-
Posts
6347 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Cajus JB
-
19.05.2011 Rudzik odszedł za Tęczowy Most :(((
Cajus JB replied to siekowa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Obawiam się, że będziemy musieli zacząć "od nowa"? -
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
Cajus JB replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Odświeżam sobie wątek. -
Poszła moja deklaracja za dwa miesiące.
-
Dostałem dziś wiadomość, że właściciele mieszkania nie zgodzili się na psa. Wydawało mi się z rozmowy, że to prywatne mieszkanie zainteresowanej osoby. Prawda okazała się inna. Doszły wpłaty: marysia55 - 20 zł ( 10.11 ) Cajus JB - 15 zł ( 10.11 ) Razem 35 zł. Przelałem na konto Arktyka 62 zł. Tyle ile było u mnie.
-
Nowotwór czaszki. Kama już o nic nie prosi :.( Za TM
Cajus JB replied to morisowa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Zacznę dzwonić po znajomych. Jak będą zdjęcia wrzucę gdzie się da. -
Nowotwór czaszki. Kama już o nic nie prosi :.( Za TM
Cajus JB replied to morisowa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Najważniejsze, że chce żyć. I nie chce zmarnować ani chwili. Szukamy ostatniej przystani dla Niej. Jakiej wielkości jest Kama? Są jakieś zdjęcia? -
4-letni bernardyn ma być poddany eutanazji! Ma wreszcie dom!!!:)
Cajus JB replied to martik b's topic in Już w nowym domu
Bardzo się cieszę. Beethoven udało się Tobie. -
Nitka odeszła. Dziękuję za pomoc w Jej leczeniu.
Cajus JB replied to Cajus JB's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dziękuję WARANSKA. Ten drugi lek to vetmedin 5 mg Zadzwonię do Pani Teresy i dopytam co słychać. -
Kaukaz Mojo – u Biafry - odszedł za TM (*)
Cajus JB replied to KWL's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Nic się nie stało. Zakupy zrobione. Zobaczę jak moje finanse to postaram się jeszcze coś znaleźć. -
Kaukaz Mojo – u Biafry - odszedł za TM (*)
Cajus JB replied to KWL's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Breloczek niedawno mi się rozpadł. Już lecę. -
Moria nie chce oddać psa! Pomocy! Co robic???
Cajus JB replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
Wpłaty dla Spajka. Październik / Listopad do Moria anonimowa - 50 zł do Moria anonimowa - 30 zł Cajus JB ( X , XI ) - 300 zł ( 10.11 ) Razem: 380 zł Wpłaty będą aktualizowane. -
Kaukaz Mojo – u Biafry - odszedł za TM (*)
Cajus JB replied to KWL's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Na którym znajdę coś dla panów. Edit Jak mi się nie uda jutro to moja deklaracja przyjdzie w następnym tygodniu. -
Mała sparaliżowana Bianka!!! Potrzebujemy pomocy !!
Cajus JB replied to Brysio's topic in Już w nowym domu
Teraz mi głupio z tą "50" -
Mała sparaliżowana Bianka!!! Potrzebujemy pomocy !!
Cajus JB replied to Brysio's topic in Już w nowym domu
Doszło. Dziękuję. Na początek przeleję 50 zł. Potem będę przelewał w miarę możliwości. -
Przepraszam, że mnie nie było na wątku. Wizus Żegnaj Przyjacielu Psie.
-
Mała sparaliżowana Bianka!!! Potrzebujemy pomocy !!
Cajus JB replied to Brysio's topic in Już w nowym domu
Możesz na maila. Jest w moim podpisie. -
mru, Neris prześlecie mi Wasze numery kont? Chcemy dokonać zwrotów za transport. Być może zwolni się na dniach miejsce w DT w okolicy Torunia. Ale to nic pewnego.Szukamy. emila_e w każdej chwili może zacząć ogłoszenia. Nie mam jeszcze opisu całościowego, ale postaram się dziś w nocy napisać tekst dla Grace.
-
Moria nie chce oddać psa! Pomocy! Co robic???
Cajus JB replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
[quote name='Charly']Nie wypowiadam się za Ciebie. Piszę o dwoch psach Spajku oraz Farcie. Przeczytaj dokladnie o czym napisałam. Oczywiście, ze decyduje prawny opiekun psa, który jest hotelowany i za którego ten hotel pobierał miesięczne opłaty. Kto jest prawnym opiekunem Spajka?;) Nie pisze tutaj o tej fikcyjnej umowie zawartej miedzy schroniskiem w Koninie a Morią, a to stanie wynikającym z całej sytuacji. I tą wlasnie będzie musiał zając się sąd. Niestety. Nie musisz mi odpowiadać:) Chociaż nadal czekam na odpowiedz dot. dlaczego nie pracuję w schronisku w Elblągu:) Ale głowne pytanie brzmi; dlaczego Spajk nie miał prawa zmienić hotelu? O DS nie piszę, bo nie wierzysz w jego istnienie. Dlaczego Fart nie miał prawa zmienić hotelu- czytaj uważnie- wbrew woli osób opłacających ten hotel? edit: Czemu piszesz o wczorajszych szczególach, skoro przeciez nie było Ciebie tam. Ale niech Ci będzie. Mysle, ze ten temat można zakończyć, zresztą skoro wedlug Mori oraz pisemnej(fikcyjnej!) umowy ona jest prawnym opiekunem psa, może po prostu trzeba zamknąc ten wątek.[/QUOTE] Zofia.Sasza dla mnie Moria jest osobą o Wielkim Sercu. Charly Twój wpis cytuję tylko z jednego powodu. Właśnie urząd miasta zapoznał się z umową i stwierdził to samo co funkcjonariusze policji. Twój wpis to zaprzeczenie publicznie przeciwko prawnemu dokumentowi urzędowemu. Wiem, że nie powinienem tego pisać dla dobra sprawy, ale nie chcę by wchodziły tu nowe osoby z nowymi bezpodstawnymi pomówieniami. Nie było mnie tam, ale mam informacje od kilku osób, które tam były w czasie wizyty. Charly byłaś tam? -
Moria nie chce oddać psa! Pomocy! Co robic???
Cajus JB replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
[quote name='Charly']Nie pamiętam Twojego imienia, ale chyba wiem o kogo chodzi. Nie zamierzam się z Tobą tutaj kłócić, nie wiem co masz do czyniania z tą sprawą i nie rozumiem wypowiedzi odnośnie drugiego hotelu. Tam też zbiera się kasę na wlasne psy, albo nie pozwala się przenieść hotelowanych zwierząt do innego hotelu czy do DS? Nie wiem czemu Wiola nie pozwoliła przenieśc Spajka do innego hotelu, a potem do DS. Nie wiem czemu nie pozwolila przenieść Farta do innego hotelu i zatrzymała go wbrew woli osób, które ten hotel opłacały. Teraz sprawa będzie rozstrzygana już na zupelnie innym poziomie. I zapewne potrwa. Dlaczego. Może się kiedyś dowiemy.[/QUOTE] Nie chcę tu kolejnej jatki. Charly to ja byłem i jestem darczyńcą Spajka i proszę nie wypowiadaj się za mnie. Następna sprawa to to, że jako darczyńca wpłacam swoje pieniądze dobrowolnie i nie daje mi to prawa do decydowaniu o psie. To może tylko prawny opiekun. I dwie rewelacje z wczorajszej wizyty. Nie były tam same Panie jak ktoś tu mylnie napisał. I druga to taka, że pracownicy schroniska/TOZ-u poinformowali funkcjonariuszy policji, że to oni opłacali Spajkusia. Na pewno funkcjonariusze policji doskonale zapamiętali ten absurd. -
Mała sparaliżowana Bianka!!! Potrzebujemy pomocy !!
Cajus JB replied to Brysio's topic in Już w nowym domu
I ja zaglądam, ale już faktycznie nie tak często. Też poproszę numer konta. -
Przepraszam za nieobecność. Kontakt to chyba na mnie. Nie chcę dziewczynom zawracać głowy. Mają swoje sprawy. 602 378 012 [email][email protected][/email] Konta na razie nie mamy taks. Prawdopodobnie będzie moje, ale najpierw musimy znaleźć dla Grace tymczas. Miałem już zacząć dwa dni temu szukać, ale sprawa Spajka odbiera mi chęci do wszystkiego. Wezmę się za to. Dziękuję wszystkim za pomoc.