcze raz.[/QUOTE] martka1982 będzie widziała lepiej ode mnie. Jest na wątku to napisze. Był u Niej, wiózła Go więc wie. -
Moria nie chce oddać psa! Pomocy! Co robic???
Cajus JB replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
Na pierwszym cytowanym zdjęciu Spajk ma dwoje oczu. Jest w boksie. Cieszy się. Typowa reakcja psa schroniskowego na obecność człowieka przed boksem lub w środku. Gdyby ból był aż tak duży pies inaczej by reagował. Leżał by gdzieś w kącie. Na drugim zdjęciu widać, że Spajkiemu jest ewidentnie gorąco. Ostre słońce, gęsta sierść, starszy pies. Skoro Charly miała upoważnienie do przeprowadzenia wizyty i już wtedy chciano odebrać Spajka od Moria czemu nie dostała upoważnienia na odebranie w asyście policji? Pewnie dlatego, że nie ma postaw. Schronisko wysłało Spajka nieudolnie z umową adopcyjną. Archaizm, ale używany. Zawsze przy takiej umywie wiadomo, że pies szuka domu i temu miał służyć wątek. I tak jest nadal. martka1982 możesz udostępnić na pw swoje dane korespondencyjne? -
Moria nie chce oddać psa! Pomocy! Co robic???
Cajus JB replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
Nie macie się czego uczepić. Na pokazywanych zdjęciach ze schroniska Spajki ma dwoje oczu. W schronisku człowiek zadał Mu ból usuwając chore oko. Pies pamięta. Na Twoich cytowanych zdjęciach Charly Spajki wygląda jakby było Mu gorąco. Zamieńcie je na linki. Cytowanie zdjęć to łamanie regulaminu dogomanii. [B]Wydłubcie komuś oko i zapytajcie czemu się nie u uśmiecha.[/B] Zofia.Sasza psy są do adopcji tylko nikt nie chce w tym pomóc. Moria już dawno przed aferą odmówiła przyjmowania psów z dogomanii. Jak ktoś Jej przerzuci psa przez płot ma Go wyrzucić z powrotem? -
Ashaski dziękuję za zaproszenie. Zbyt długo jestem na forum i moje możliwości się wyczerpały. Jedyne co mogę dać to 10 zł stałej. Postaram się zaprosić kilka osób. Wiadomo już co z hotelikiem?
-
Dziękuję Neris. Wspaniale, że wszystko się udało. Niech się teraz ładnie goi. W drodze powrotnej sunia wracała taryfą. Neris nie chciała Jej narażać na jazdę komunikacją miejską. Koszt to 35 zł. Pozostaje też do zapłacenia koszt transportu ze stacji benzynowej. mru ile to wyniosło? Poproszę o numery kont.
-
[quote name='Cajus JB'] Doszły wpłaty: Aimez_moi - 20 zł ( 11.10 ) marysia55 - 10 zł ( 12.10 ) rita60 - 10 zł ( 27.10 ) Razem 40 zł Zapłaciłem za DT Amorka ( od 16.10 do 30.10 ) 112 zł ( 25.10 ) [COLOR=Red]Na koncie Amorka pozostaje -58 zł[/COLOR] [COLOR=Red]Do zapłacenia za transport pozostaje 40 zł [/COLOR][/QUOTE] Doszły wpłaty: Ewa&Duffel - 10 zł ( 29.10 ) kama210 - 20 zł ( X,XI) ( 02.11 ) Aimez_moi - 20 zł ( 04.11 ) Aimez_moi - 35 zł ( 04.11 ) Razem doszło: 85 zł [COLOR=Red]Na kocie Amorka 27 zł Do zapłacenia za transport pozostaje 20 zł Do zapłacenia za DT 112 zł ( od 01.11 do 14.11 )[/COLOR] Czyli brakuje mi 85 zł
-
Moria nie chce oddać psa! Pomocy! Co robic???
Cajus JB replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
[quote name='gonia66']HAHha..a...to dobre, dobre...JAKos nikt nie widział, zeby Spajkus dreptał za Morią, bo nikogo nie wpuszcza na swój teren..a tu CAjus pisze, ze wystarczy zadzwonić i sie umówić....hahahah..i pojechać 300km i zostac zwyzywanym...dobre.... Taa...psy wiązą się z ludźmi..to akurat prawda..nawet za swoim oprawca pies będzie dreptał o ile mi wiadomo...to naparwde jest argument [przemawiający za tym, ze Spajkusiowi jest najlepiej na świecie u Morii...a zważywszy na to, ze jak napisałeś, nie wpłaciłeś jesscze swojej "deklaracji" za październik, (bo masz jakies zaległosci), to Spajkusiowi moze nawet zabraknąc na najtansze suche....bo kiedy dostawał 300 zł i mógł jeśc tylko najtańsze suche, to przy twojej "marnej" deklaracji 150 zł i na takie jedzonko zapewne nie wystarczy...BIdny Spajkuś... Odpoiwadając małej-czarnej...watpię, zeby były jakiekowliek szanse na odwiedziny u Spajka...jak dotad nikomu sie to nie udało- mimo upowaznień i wczesniejszej umowy, ze taka kontrola będzie....:(:(... A to, co zdołąły dziewczyny zobaczyc w realu(w czasie, keidy Moria sie wydzierała na nie), nie wyglądało obiecująco i zachęcająco(parę postów wyzej jest opis Spajka, jakiego zobaczyła przez furtkę osoba, oddelegowana na kontrol...podobno o niebo lepiej wyglądał w schronisku...:(...i nie było widac, zeby dreptał za Moria, za to było widac, ze jest bardzo wystraszony wrzaskami swojej opiekunki....:(:([/QUOTE] Skoro moja deklaracja to za mało i jeśli są osoby chętne do opłacenia lepszej karmy dla Spajkusia i jeśli oczywiście się zgodzą, mogę podjąć się rozliczenia tej pomocy na wątku. Zdaję sobie sprawę, że nikt się nie będzie chciał się wychylać, dlatego jeśli takie osoby się znajdą mogą kontaktować się ze mną na pw i na życzenie rozliczę taką wpłatę na wątku jako anonimową. -
Moria nie chce oddać psa! Pomocy! Co robic???
Cajus JB replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
[quote name='gonia66'][/B] [/B] Oczywiście, ja też tak myslalam i mieli racje niektorzy pisząc, ze ktoś tu "histeryzuje"...HHP chyba nie jest "bankiem" a to fundacja zrzeszająca miośników psów i ja wierzyłam, że jesli kochaja zwierzęta, to będe potrafili ocenic, komu sie ta pomoc słusznie należy a komu nie... Teraz tylko zastanawiam się nad jednym....co Spajkus będzie jadl..?? :(...pewnie najtańszy suchy pokarm..:(..za co bedzie chodził do weta..??:( ale coż...najwazniejsze jest, że drepta za Morią...[/QUOTE] Skoro drepcze znaczy, że upatruje w Moria swojego opiekuna. Psy wiążą się z ludźmi. Oczywiście moja deklaracja pójdzie w przyszłym tygodniu. Obecna i zaległa. Aby Spajkiemu nic nie zabrakło. Tak jak rok temu obiecałem słowa w kwestii deklaracji dotrzymuję. Wystarczy pewnie zadzwonić i się umówić mala_czarna. -
ARES. Koczował pół roku przy ruchliwej drodze. Szuka domu.
Cajus JB replied to ilon_n's topic in Już w nowym domu
Aresa ogłoszenia są odnawiane? -
Sonia pojechała na BDT do Niemiec. Dziękuję wszystkim za pomoc.
Cajus JB replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Przez weekend będę pisał pw dla innego psiaka i od poniedziałku wracam do Sonii. -
Dziewczyny w Wawie spisały się na medal. Neris pojechała z sunią do weta. Sunia zachowuje czystość w domu, umie chodzić na smyczy. Zna miasto i zna komunikację miejską. To domowy psiak na 100%. Komuś uciekła albo ktoś Ją wyrzucił. Sunia bohaterka wątku. Pasuje do jamników, kudłaczy i może terierów. [IMG]http://img837.imageshack.us/img837/444/20101105160000.jpg[/IMG] [IMG]http://img444.imageshack.us/img444/8824/20101105163.jpg[/IMG] Jak będą zdjęcia z aparatu trzeba Jej zrobić plakaty na terenie Warszawy.
-
ARES. Koczował pół roku przy ruchliwej drodze. Szuka domu.
Cajus JB replied to ilon_n's topic in Już w nowym domu
Trzeba zabrać się za Aresa. -
Bambo od prawie roku gaśnie w schronisku. Pomóżmy Mu. Bambo MA dom.
Cajus JB replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Były jakieś telefony? -
Sonia pojechała na BDT do Niemiec. Dziękuję wszystkim za pomoc.
Cajus JB replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Arktyka ma problem z netem. U Sonii ruszyły hormony. W tygodniu dostanie zastrzyk na wyciszenie, a za trzy tygodnie sterylizacja. -
Sunia bezpieczna. Niestety w zaawansowanej ciąży. Kilka dni może zostać na miejscu na czas sterylizacji. Potem nie wiadomo.
-
Młoda Jamniczka znaleziona pod szpitalem - juz w noym domu :)
Cajus JB replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
Zapisuję sobie. -
Sonia pojechała na BDT do Niemiec. Dziękuję wszystkim za pomoc.
Cajus JB replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Dziś zajrzę na konto i uzupełnię wpłaty. -
Dino ma dom po ponad pięciu latach oczekiwania.
Cajus JB replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Nie dałem wczoraj rady z tekstem.- 1379 replies
-
- do adopcji
- młody pies
-
(and 3 more)
Tagged with: