Jump to content
Dogomania

Cajus JB

Members
  • Posts

    6347
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Cajus JB

  1. [quote name='Charly']Na psa który ma właściciela nie mogą na wątku zbierane byc pieniądze. Generalnie. Ty tutaj nawolywales do tej zbiórki.[/QUOTE] Czekam na karę. Przyłączam się do Twojej prośby Charly. Cokolwiek napiszę zawsze będzie źle. Lepiej abym nie miał możliwości pisania na tym wątku i na jakimkolwiek innym.
  2. [quote name='Charly']Czy moderator ustosunkuje się do tego? Oraz do tego, że użytkownik Cajus kilkakrotnie na wątku powolywal się na zawartą między Morią oraz schroniskiem w Koninie umowę adopcyjną legitymizując tym samym działania Morii, które sprzeczne są z wolą schroniska dla zwierząt w Koninie, a które to Moria podejmuje na mocy wlasnie owej umowy adopcyjnej, według której jest prawnym opiekunem psa? Psa o którego wydanie walczy schronisko dla zwierząt w Koninie. A którego Moria nie wyda, bo wedlug wlasnych słow jest jego własicicielką. Użytkownik o niku Cajus mimo tego nadal organizuje na wątku zbiórkę pieniężną na wyżej wymienionego pieska.[/QUOTE] Informuję, że żadna z kwot nie przeszła przez moje konto. Wpłaty anonimowe to wpłaty o jakich zostałem poinformowany i umieściłem je tutaj. Moja wpłata jest świadoma i dobrowolna. Tak jak na pozostałe ponad 20 psów. Żadne prawo nie zabrania mi składania darowizn. Edit Jacek Barczak
  3. Przepraszam. W poprzednim poście obraziłem osoby, które być może jeszcze mi ufają. Może jeszcze są takie. Nie wiem. Zostałem sam. Samotna walka jest zawsze walką przegraną. Tylko to nie jest walka ani zabawa. Jestem tu dla każdego żywego, czującego stworzenia. Żywej istoty. Dla Nich. I będę nawet jakbym miał być nadal sam.
  4. Od dawna rozumiałem czemu tyle osób wycofało się z portalu. Ja dam sobie radę z tą nagonką na mnie. Czarodziejka według tego co zostało napisane. Jedna suczka, ta która miała zostać uśpiona ma dom. Ja nim jestem. W dokumentach schroniska właścicielem jest ilon_n ponieważ miała przy sobie dowód. Ale to ja miałbym podpisywać umowę dalej. Mało to istotne dla suczki, której życie miało się zakończyć. Czy mam przestać szukać Jej domu. Czy innym psom pod moją opieką mam przestać szukać domu. Wiele tu o mnie napisano. Tylko ilon_n mnie zna i tylko Ona może napisać jak złym jestem człowiekiem. Mam gdzieś pozostałe opinie. Mam gdzieś zaufanie czy jego brak do mnie. Liczą się dla mnie psy. Kładka o krzywych zębach, mało urodziwy Kamień, zapomniany Fart, czy staruszek Spajk. Do którego podobno obecna na ostatniej wizycie osoba pokazana jako chcącą Go adoptować nawet nie wyszła z samochodu. Czy myślicie, że łatwo o domy dla Nich. Ile jest takich psów. Loluś, Bianka, Świat, dwupaki, psy z deformacjami, psy wycofane, staruszki. Ile z Nich ma szansę. Śmiejecie się, że Spajk drepcze za Moria. Czemu nikt się nie śmiał jak Amik zasnął przed bramą czekając na powrót Czarodziejka. On też miał mieć dom. Została nim Czarodziejka. To na Nią czekał. Kara dla mnie za łamanie regulaminu będzie moim wybawieniem od głupoty i absurdu.
  5. [quote name='Czarodziejka'][B][COLOR=green]Dziękuję Charly za uświadomienie mi jak się sprawy mają. [/COLOR][/B] [B][COLOR=green]Nie znam tej sprawy, myślałam, że problemem są tu obraźliwe wypowiedzi a nie kwestia finansów. [/COLOR][/B] [B][COLOR=green]Jeżeli to, co piszesz jest prawdą, to jak najbardziej masz rację. Bazarki na psy mające dom są zabronione ze względów oczywistych, a wątek ten powinien znaleźć się w dziale "Już w nowym domu".[/COLOR][/B][/QUOTE] Czarodziejka, a co z innymi psami, które mają takie umowy? Z wielu schronisk psy mogą wyjść tylko z taką umową. Czy to oznacza, że każda osoba, która wyciągnie psa ze schroniska nie ma prawa Mu szukać domu? Takich psów są tysiące. One też zostaną tam przeniesione. Właścicielem każdego psa w schronisku jest natomiast schronisko. Czy wątki tych psów, które siedzą w schroniskach też zostaną przeniesione.
  6. [quote name='Iv_']Sugerowałabym żeby zmienić tytuł, bo wprowadza w błąd w świetle tego co tu przeczytałam. A i chyba trzeba by przenieść wątek z "znalezione/do adopcji" do "Już w nowym domu" Kładka ma właściciela i dom. Wątek przejrzałam pobieżnie, ale ostatnie wpisy są chyba aktualne, więc z nich wyciągnęłam wnioski o których wyżej napisałam. Tylko nie rozumiem na co zbieracie pieniądze w takim razie. Wątek ma wszak szczęśliwe zakończenie.[/QUOTE] W takim razie trzeba tam też przenieść wszystkie wątki psów z całej dogomanii, które mają takie umowy. Na pewno będą tysiące takich psów. Wstrzymamy na nie deklaracje. To samo tyczy się psów ze schronisk. Schronisko też jest właścicielem psa. Według prawa psem bezdomnym jest tylko pies znaleziony na ulicy nigdzie nie oddany. Edit Taki i tylko taki pies nie ma właściciela.
  7. A tak poza tym [COLOR=Silver]u Pelasi [/COLOR]wszystko w porządku?
  8. [quote name='gonia66']No i co tu taka cisza..??:o JA juz zrobiona na "bóstwo"(z farbą na głowie), popijam herbatkę wiśniową, gotowa do niedzieli:):) Pelasia wybiegana zapewne, smacznie juz śpioszek śpi sobie... Moja córeczka ma dzis za zadanie domowe wstac o 5.30 na finał MŚ w siatkówce;);) Więc chyba dzis dłuzej posiedze, zeby ja obudzić;):D A jeśli mi sie uda, to będzie to nie lada wyczyn, bo jakas śpiąca dziś jestem...to pewnie po wczorajszych "balangach" na wątku;);):D Ciekawe, co u Lidzi, nie pokazała sie dziś...Bedzie "enka" oj będzie;);)[/QUOTE] Dobry wieczór Pelasi. Dobry wieczór Wszystkim.
  9. I ja się bardzo cieszę. I wiem, że wyjdę na marudę, ale trzeba dozbierać deklaracje.
  10. Ale mnie aż głupio. Jak tylko wrócę do domu to zaraz jestem u Sonii.
  11. [quote name='xmartix']Cajus JB, bardzo dziękuję za kolejną wpłatę 40 zł, czyli za 2 m-ce! Światuś bardzo Ci dziękuje! :Rose::Rose: bardzo się cieszę, że zaglądasz do Światusia, odwiedzaj nas częściej :loveu: Dla Świata wszystko. Postaram się być jak najczęściej.
  12. kamilawa, xmartix dziękuję za miłe słowa. To dla dobra Kładki Piromanka dziękuję za numer konta. W poniedziałek pieniążki dla cudnej Kładki powinny być na koncie.
  13. Dziękujemy jagodkailawa za informacje i zakończenie sporu, który najmniej służył Kładce. Teraz osoby deklarujące powinny się jednoznacznie określić co do swoich deklaracji. Wspomogę Kładkę 10 zł stałej.
  14. To czekamy na nowe zdjęcia. Chociaż poszednie też są według mnie dobre. Szczególnie te uśmiechnięte.
  15. W grudniu postaram się zrobić Bambo nowe ogłoszenia.
  16. Sama zmiana tytułu nie pomoże. Trzeba jeszcze raz porozsyłać.
  17. Jego droga się zaczęła. Trzeba dozbierać deklaracje.
  18. Też jestem Dorzucę 20 zł. Skąd dokąd ma być ma być transport? Warszawa Wschodnia - Wołowin? Umieszczę trasę w podpisie i może kilka osób też tak zrobi. Może ktoś się zgłosi.
  19. Dziękuję __Lara. Nic więcej nie można już napisać.
  20. [quote name='marysia55']dla mnie to żadna różnica ... chodzi po prostu o sesje zdjęciową Szczotka/Amorka. Jak Ci się [B]nie uda[/B] to sesji [B]się nie zrobi[/B].[/QUOTE] [B] To trzeba zbierać deklaracje. [/B]
  21. [quote name='UBOCZE']Sprzedaż kamyczków-cegiełek wirtualnych np. po pięć złotych?[/QUOTE] Myślałem o jakiś przedmiotach z kamienia. Często są takie ozdoby czy jakieś inne drobiazgi. Ale cegiełkowy też może być. Tylko kto taki wystawi?
  22. I ja podbijam Kamienia. Informacja dla odwiedzających: Brakuje deklaracji. Kamień zbiera kamyczki aby mieć komplet deklaracji. Temat na dziś: Bazarek kamyczkowy?
×
×
  • Create New...