Jump to content
Dogomania

Cajus JB

Members
  • Posts

    6347
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Cajus JB

  1. Dziś, jutro powinienem wiedzieć co i jak. Na razie nie zbieramy funduszy, bo nie ma takiej potrzeby. Nie wiem czy ewentualne DT będzie płatne czy nie. Czy zostanie w Wawie czy będę Ją ściągał do siebie. Jutro wszystko powinno być wiadome. Dzięki Neris za dodanie na stronkę.
  2. Dzięki Donka5. Zdjęcia są u mnie na mailu. Postaram się wrzucić. Uczciwie mówię, że na koncie Dina prawie nic nie ma. Dziś je rozliczę. OlaLola Dino waży ok 35 kg. To duży pies. Wysoki na łapach. Transport zawsze idzie zorganizować jak będzie potrzebny.
  3. Ponieważ ostatnio tak dogo po mnie jeździ to może pozwolicie, że swój prywatny numer konta będę rozsyłał jednak sam. Nie mam do Ciebie pretensji kama210. Po prostu nie mam zaufania do ludzi na tym portalu.
  4. Kto mi założy bazarek dla Sonii. Bazarek byłby pod szyldem najgorsze określenie na Cajus JB. Jedno określenie 5 zł. Jeden użytkownik max 5 określeń. Co by niektórzy nie zbankrutowali. Już Tobie odpowiadam Czarodziejka.
  5. Znasz numer telefonu do Moria. Zadzwoń. Mam dość pomówień i oskarżeń pod moim adresem. Czarnodziejka proszę usuń moje konto. Rejestracja tu była poważnym błędem w moim życiu. Proszę o wciągnięcie mnie na CzK deklarowiczów i CzK ogólnie. Nie mam ochoty pisać tego co już napisałem wielokrotnie.
  6. Teraz ja nie rozumiem bo mój post przede wszystkim nie był skierowany do Ciebie. A wręcz przeciwnie miał Ciebie poinformować, że nie mieszam wątków. Skoro został tak odebrany jak napisałaś to już trudno.
  7. Nie stać mnie nadal na napisanie długiego opisu. Czarodziejka poczekasz do nocy za moją wypowiedzią?
  8. Dziękuję Czarodziejka za odpowiedzi. Edit Odpowiem Tobie w nocy. Teraz niestety praca nie pozwala mi na dłuższy post.
  9. [quote name='danka4u1'][SIZE=2]Podpisuję się pod tymi słowami obiema rękoma, ciesząc się, że mam je obie, zamiast zamartwiać sie niewiadoma przyszłością.[/SIZE] Pod tymi słowami tez podpisuję się, ciesząc się , ze JESTESCIE:multi::multi:[/QUOTE] [COLOR=Silver]Miłego dnia wszystkim, którym wzięcie w dłoń monety, trzymanie widelca czy zapięcie guzika sprawia tyle przyjemności.[/COLOR] Miłego dnia Pelasi.
  10. [quote name='Ukryty Smok'] PS. Aha, jeszcze jedno - ma wrażenie, że poczucie humoru jest jedną a cech, warunkujących możliwości adaptacyjne człowieka... A Wy?.....:evil_lol:[/QUOTE] [COLOR=Silver]Pamiętam jak mój brat się śmiał, że będzie miał hak zamiast dłoni tak jak kapitan Hook. Trochę wcześniej 'sprzątałem' kawałki Jego dłoni z maszyny. Ojca "sprzątałem" dwa razy. Zawsze wszędzie było pełno tkanki i kości. Nauczyłem się nie śmiać. Bo za chwilę może mi nie być do śmiechu. [COLOR=Black]Wybacz, że się nie adaptuję.[/COLOR][/COLOR]
  11. Oczywiście Nie nalegam i nie wymuszam odpowiedzi. Będę tylko pytał. To czy dostanę odpowiedź i ewentualnie kiedy zależy tylko od Ciebie.
  12. Znajoma zrobi sesję, ale nie od razu. W ciągu dwóch tygodni. A dokładniej za około dwa tygodnie.
  13. [quote name='Ukryty Smok']Kochani, A zwłaszcza Ty, Cajusie...:loveu: Nie martw się o nas! Wzrusza mnie Twoja troska:oops:, ale zapewniam Cię - nie musisz się martwić jeszcze i nas! Chyba masz dosyć trosk w Twoim dość wypełnionym i zajmującym życiu...?;) O ile się zorientowałam, lubisz podkreślać swoje dobroczyństwo i hojność w odniesieniu do niektórych psy, każesz jednak sobie za to słono płacić daniną w postaci zgryźliwstwa...;) Upewniam Cię - ani ja, ani cała reszta moich psów (ilekolwiek ich jest) + rezydentka Pelasia nie mają zamiaru stworzyć Ci jeszcze jednego powodu do niepokoju...:cool1: Pzdr, Ukryty Smok[/QUOTE] Pozwolisz, że codzienne będę Ciebie pytał o inną informację dotyczącą Pelasi. Na pewno wiedza o Niej przyda się ewentualnemu nowemu domkowi i nam wszystkim. Cieszę się, że jest rezydentem, a nie psem bezdomnym.
  14. [URL="http://statichg.demotywatory.pl/uploads/201011/1289327514_by_Carva_500.jpg"]Mało zabawne zdjęcie gonia66[/URL]. Jakby doszło do spięcia szczeniak by się usmażył lub poraziłby Go prąd. Gratuluję pomysłu autorowi i pomyślunku osobom, które takie zdjęcia rozpowszechniają.
  15. Na razie nie. Nadal mam kilka pomysłów.
  16. Wy przynajmniej coś robicie. Ja utknąłem w martwym punkcie.
  17. I ja się cieszę. Powodzenia Aza.
  18. [quote name='Lu_Gosiak']a za Groma jest obecnie jaka kwota? bo na poczatku bylo 300zl a teraz widze w rozliczeniu 400zl tak?[/QUOTE] Moja deklaracja pójdzie w tym tygodniu. Co by nikt nie wymyślił, że ze względu na Spajka odmówię deklaracji innemu psu z Konina.
  19. A ile jest tam psów? Wszystkie są sterylizowane? Mnie też martwi brak odzewu na ogłoszenia. Które są aktualne? Są regularnie odnawiane?
  20. [quote name='Lidan'] A jeśli o sterylkę Pelasi chodzi to czas najlepszy właśnie się zaczął. Najlepiej według weterynarzy robić ten zabieg w czasie tzw. ciszy hormonalnej, która wypada ok 3-4 miesiące po cieczce. Mam 2 suczki, które u mnie były sterylizowane więc wiem co mówię bo pytałam w swoim czasie u kilku różnych wetów.[/QUOTE] Też tak słyszałem, że około 3 miesięcy. I dlatego dziwi mnie termin 10 września. I martwi mnie ta beztroska.
  21. [quote name='gonia66']Nie szukaj w takim razie, a pytaj jak masz jakies watpliwosci... Odpowiadam: Nie..Pelasia nie zostala wysterylizowana...stanie sie to "w swoim czasie" i będziemy poinformowani na watku i zapewne będzie tez informacja umieszczona na pierwszej stronce...[/QUOTE] Czyli najlepszy termin na sterylizację minął. Niedługo powinien zbliżać się chyba termin następnej cieczki.
  22. Czy Pelasia została wysterylizowana? W pierwszym jest informacja o planowanym zabiegu we wrześniu, ale nie znalazłem informacji o tym, że się odbył. Wątek jest za długi aby po nim szukać.
  23. Ile wynosi deklaracja gonia66. Chętnie ją zastąpie. Jak pisałem prędzej wiele psów wychodzi ze schronisk z taką umową. Niestety do niektórych fakty nie docierają. I nie dotrą nigdy.
×
×
  • Create New...