-
Posts
6347 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Cajus JB
-
[quote name='lilk_a'] i dobrze , odpocząć też trzeba , najgorętszy wątek zamknięty chyba ;) [/QUOTE] Jeśli o mnie chodzi to miło spędziłem czas. Poprawiła mi się cera na kąpielach będąc mieszany z błotem przez pół dogo. Polecono mi kilku lekarzy. I dodatkowo nauczyłem się wielu słów, których nie ma w słowniku języka polskiego. [quote name='UBOCZE'] Co gorsze, czytają nas zdezorientowane osoby spoza dogo, które jedyne, co rozumieją z tego hałasu to inwektywy. Jestem przekonany, że przez to na dogo się nie rejestrują... A przecież wciąż nam deklaracji brakuje...:shake:[/QUOTE] To ten smutny efekt takich dyskusji.
-
ARES. Koczował pół roku przy ruchliwej drodze. Szuka domu.
Cajus JB replied to ilon_n's topic in Już w nowym domu
Oby tak się stało. -
Bambo od prawie roku gaśnie w schronisku. Pomóżmy Mu. Bambo MA dom.
Cajus JB replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Kiedyś było tu gwarno. Teraz Bambo stał się kolejnym zapomnianym psem. -
Dino ma dom po ponad pięciu latach oczekiwania.
Cajus JB replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Oczywiście. Jak tylko dojdą tej samej nocy wstawię. Dziś też uzupełnię rozliczenie.- 1379 replies
-
- do adopcji
- młody pies
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Sonia pojechała na BDT do Niemiec. Dziękuję wszystkim za pomoc.
Cajus JB replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
[quote name='latah']Wpłata z pierwszego postu nie jest moja. Ostatnio oba moje psy wylądowały u weta i nie miałam wolnych środków, więc dopiero dziś robię przelew dla Soni.[/QUOTE] Poprawiłem. Nie było nicku przy wpłacie, dlatego tak założyłem. Błędnie jak widać. [quote name='Estrella']ja 2 razy wpłaciłam 35zł, a zapisane jest tylko raz czyli razem 50zł jednorazowo w październiku i 10zł stałej za 2 miesiące[/QUOTE] Estrella Twoja druga wpłata doszła 3.11. Części wpłat ( tych po 2.11) jeszcze nie umieściłem w pierwszym dlatego na razie jest tylko jedna Twoja. dziś wszystko uzupełnię. U Sonii na razie wszystko ok. Dziś piszę teksty. Jutro proszę o zaglądnięcie i krytykę lub też nie. -
Nie będę odkrywczy. I ja jestem. Moje deklaracje spóźniona i obecna też poszły. Edit [quote name='lilk_a']a to nie wolno cicho..... trzeba głośno , tak żeby było widać ;) ja wiem że największe powodzenie mają wątki gdzie wszyscy się kłócą ....:eviltong: mogę się z kimś pokłócić jakby co :evil_lol:[/QUOTE] Ja mam przerwę.
-
[quote name='UBOCZE']Może poprosimy Madcat, aby wszystkie aktualne ogłoszenia wkleiła na pierwszej stronie...:lol: Żeby kolejny nowicjusz nie musiał przekopywać wątku jako ten Kamień... I wtedy będzie wiadomo, w czym jeszcze można pomóc...;)[/QUOTE] Na pewno w deklaracjach. Tej pomocy w tej chwili chyba najbardziej trzeba.
-
Gaja - nigdy niekochana sunia z alergią BRAKUJE DEKLARACJI :(
Cajus JB replied to kikou's topic in Już w nowym domu
Ja dziś też myślałem o Gai. Moje zaległe deklaracje poszły. Niedługo pójdzie listopadowa. -
Nowotwór czaszki. Kama już o nic nie prosi :.( Za TM
Cajus JB replied to morisowa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Plicha zrobisz Kamie kilka ogłoszeń w ciągu dnia. Kontakt na morisowa. Im szybciej zaczniemy działać tym większa szansa, że więcej dni spędzi przy swoim człowieku. Jak będzie potrzebna pomoc finansowa to też coś dołożę. -
LAKI - mix Sheltie w najwspanialszym DS odszedł za TM [*]
Cajus JB replied to tayga's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Już wracam na wątek. -
Nowotwór czaszki. Kama już o nic nie prosi :.( Za TM
Cajus JB replied to morisowa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Trzeba szybko znaleźć Tą bezpieczną przytań dla Niej. -
Łódź- Stefan. Nieudana adopcja. Pilnie potrzebny dom
Cajus JB replied to szajbus's topic in Już w nowym domu
Dobrze, że chociaż Ona ma DS. -
Mała sparaliżowana Bianka!!! Potrzebujemy pomocy !!
Cajus JB replied to Brysio's topic in Już w nowym domu
Widocznie umknęła mi ta informacja w naszym regulaminie. No To Bianka pozostaje na DT i szukamy domu dalej. -
Łódź- Stefan. Nieudana adopcja. Pilnie potrzebny dom
Cajus JB replied to szajbus's topic in Już w nowym domu
Są tacy. Niedobrze, że nikt konkretny nie dzwonił. ciapuś u Mirabelki wszystko ok? -
Nowotwór czaszki. Kama już o nic nie prosi :.( Za TM
Cajus JB replied to morisowa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
W nocy zacznę ogłoszenia. -
Łódź- Stefan. Nieudana adopcja. Pilnie potrzebny dom
Cajus JB replied to szajbus's topic in Już w nowym domu
Na ogłoszenia nie było odzewu? -
Mała sparaliżowana Bianka!!! Potrzebujemy pomocy !!
Cajus JB replied to Brysio's topic in Już w nowym domu
Deklaruję na pieska w DDT i wątek funkcjonuje. Tylko tam jest sporo deklaracji. Tu Ich nie ma, ale bazarki na pewno będzie można organizować. -
Zdjęcia Kamienia. [IMG]http://img80.imageshack.us/img80/2143/kamie1.jpg[/IMG] [IMG]http://img152.imageshack.us/img152/2123/kamie2.jpg[/IMG] [IMG]http://img823.imageshack.us/img823/452/kamie3.jpg[/IMG] [IMG]http://img837.imageshack.us/img837/6043/kamie4.jpg[/IMG] [IMG]http://img835.imageshack.us/img835/2143/kamie5.jpg[/IMG]
-
Łódź- Stefan. Nieudana adopcja. Pilnie potrzebny dom
Cajus JB replied to szajbus's topic in Już w nowym domu
W sprawie Stefana coś się zmieniło? Jak sobie radzi Mirabelka?